Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@grzego44 Witam ponownie. Uzyskałem informację, że pomocne w tej sytuacji jest zaznaczenie w ustawieniach opcji "Użyj starej wersji odtwarzacza". Jeżeli jednak to nie pomoże, proszę o bezpośredni kontakt na pomoc@ipla.tv w celu rozwiązania utrudnień na Twoim urządzeniu.

Edytowane przez Specjalista Cyfrowy Polsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość kingofsouth

Z tego co piszesz wychodzi na to, że zrobili ograniczenie. 

Trochę niemiła niespodzianka.  :/

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze zniżka na niektóre pakiety dla abonentów CP? Wchodzę na stronę Ipli, zakładka "pakiety" i brak info o jakichkolwiek zniżkach.


Tak, dla Abonentów Cyfrowego Polsatu wybrane Pakiety na platformie IPLA są tańsze. By obejrzeć promocyjne ceny, należy się zalogować, wybierając u dołu "Logowanie Cyfrowy Polsat >".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym podpytać. Sporadycznie zaglądam na Ipla. Ostatnio z ciekawości zajrzałem do sekcji Kanały TV. Na samym dole mam dostępny cały pakiet z kanałami dziecięcymi plus kilka innych mieszanych. Czy tak to ma być, że mam je dostępne? Nie, żebym miał pretensję. Pytam z czystej ciekawości i gwoli wyjaśnienia. Żadnych pakietów na Iplę nie wykupowałem. Loguję się poprzez konto Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ARTIPAPK: Witaj, jeżeli nie zamawiałeś żadnych pakietów w serwisie IPLA, to najprawdopodobniej jest to pakiet IPLA 3 z 3, który otrzymałeś przy zawieraniu umowy na Internet. Składają się na niego: Ipla Film i Seriale, Ipla Sport oraz Ipla Dzieci. Pakiety te możesz podejrzeć w Internetowym Centrum Obsługi Klienta: https://icok.cyfrowypolsat.pl/logowanie.cp w zakładce Usługi -> Internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Czyli rozumiem, że mogę ten pakiet zamienić na inny w trakcie umowy z tych, które zostały wymienione przez Ciebie? Czy tak? Przed chwilą zalogowałem się poprzez konto Cyfrowego Polsatu, kliknąłem w ZAKUPIONE i tam jest: Ipla elastyczna 1 z 3 dla abonentów Plusa. Usługa aktywna 10 zł/m-c IPLA DZIECI.

Edytowane przez Barti
Po każdym znaku interpunkcyjnym, przestankowym itp. wstawiamy jeden odstęp (spację). Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku starszych umów, Pakiet IPLA 3 z 3 mógł po okresie promocyjnym przeistoczyć się w Pakiet IPLA 1 z 3 - wtedy pozostawał na koncie wybrany pakiet (w przypadku niewybrania go automatycznie zostawał IPLA Dzieci).

W obecnie odstępnych umowach wszystkie 3 pakiety pozostają na koncie po okresie promocyjnym.

Sugerowałbym sprawdzenie w ICOK (link wyżej), jaką posiadasz wersję pakietu IPLA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...