Jump to content
pieszczoch

IPLA - wszystko o usłudze, aplikacji, opłatach itp.

Recommended Posts

U mnie mogę oglądać na dwóch urządzeniach jednocześnie. Jestem zalogowany na telefonie i laptopie .Na jednym urządzeniu leci teraz AXN,zaś na drugim Discovery i działa. Natomiast jak chcę odpalić kanały Polsat Sport Premium na które mam aktywny pakiet w dniu meczu na żywo LM ,to mecz działa tylko na jednym z urządzeń.  Na drugim urządzeniu już wtedy nie działa. Wyskakuje komunikat z krzyżykiem i jakimś komunikatem. 

Guest kingofsouth
8 godzin temu, ARTIPAPK napisał:

Natomiast jak chcę odpalić kanały Polsat Sport Premium na które mam aktywny pakiet w dniu meczu na żywo LM ,to mecz działa tylko na jednym z urządzeń.  Na drugim urządzeniu już wtedy nie działa. Wyskakuje komunikat z krzyżykiem i jakimś komunikatem. 

Miałem to samo. Dlatego jeszcze w zeszłym roku odpaliłem osobny kod z graliga.pl na Smart TV.

Jedno konto na laptop i androida a drugie na Smart TV.  :D

Czy komus dziala psp na telewizorach panasonica? Kanaly sie pojawily, ale po probie włączenia, pojawia sie tylko czarny ekran

Mam pakiet:Filmy i seriale (kanały filmowe ).Przyuważyłem dzisiaj że w ofercie pojawił się Polsat Jim Jam (bez kłódeczki).Po próbie kliknięcia na ten kanał wyskakuje okienko z komunikatem "materiał jest niedostępny dla wybranej lokalizacji lub platformy ".Też tak macie?

Ca za dzbany tam pracują. Wstawili dogrywkę CF ale samego Cafe Futbol już nie wstawili. .....😠😠.

W dniu 10.03.2019 o 14:31, Marek2009 napisał:

Czy komus dziala psp na telewizorach panasonica? Kanaly sie pojawily, ale po probie włączenia, pojawia sie tylko czarny ekran

Już działa. Wcześniej był jakiś problem.

10 godzin temu, xut2zs napisał:

Ca za dzbany tam pracują. Wstawili dogrywkę CF ale samego Cafe Futbol już nie wstawili. .....😠😠.

Dalej nic @Specjalista Cyfrowy PolsatKiedy będzie cafe futbol ?

3 godziny temu, shevchenko1987 napisał:

Już działa. Wcześniej był jakiś problem.

U mnie niestety nadal czarno. Inne kanaly działają 

Dobry wieczór

Jest jakiś sposób że by przetestować Polsat sport premium przynajmniej na tydzień nie płacąc 40 zł? bo to przegięcie jaką cenę dali za tydzień.

Edited by michal_dragon

Ja mam Panasonic TX-50EX700E. W niedziele sprawdziłem i rzeczywiście miałem takie same objawy jak u Ciebie. Wczoraj z ciekawości zobaczyłem jeszcze raz i transmisja działała. Co prawda nie da się ustawić jakości na 1080p. Dostępne są tylko 576p i 720p. Może dodadzą z czasem. 

Normalnie korzystam z przystawki MiBox 4K z Android TV, bo SMART na Panasonicu jest słabo wspierany, ale za to chociaż telewizor nadrabia obrazem względem innych producentów w tej półce cenowej. 

Witam. Mam następujący problem, chciałbym połączyć swoją usługę (internet mobilny w Cyfrowym Polsacie) z kontem Ipla. Wchodzę na stronie Ipli, w zakładkę Strefa Plus, podaję nr karty internetu i wyskakuje okienko o potrzebie podania kodu wysłanego sms. I tu zaczyna się problem, bo nie wiem jak mógłbym odebrać ten sms. Wchodzę na konto ICOK, tam w zakładce wiadomości nie ma nic. Wpisuję adres rutera (192.168 itp.) loguję się a tam również nie ma tego sms-a. Co mam zrobić? Z konsultantami nie idzie się dogadać, wybitnie nierozgarnięte jednostki są na telefonach.

A nie możesz na chwilę SIM-a z internetu mobilnego przełożyć do Smartfona żeby odebrać tego SMS-a? :)

Tego nie próbowałem, ale chyba będąc w routerze też karta SIM powinna odbierać SMS-y? Bo jeżeli nie to ogromna liczba osób mających internet mobilny i chcąca tak jak ja połączyć usługę miałaby problem, i raczej byłoby o tym głośno.

Ja na routerze normalnie odbieram SMS.

Np. Wiadomości o rachunkach.

14 godzin temu, patryk7588 napisał:

Część routerów to potrafi a część nie. :-)

ja mam internet od Plusa i router od nich tylko jeden jedyny raz po wielu próbach udało mi się zalogować do routera a że próbowałem wielokrotnie to zapomniałem nowego loginu i hasła. a wtedy odczytałem sms z routera

Godzinę temu, śmiechu warte napisał:

Ipla chce 5zł za ogólnodostępny mecz Austria - Polska 😁 Ogólnodostępny nawet w sieci na stronie internetowej TVP Sport. Kabaret.

A nóż widelec może im się nawinie jakiś naiwny Janusz po kilku głębszych. :-)