Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że to nieodpowiedni temat, ale się podepnę: wczoraj po raz pierwszy nie żałowałem, że wykupiłem Polsat Sport HD. Na Polsat, Polsat HD, Polsat Sport i IPLA reklamy między rundami - a na Polsat Sport HD pokazywali narożniki (razem z fonią). Już po szóstej rundzie wiedziałem, że Cendrowski złamał rękę (sam o tym powiedział), a całą siódmą komentatorzy Polsatu zastanawiali się, dlaczego atakuje tylko lewą
To dlatego mecze na canal+hd nie sa transmitowane z dzwiekiem przestrzennym.Musieliby je puszczac grubo po wieczorynce ze wzgledu na wulgarne treści na trybunach :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe wykłady, pogadanki o transmisji w sieci, kompresjach i innych rzeczach związanym z multimediami przez internet

http://www.atmitv.pl/media

Słuchając tego tak sobie pomyślałem że za 5 lat CP może zlikwidować swoje anteny i zniknąć z satelity. Już teraz oferuje internet więc nic nie stoi na przeszkodzie by w ten sposób dystrybuować swoja platformę. Przez te kilka lat przepustowość sieci wzrośnie, wzrośnie też skuteczność kompresji. Za kilka lat przez satelitę może będzie nadawana tylko telewizja 3D? Tam pewnie będzie potrzeba dużych ilości informacji. Do zwykłych kanałów może wystarczyć internet.

 

Przy okazji dowiedziałem się jak jest badana oglądalność (pewnie jeden ze sposobów). Rejestrowane jest audio tego co leci w tv i później analizowane. Dosyć karkołomny sposób :) Chociaż dla odpowiednich komputerów nie stanowi to problemu w dodatku ten sposób jest bezobsługowy (ze strony widza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodzę się z kolegą @cyfra_lbn

 

pomysł jest moze dobry z wprowadzeniem takiej rzeczy na rynek, bo to w pewnym sensie nowość - internetowa biblioteka z filmami - legalna :wink:

ale cena za 1 film powala od 5 do 9 zł ??

3 lepsze filmy w ipla i mam cały miesiąc opcje Canal + czy HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...