Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja póki co to muszę pochwalić IPLĘ, która w przeciwieństwie do wielu innych tego typu aplikacji działa u mnie bez zarzutu jeśli nie najlepiej. Akcja z kodami rewelacja, choć wciąż poluję na ten abonament jednoroczny, niestety same miesięczne się trafiają jak dotychczas :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2018 o 21:40, Krzysiek_ napisał:

Czy jakość sportowych kanałów Polsatu jest tak samo dobra na IPLI jak Polsat Sport Premium 1/2? Bo mecze w serwisach 3-6 są w słabszej jakości oraz płynność jest gorsza tak jakby PS Premium miał 60 fps a serwisy 30 fps :)

Nie, tylko Polsat Sport Premium 1 i 2 są nadawane w 50FPS. Wszystkie pozostałe kanały są nadawane w 25FPS. Dotyczy to zarówno IPLA jak i CP GO. Gdyby wszystkie kanały z IPLA/CP GO były nadawane w 50FPS byłoby zbyt pięknie :) . Mogliby się jednak pokusić i wszystkie kanały sportowe nadawać w ten sposób, nie jest ich aż tak dużo :) .

Edytowane przez perdos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezrozumiała jest dla mnie patologia tej całej Ipli i CP. Korzystając z Ipli na telefonie mając internet w CP, jak i Plusie i mając bez limitowe korzystanie z tego serwisu, Magazyn Ligi Mistrzów na telefonie mam zablokowany i muszę go wykupić za 40 zł, chociaż posiadam tam konto!!!  Ale wchodząc na Iplę przez dekoder Evobox i będąc podłączonym do tego samego internetu, co telefon, tenże magazyn jest za darmo. Po za tym w aplikacji na TV Sony Bravia Ipla nie wyszukuje mi w ogóle LM, LE i Ligi narodów. Tam po prostu tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, perdos napisał:

Nie, tylko Polsat Sport Premium 1 i 2 są nadawane w 50FPS. Wszystkie pozostałe kanały są nadawane w 25FPS. Dotyczy to zarówno IPLA jak i CP GO. Gdyby wszystkie kanały z IPLA/CP GO były nadawane w 50FPS byłoby zbyt pięknie :) . Mogliby się jednak pokusić i wszystkie kanały sportowe nadawać w ten sposób, nie jest ich aż tak dużo :) .

 

Widać to właśnie gołym okiem oglądając PS Premium, że jakość oraz płynność jest bardzo dobra, także dlatego pytam, jak wygląda sprawa z pozostałymi kanałami. ;) Jeśli chodzi o oglądanie w 30 fps to na TV o przekątnej 55 cali wygląda to słabo, tak więc Ipla powinna się postarać o to, by poprawić płynność, bo ceny nie są niskie, jeśli chodzi o pakiety, a jakość jest, jaka jest. :)

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Lepiej sobie zobacz jakie jest opóźnienie na Ipli.  ;)

Co do jakości obrazu jest bardzo dobra to trzeba przyznać.

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Ipli zrobiła się kicha. Płacę pakiet news i rozrywka i jak do wczoraj nie było problemu. Dzisiaj odpalam dowolny kanał z pakietu wiedza i dostaję komunikat że mam oglądać reklamy przez 30 sekund bo będę oglądał program za darmo. Mogę wcisnąć ok by pominąć reklamy. Wciskam ok i dostaję plansze że mam sobie kupić pakiet ekstra premiery za 5zł by pozbyć się reklam. To jest chore. Płacę abonament 10zł a oni piszą że oglądam za darmo dlatego jeszcze na początku muszę sobie obejrzeć reklamy 30 sekund jakby mało było reklam w trakcie oglądania programu. A na history i history2 to już chyba co 10 minut reklamy. Jak tak dalej pójdzie to już nic nie będzie można obejrzeć w całości. Czas chyba wypisać się z tego klubu.

Edytowane przez mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj u babci. Wujek czyli jej syn wymienił TV na taki nowocześniejszy z dostępem do WIFI z aplikacjami. Jest tam Ipla i z ciekawości zalogowałem się na swoje konto i w kanałach TV nie widziałem ani kanałów Eurosportu ani tych PSP , zresztą tych kanałów chyba więcej nie było. Czym to jest spowodowane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wislok napisał:

Byłem wczoraj u babci. Wujek czyli jej syn wymienił TV na taki nowocześniejszy z dostępem do WIFI z aplikacjami. Jest tam Ipla i z ciekawości zalogowałem się na swoje konto i w kanałach TV nie widziałem ani kanałów Eurosportu ani tych PSP , zresztą tych kanałów chyba więcej nie było. Czym to jest spowodowane ?

Dostępność kanałów TV zależna jest od producenta TV. Pełny wykaz dostępnych kanałów na poszczególnych modelach TV można znaleźć na stronie ipla.tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o4oah6eedhh4.jpg


Pakiet Ipla Plus - TYLKO TERAZ 14 KANAŁÓW TV w pakiecie bez dodatkowych opłat (do 7.01.2019):
13Ulica HD, 
Comedy Central Family HD, 
Da Vinci, 
E!Entertainment, 
Epic Drama HD, 
Nick Jr, 
Paramount Channel HD, 
Scifi HD, 
wPolsce.pl, 
Polsat News, 
Polsat News 2, 
Superstacja, 
Polsat Play HD, 
Polsat Café HD

Edytowane przez patryk7588
Grafika
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wislok napisał:

Byłem wczoraj u babci. Wujek czyli jej syn wymienił TV na taki nowocześniejszy z dostępem do WIFI z aplikacjami. Jest tam Ipla i z ciekawości zalogowałem się na swoje konto i w kanałach TV nie widziałem ani kanałów Eurosportu ani tych PSP , zresztą tych kanałów chyba więcej nie było. Czym to jest spowodowane ?

Tylko TV Samsunga i Android TV mają dostęp do wszystkich kanałów. Reszta wybiórczo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wislok napisał:

Byłem wczoraj u babci. Wujek czyli jej syn wymienił TV na taki nowocześniejszy z dostępem do WIFI z aplikacjami. Jest tam Ipla i z ciekawości zalogowałem się na swoje konto i w kanałach TV nie widziałem ani kanałów Eurosportu ani tych PSP , zresztą tych kanałów chyba więcej nie było. Czym to jest spowodowane ?

Bo do większości kanałów niezbędna jest obsługa DRM przez urządzenie (TV, smartfon, komputer).
Bez DRM-u działa tylko część kanałów Polsatu (w tym też Viasaty, Superstacja, ale bez kanałów Polsat Sport Premium).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, mniam napisał:

Zrób aktualizacje,może wyczerpałeś limit urządzeń podłączonych.

 

Przy kanałach z pakietu wiedza na telefonie stoi błąd ipla 7001 brak licencji na oglądanie materiału.


Pakiet Ipla Wiedza i News jest dostępny dla urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android w wersji 4.4 lub wyższej. Ograniczenie licencyjne nie pozwala na odtworzenie materiałów dostępnych w tym pakiecie na innych systemach operacyjnych.

Tabelę dostępności pakietów na platformie IPLA znajdziesz tutaj: https://bit.ly/2K0Ru0g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z działaniem aplikacji Ipla na dekoderze. Na głównym dekoderze Evobox Ipla  (Vod)działa bezproblemowo poprzez wi-fi. Na dekoderze dodatkowym tydzień temu podłączyłem zakupiony moduł TP LINK TL WR802N.Całe podłączenie urządzenia czyli modułu wi-fi do dekodera multiroom HD2000 przebiegło poprawnie. Jest sygnał sieci 100%, i w menu że instalacja przebiegła pomyślnie. Przez pierwsze dwa dni wszystko poprzez to Vod  (Ipla )działało ok.Filmy i seriale,magazyny itp.odtwarzało. Następnego dnia już nic nie ruszyło.Za każdym razem gdy próbuję uruchomić w dekoderze aplikację i uruchomić jakiś materiał,to kręci się kółko na środku ekranu ok 30-60 sekund i wyskakuje komunikat w lewym rogu ekranu z błędem 18-1509.

Ktoś pomoże? 

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
W dniu 5.12.2018 o 17:05, patryk7588 napisał:

 


Pakiet Ipla Plus - TYLKO TERAZ 14 KANAŁÓW TV w pakiecie bez dodatkowych opłat (do 7.01.2019):
13Ulica HD, 
Comedy Central Family HD, 
Da Vinci, 
E!Entertainment, 
Epic Drama HD, 
Nick Jr, 
Paramount Channel HD, 
Scifi HD, 
wPolsce.pl, 
Polsat News, 
Polsat News 2, 
Superstacja, 
Polsat Play HD, 
Polsat Café HD

Dzięki. Sprawdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.12.2018 o 10:08, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:


Pakiet Ipla Wiedza i News jest dostępny dla urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android w wersji 4.4 lub wyższej. Ograniczenie licencyjne nie pozwala na odtworzenie materiałów dostępnych w tym pakiecie na innych systemach operacyjnych.

Tabelę dostępności pakietów na platformie IPLA znajdziesz tutaj: https://bit.ly/2K0Ru0g

 

Bzdura do kwadratu.

Od 2 lat oglądam na telefonie Iphone ten pakiet i nie było żadnego problemu aż do zeszłego tygodnia. Jak zrobili zmiany na serwerze to zaczęły się problemy na telefonie, na telewizorze z Androidem 7.

Jak się linkuje to powinno się sprawdzić gdzie ten link prowadzi no chyba że to nieoficjalne konto.

Wstyd.

Edytowane przez Barti
Jak się stosuje cytowanie treści czyjegoś postu w swoim poście to treści swojego postu nie zamieszczamy w polu cytowania, tylko pod nim. Wstyd. ;-) Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2018 o 17:05, patryk7588 napisał:

o4oah6eedhh4.jpg


Pakiet Ipla Plus - TYLKO TERAZ 14 KANAŁÓW TV w pakiecie bez dodatkowych opłat (do 7.01.2019):
13Ulica HD, 
Comedy Central Family HD, 
Da Vinci, 
E!Entertainment, 
Epic Drama HD, 
Nick Jr, 
Paramount Channel HD, 
Scifi HD, 
wPolsce.pl, 
Polsat News, 
Polsat News 2, 
Superstacja, 
Polsat Play HD, 
Polsat Café HD

 

Loguję się danymi klienta CP i nie mam dostępu do tego pakietu. Trzeba jakoś specjalnie go aktywować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...