Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje. Generalnie słabo że aplikacja ipla tv w pełnej swojej ofercie nie jest dostępna u większości producentów tv (tylko Samsung i Android TV). Pozostaje odpalić na laptopie i przez kabel hdmi na duży ekran przesłać obraz. Moim zdaniem abonenci CP powinni mieć dostęp do ipli i wszystkich jej pakietów z poziomu dekodera, a tak niestety nie jest. Minus dla CP. Popracujcie nad większą i łatwiejszą dostępnością bo ograniczacie sobie potencjalnych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, patryk7588 napisał:

Na Ipli pojawiły się nowe kanały TV:

- Polsat Games

- GameToon

- Fast&Fun Box

Obok tego dołączyły także 360TuneBox oraz FashionBox.

 

Polsat Games, GameToon i Fast&FunBox dołączyły do pakietów IPLA SPORT i IPLA TV. 360TuneBox oraz FashionBox są dostępne w pakietach IPLA NEWS i ROZRYWKA oraz IPLA TV.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety IPLA na Samsungu Smart TV sprawia problem podczas oglądania kanałów na żywo. Co jakiś czas następuje zatrzymanie. Muszę wyjść z emisji i wejść raz jeszcze. Jeśli tego nie zrobię, po paru minutach wyskakuje komunikat o błędzie. Czy u Was też tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie trochę dziwne pytanie. Otóż, czy są jakieś różnice w bazie VOD HBO GO i HBO na Ipli? Na przykład nowości, jakieś opóźnienie w dodaniu pozycji, premier?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post i poniższą odpowiedź na niego do odpowiedniego działu forum i wątku. Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z aplikacją IPLA na Androida.Problem dotyczy odtwarzania kanałów online.Audycje na żywo np.tenis odtwarza się prawidłowo. Filmy i seriale z bazy też się uruchamiają. Zaś przy próbie odtwarzania jakiegokolwiek kanału z pakietu który mam w abonamencie wyskakuje taki oto komunikat: wystąpił błąd odtwarzania  (100041).

Ipla zainstalowana na box Android  I tylko tutaj mam ten problem. Na telefonie tego problemu nie mam.Na laptopie też nie ma żadnych problemów. Dodam iż jakieś 2-3 miesiące temu Ipla na Android Box działała bezproblemowo. Aplikacja była instalowana ze sklepu Google Play. Czyż by coś skopane było w aktualizacji od tamtego czasu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dzisiaj do nich zgłaszałem ten problem. Dostałem wiadomość zwrotną: ,,dziękujemy za przesłaną wiadomość. Wkrótce na nią odpowiemy".No to zobaczymy czy coś z tym zrobią.Jak coś mi odpiszą,to powiadomię was na forum.A w międzyczasie inni użytkownicy tego forum też niech zgłaszają ten problem. Czym więcej zgłoszeń,tym lepiej. Na stronie Google Play przyuważyłem,że jakaś tam aktualizacja była w październiku tej Ipli.No i zamiast polepszyć, usprawnić to zrąbali .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...