Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ma, np. Eurosporty  podobnie jak eleveny też znikły ze smart TV LG, a apka ESP jest dostępna na te telewizory. Pakiet Filmy i Seriale też zabrali

 

Kiedyś też się dziwiłem, ale na infolinii Ipli mi powiedzieli, że dostępność kanałów rożni się w zależności od urządzenia, z którego się korzysta. Na gorsze zaczęło się od Euro 2016. Ipla jest coraz gorsza i słabsza. Wejjście Shomaxa i Netflixa pogrąża tą platformę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :D Ja tutaj z pytankiem.

Interesuje mnie kwestia Ipli na Smart TV. Jak to wygląda? Chodzi mi o kanały, które są streamowane. Jak włączam aplikację, to jak wygląd np. przełączanie kanałów? Jest lista kanałów podobna jak np. w dekoderach czy w telewizorach? Czy trzeba się tak bawić jak w necie? Interesuje mnie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :D Ja tutaj z pytankiem.

Interesuje mnie kwestia Ipli na Smart TV. Jak to wygląda? Chodzi mi o kanały, które są streamowane. Jak włączam aplikację, to jak wygląd np. przełączanie kanałów? Jest lista kanałów podobna jak np. w dekoderach czy w telewizorach? Czy trzeba się tak bawić jak w necie? Interesuje mnie to.

 

Odpowiedź:

 

Wszystko zależy od dedykowanego urządzenia, na którym oglądasz iplę...  :)

 

Dopowiedzenie:

W zależności od modelu telewizora - niektóre kanały będą działać na Samsungu, a na LG nie będzie ich nawet widać. Tak jest na przykład w TV LG moich rodziców, gdzie zniknęły Eurosporty, Eleveny. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tak nie "plujta" na ten PBN. Dzięki internetowi, obejrzy każdy kto ma ochotę, a w przypadku np. jakiegoś amerykańskiego pośrednika, dostęp mieliby jedynie ci, których ów pośrednik czy stacja obejmuje zasięgiem. Niemieckie gale często prezentują dużo niższy poziom i nikt tam tak nie pluje jak u nas. Starcie Masternaka z Siłłachem zapowiada się całkiem nieźle. Balski też dostał konkretnego rywala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie podczas transmisji F1 w Eleven Sports przesuneli logo Ipli HD na prawą stronę i je zmniejszyli bo wcześniej zasłaniało zegar.

O ile w pierwszym treningu jeszcze tak było to niestety przy powtórce drugiego treningu nie wiadomo czemu znowu wrócili do poprzedniego ustawienia loga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

 

To trochę zero komfortu. Myślałem, że aplikacja na telewizory Smart jest właśnie tak zaprojektowana, aby można swobodnie było przełączać pilotem kanały.

Tak to wyglada na platformie Android TV, z tym ze Ipla tego nie wspiera niestety.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipla mogłaby się jakoś ogarnąć z tymi swoimi emblematami na kanałach HD... albo je minimalizować jak tylko można przy kanałach w wysokiej rozdzielczości na wszystkich takich programach, albo stawiać je w takim rogu, gdzie ipla HD nie będzie zasłaniała grafiki znajdującej się w tym momencie na ekranie...

Na Eleven to bycze logo ipli przy transmisjach La Liga jest - delikatnie mówiąc - mocno irytujące... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipla poprawiła trochę działanie na Android TV. Teraz w zakładce Kanały TV na kafelkach jest wyświetlany aktualnie nadawany program wszystkich stacji, już nie trzeba z osobna wchodzić w poszczególne kanały. Działa w końcu funkcja przewijania kanałów o max 6 godzin wstecz; wcześniej działała tylko teoretycznie. Zrobili też dynamiczną zmianę zmianę rozdzielczości w zależności od prędkości sieci (na kanałach TV i transmisjach live, na VOD już to było dawno), niestety działa to średnio bo u mnie dopiero po paru zacięciach się przełączyło na gorszą jakość, poza tym zaraz po przełączaniu obraz nie nadąża za dźwiękiem więc przez kilka sekund widać go w przyspieszeniu aż się zsynchronizuje z głosem.
Jest też opcja napisów a Android TV i funkcja obserwowanych i ostatnio oglądanych ale nie testowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś różnica między odbiorem kanałów sportowych Polsat Sport między dekoderem CP bezpośrednio podłączonym do sat, a oglądaniem ze smart tv lub android box poprzez iplę?

 

Chodzi przede wszystkim o:

1. jakość obrazu i dźwięku

2. różnica czasowa

3. lagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolosalna. W ogóle nie ma co porównywać. Szczególnie jak chcesz korzystać z Ipli na ekranie 40-cali i więcej. Oczywiście wszystko zależy od wymagań oglądającego, bo znam wiele osób, które oglądając dany kanał przez antenę, twierdzą, że nie widzą różnicy między SD, a HD. 

Wracając do Ipli, to jako tako daje radę w przypadku filmów oraz różnorakich programów, gdzie mnóstwo statycznych scen. W przypadku sportu zaczyna się zgrzytanie zębami. Oczywiście z braku laku da się przeżyć, jednak nie ma startu do tego samego z satelity czy kablówki. 

Lagi to inna para kaloszy, ponieważ dużo zależy od popularności, czyli liczby oglądających. Im popularniejsza impreza nadawana live, tym prawie pewne 100-procentowe prawdopodobieństwo lagów, buforowania, jak zwał tak zwał. Niestety, polskie internetowe VOD live, to nadal średniowiecze. 

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie do znawców tematu. Nie jestem abonentem plusa ani CP a chciałbym wykupić tylko dostęp do tenis premium. Czy to będzie jedyna opłata jaka poniosą czy coś tam jeszcze między wierszami jest do zapłaty?

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...