Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oferta telewizji internetowej IPLA została poszerzona o programy TVN. Dostęp do wybranych propozycji programowych z anten TVN zyskali abonenci Cyfrowego Polsatu w ramach usługi catch-up-tv, oferowanej w ramach IPLI.

 

W IPLI są już dostępne programy TVN Style: „Najsztub słucha”, „W roli głównej”, „Wiem co jem”, „Projekt Tyszka”, „Pyszne 25”, „Szczypta smaku” i „Zabójcy długów”, a także propozycje TVN Turbo: „Jazda polska, czyli jak przetrwać na polskich drogach”, „Jak to jest złowione?”, „Moto ON”, „Legendy PRL”, „Agromachina”, „Samochód marzeń: Kup i zrób”, „Polak potrafi” oraz „W sieci monitoringu”.

 

 

źródło- tvpolsat,info

 

Szkoda, że TVN nie myśli o rozwijaniu tego projektu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam pakiet familijny max hd+ sport hd + film hd _cinemax hd. Miałem zakupiony pakiecik ipla extra. Dziś na stronie ICOK w dziale usługi zauważyłem, że ipla extra jest dezaktywowana podobno z dniem 10 maja - tak jest napisane. Co więcej wszystkie pakiety oprócz ipla sport są z kwotą zero zł. Jakaś promocja czy błąd?

Trochę czasu minęło, ale może to komuś pomoże. Też kiedyś miałem promocję na IPLA Sport za 0zł i wystarczyło tylko aktywować pakiet w programie. Po okresie promocyjnym już pojawiła się normalna cena za pakiet więc go nie odnawiałem. Teraz tylko korzystam z IPLI Plus za 0zł i aktywuję co miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chciałem zapłacić kartą za pakiet Ipla Sport . Niestety nie chhce mi przejść autoryzacja karty,a wszystko mam dobrze wpisane. Czym to może być spowodowane?? To,że dziś niedziela ma jakieś znaczenie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tymczasem chciałbym się dowiedzieć czy na dekoderach do telewizji naziemnej (np: Fergusonie Ariva T650i) jest ta sama aplikacja do Ipli co przy sprzętach z Cyfrowego Polsatu? Jeżeli tak to czemu w przypadku dekodera z funkcją Ipli materiał się wyszukuje ale niestety nie może zostać odtworzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Mam pytanie.

Nie mam smart tv. Nie jestem abonentem CP.

Wykupiłem pakiet Ipla. Będę chciał podłączyć komputer do TV przez hdmi.

 

Tutaj mam pytanie czy najlepszą jakość transmisji daje zainstalowana aplikacja Ipla czy też oglądanie przez WWW?

 

Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Mam pytanie dotyczące Ipli.

 

Przy przedłużaniu umowy dostałem pakiet IplaMix w prezencie na 5 msc. Odpalając go na komputerze zauważyłem, że przed odtworzeniem niektórych materiałów pojawiają się reklamy. Czy w tym pakiecie nie ma wyłączonych reklam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam pakiet Ipla Mix.Zawsze oglądałem na laptopie i nie było żadnych problemów.Mniej więcej w połowie meczu Azerbejdżan-Chorwacja,pojawił się czerwony ekran z informacja iż prawa do eliminacji nie są dostępne dla smart tv.Wylogowałem się, zalogowałem ponownie i dopiero zaczęło działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi transmisjami live na ipli, tnie to u was jak np. oglądacie jakiś ciekawy mecz? Teraz odpaliłem mecz eliminacji Holandia - Islandia i co chwile jakieś ściny, czy na stronie czy w aplikacji oglądam nie ma znaczenia. Na stronie gdy zaczyna ciąć wyświetla się informacja o zbyt wolnym łączu, posiadam neostradę 80 Mb/s, w speedtestach mam bardzo blisko tych 80 i myślałem że będzie to wystarczało na transmisje w 720p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie tak u Ciebie. Mam gorsze łącze, a nawet miałem jeszcze gorsze 4Mb/s i wszystko działało płynnie na 720p HD. Jedynym problemem były tam mecze Reprezentacji Polski, bo serwer był tak zapchany, że cała IPLA siedziała. Jutro pewnie będzie podobnie, ale na szczęście w porównaniu do ubiegłorocznego października TV Sat sprawna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...