Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest z tymi transmisjami live na ipli, tnie to u was jak np. oglądacie jakiś ciekawy mecz? Teraz odpaliłem mecz eliminacji Holandia - Islandia i co chwile jakieś ściny, czy na stronie czy w aplikacji oglądam nie ma znaczenia. Na stronie gdy zaczyna ciąć wyświetla się informacja o zbyt wolnym łączu, posiadam neostradę 80 Mb/s, w speedtestach mam bardzo blisko tych 80 i myślałem że będzie to wystarczało na transmisje w 720p.

 

to chyba niezależy od łączą, dzisiaj mieli problemy już podczes meczu azerbejdżan - chorwacja, napisałem im maila w tej sprawie i zaczęło działać, później oglądałem mecz w tv na ps news a po nim chciałem zalogować się na ipla.tv żeby studio obejrzeć i cały czas wyskakuje iż z powodu dużego zainteresowania ich stroną serwery są przeciożone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak to jest z tymi transmisjami live na ipli, tnie to u was jak np. oglądacie jakiś ciekawy mecz? Teraz odpaliłem mecz eliminacji Holandia - Islandia i co chwile jakieś ściny, czy na stronie czy w aplikacji oglądam nie ma znaczenia. Na stronie gdy zaczyna ciąć wyświetla się informacja o zbyt wolnym łączu, posiadam neostradę 80 Mb/s, w speedtestach mam bardzo blisko tych 80 i myślałem że będzie to wystarczało na transmisje w 720p.

 

W tej chwili mam to samo, a nie ma nic ciekawego. W speedtest ponad 30, a przy 384p zatrzymuje się i pisze że zbyt wolny internet. :twisted:

 

ps. Dodam że właśnie uruchomiłem pierwszy raz, a czy ostatni  :?: 

Edytowane przez szunaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie ma nic ciekawego? Kwiatkowski z zespołem zdobył srebrny medal na MŚ. Pod koniec zaczęło buforować nawet na najniższej jakości. Tak samo jest przy transmisjach rajdów WRC z Kubicą. Na poczatku da się oglądać w dobrej jakości ale po chwili muszę zmienić na najniższą. Płatne pakiety, reklamy a solidnych serwerów jak nie mieli tak nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak samo dziś było. To jest jakiś żart, darmowe transmisje lepiej działają od tego. W dodatku kontakt z nimi to jakiś żart, w kółko te same odpowiedzi, chyba automatycznie generowane.

Wykupiłem pakiet na miesiąc żeby oglądnąć MŚ w siatkówce, myślałem że skoro mecze będą w środku tygodnia, w dodatku o wczesnych godzinach to oglądnąć będzie można bez zacięć. A jednak się myliłem, mimo to na 720p nie da się oglądać bo co chwila zacięcia i buforuje transmisja. Nie mówiąc już o tym, że jest opóźniona na starcie o dobrą minutę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam wszędzie i nigdzie nie mogę znaleźć nic na temat błędu jaki mam na IPLi na dekoderze HD 7000.

W programie na komputerze czy w przeglądarce jest wszystko ok.

Wykupiony mam pakiet ipla premiery, jednak pojawia mi siętaki błąd po wybraniu filmu z tego pakietu.

 

38052518102397634080_thumb.jpg

 

Dzwoniłem do cyfrowego polsatu, to tam upierają się o kontakt z iplą, dzwoniłem drugi raz do nich to mówią, że problem z serwerami.

No cyrk, ale jak google milczy na temat tego błędu to skąd konsultanci mają mieć pojęcie o co chodzi.

Do ipli napisałem i czekam na odpowiedź, póki co bez skutku.

 

Takie coś już mam 2 tygodnie.

Kasa leci, a pakiet nie działa.

Przywracałem już chyba z 5 razy ustawienia fabryczne, nadawałem ponownie uprawnienia i nic.

Edytowane przez WSZtm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze to celowa robot azeby kupić od nich dekoder i podpisać lojalkę a nie oglądac przez internet z a parę złotych polsat sport na przykład? Dzis jest puchar polski jak beda takie jaja podczas oglądania jak wczoraj zakładamy m.in. grupę na fejsie - IPLA dziadostwo albo coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś pracować przy tworzeniu teorii spiskowych.... Przecież na IPLI też zarabiają. Oni po prostu nie ogarniają tego jak streaming, ten płatny też, stał się w sieci popularny. Muszą w końcu zainwestować trochę kasy w szybsze łącza bo bez tego będą powtarzać się akcje, które dzieją się już przynajmniej od roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze to celowa robot azeby kupić od nich dekoder i podpisać lojalkę a nie oglądac przez internet z a parę złotych polsat sport na przykład? Dzis jest puchar polski jak beda takie jaja podczas oglądania jak wczoraj zakładamy m.in. grupę na fejsie - IPLA dziadostwo albo coś w tym stylu.

Przecież mam od nich dekoder.

Bo mam dekoder polsatu i tam oglądam iple.

Wykupiony pakiet na miesiąc od 5.09 i ani razu nie obejrzałem nic z tego pakietu bo błąd licencji dvs.

pomoc ipli milczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...