Jump to content
pieszczoch

IPLA - wszystko o usłudze, aplikacji, opłatach itp.

Recommended Posts

Ja widzę wyraźnie napis przy pakiecie HBO: opcja dodatkowa dostępna od pakietu START EXTRA. Skąd niby info o marcu? Wcześniej mówiło się o grudniu i też nic z tego nie było. ;) Opcja myślę że i tak pewnie będzie droższa dla użytkownika niezwiązanego abonamentem.

Odnośnie Ipli, to VOD jednak jeszcze nieogarnięte jest, przejrzałem dwa pierwsze lepsze wybrane seriale i są luki w odcinkach.

Zaufaj mi w Marcu będzie a dodanie pakietu HBO do ipla tylko potwierdza że uwolnienie HBO jest już blisko :) 

Witam ma telewizor smart tv panasonic i mam problem z logowaniem do ipli. Loguje się i pisze że błędne login lub hasło. Ktoś coś może pomóc. Dodam że tv jest z 2015

Ipla co do jakości  obrazu. To na ekranie 15 calowym jak dla mnie wygląda to słabo przy 720p, ale przecież nie zwiększą bitrare bo od jakości jest satelita.

Edited by tv1

No ale bitrate 1600 kbps w plikach 720p to też przegięcie w drugą stronę, bo na 55 calach wygląda to jak kiedyś pliki rmvb mocno skompresowane.

OK. Tylko dlaczego na telewizor jest okrojona oferta? Połowa pakietów i kanałów jest nieosiągalna.

http://mrfashion.pl/ipla-usuwa-programy/

Pewnie z tego powodu, że wystarczyło skorzystać z monitora sieci typu Wireshark i wyciągnąć bezpośrednie url'e do streamów:

Tak to jeszcze do niedawna wyglądało:

https://www.google.pl/search?&q=r.dcs.redcdn.pl+redefine+m3u8

Musieli więc jakoś zareagować. Na przeglądarkach materiały chroni googlowy DRM Widevine, na smartfonach też. Ze Smart tv ciężko coś zrobić poza tokenem przypisanym do użytkownika i 1 sesją naraz - nie wiem jak to teraz wygląda, zgaduje.

Edited by kozaa

Pakietu HBO HD nie ma do wyboru w oddzielnej aplikacji Ipli na komputer - są kanały na żywo, ale nie ma informacji o pakiecie i nie można tego kupić (przynajmniej będąc zalogowanym jako Abonent CP). Pozostałe pakiety są obecne (nawet te nowe) i większość jest z 50% rabatem choć nie wszystkie

I tylko można za to kartą zapłacić (nie dotyczy Plusa) - czyżby ryzyko kursowe i te bzdurne wymagania amerykańskich koncernów?

Edited by rotalplus

Przecież można środkami z Plusa chyba zapłacić, normalnie mi wyskakuje w wyborze opcji płatności.

Witam czy nie mając żadnego wykupionego pakietu ipli ale mając internet w CP jest odliczany transfer za oglądanie darmowych materiałów np. Magazyny sportowe ?  W ICOK na wyciągu z transferów mam takie pozycja jak Nielimitowane  ipla  i tam  transfer jest zerowy, tylko nie wiem czy na samo poruszanie się po aplikacji czy na oglądanie darmowych pozycji też. Dodam że mam konto na ipli powiązane  z plusem i CP

Edited by xut2zs

Witaj, za korzystanie z serwisu IPLA są pobierane dane z pakietu internetowego. Jeśli natomiast korzystasz z usługi Internetu w Cyfrowym Polsacie, to masz aktywną promocję Darmowy ruch z IPLA, która trwa do końca roku. Dzięki niej możesz oglądać materiały i korzystać z aplikacji bez pobierania danych pakietowych.

Dzięki

A po jakim czasie są umieszczane materiały w ipli np. po niedzielnych i sobotnich premierach w tv ?

Produkcje Polsatu umieszczane są na bieżąco, jednak czasami mają problem z przyporządkowaniem do kategorii i wtedy jest trudno znaleźć.

No to w mojej aplikacji ipli na tv sony to raczej nie działa bo brakuje np. skandalistów z soboty i cafe football z wczoraj.

Dodanie seriali i programów z głównego Polsatu następuje w miarę szybko, z treściami z tematycznych (zwłaszcza nadawanych na żywo) już nie jest tak różowo. ;)

Edited by bart18

No to w mojej aplikacji ipli na tv sony to raczej nie działa bo brakuje np. skandalistów z soboty i cafe football z wczoraj.

Z jakiego modelu urządzenia korzystasz? Powyższa informacja na temat aktualizacji materiałów dotyczy tylko pakietu IPLA Extra Premiery.

Z jakiego modelu urządzenia korzystasz? Powyższa informacja na temat aktualizacji materiałów dotyczy tylko pakietu IPLA Extra Premiery.

sony bravia kdl-32we615

Ja szukałem skandalistów - pod tytułem programu, a materiał umieszczony było gdzie indziej

Czyli co jeśli nie mam pakietu Extra premiery to już nic nowego na ipli nie dostanę  tylko te odcinki które już są ?

Dostaniesz, Ipla Extra Premiery zawiera materiały tydzień przed premierą na antenie Polsatu, po emisji normalnie są za darmo.

Edited by bart18

Na ipli w przeglądarce już są nowi skandaliści i cafe football ale poczekam cierpliwie na pojawienie się apce na tv.