Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie cały czas komunikat: WYSTĄPIŁ BŁĄD ODTWARZANIA  (100041). Mrugnie na ułamek sekundy obraz i wywala komunikat. Nici z oglądania, pomimo że dostęp aktywny. Zarówno z PSP online jaki i zakładki live. A lewe streamy idą płynnie. I jak tu się nie wku####? :-( 

Mieć dostęp aktywny, ale nie możliwy do obejrzenia. Masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz kolego szczęście. Aplikacja niedopracowana. Mogliby to w końcu poprawić. Dać jakąś aktualizację do tej Ipli, żeby tego błędu nie wywalało. Film testowy w aplikacji odtwarza u mnie bez problemów i płynnie. Materiały z bazy Ipli też. Tylko kanały online się nie odtwarzają, ani te live.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipla na TV Samsung zgłupiała. Tak na PSP 1, jak i 2 leci komentarz meczu, ale na ekranie statyczny obraz z PPV4. :shock: Z jakimiś dwoma gostkami na tle stadionu. Zmieniłem nawet rozdzielczość na 720p i dalej to samo. :/

Na laptopie wszystko hula tak, jak powinno.

 

EDIT: Po resecie TV ruszyło,a le z takim problemem spotkałem się po raz pierwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam TV z Androidem. Wszystko było OK, ale od tygodnia mam to, że gdy włączam cokolwiek w Ipla, to przez chwilę jest OK, a za moment wyskakuje błąd 100041 i odsyłają do pomocy Ipla. Wymieniłam z nimi 5 maili i tylko straciłam czas, bo kazano mi zmniejszyć rozdzielczość. Jeden serial poszedł rozmazany, ale poszedł, a następny już nie - ten sam błąd. Czyściłam cache, instalowałam na nowo - nic nie pomaga. Wykupiłam pakiety i tracę czas, a Ipla to olewa. Ale jest coś, co odkryłam - na komputerze wszystko OK, bo to nie Android. Więc na razie puszczam z komputera na TV, bo jest taka opcja. Przynajmniej wykorzystam pakiet do końca i nic już tam nie będę kupować.

 

Ipla odpisała, jest światełko w tunelu:

 

Cytat

Szanowna Pani

Uprzejmie informujemy, że w najbliższym czasie zostanie udostępniona nowa wersja aplikacji.
Przepraszamy za niedogodności.
_________________________________
Zespół IPLA


 

Edytowane przez Mr. Orbita
Korekty czytelności postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakby ktoś mógł mi krok po kroku wyjaśnić, jak wprowadzić kod uzyskany do PolsatSportPremium z GryLigi byłbym bardzo wdzięczny. Szukam patrzę po całej Ipli i nic nie widzę.

EDIT: Dobrze, już wiem. Kod należy wpisać poprzez aplikację Ipla np. na smartfonie. Przez samą przeglądarkę się nie da.

Edytowane przez wojtekmedia2
Rozwiązane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wojtekmedia2 napisał:

Panowie, jakby ktoś mógł mi krok po kroku wyjaśnić, jak wprowadzić kod uzyskany do PolsatSportPremium z GryLigi byłbym bardzo wdzięczny. Szukam patrzę po całej Ipli i nic nie widzę.

EDIT: Dobrze, już wiem. Kod należy wpisać poprzez aplikację Ipla np. na smartfonie. Przez samą przeglądarkę się nie da.

 

Przez przeglądarkę też da się wpisać kod. Wystarczy wejść w zakładkę Oferta, dalej Sprawdź nasze pakiety, dalej klikasz Sprawdź przy pakiecie Ipla Polsat Sport Premium, a następnie Mam kod i tam wpisujesz kod z Graliga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...