Jump to content
pieszczoch

IPLA - wszystko o usłudze, aplikacji, opłatach itp.

Recommended Posts

W sprawie DPL:

Uprzejmie informujemy, że ze względu na ograniczenia licencyjne program „Disco Polo Live”nie jest obecnie dostępny na platformie IPLA.

Wielka szkoda, bo lubiłem oglądać. Co ciekawe w historii odtwarzacza mam jeszcze link do jednego z odcinków i działa, czyli na serwerze jeszcze jest.

Pomimo wykupionego abonamentu na siatkarskie MŚ w Ipli nie mogli obejrzeć najważniejszego meczu MŚ, czyli finału. Miało to związek z przeciążeniem serwera. i udostępnieniem za darmo tego meczu. w Ipli. Poszkodowani dostaną rekompensatę w postaci 96 gr Suma nie jest przypadkowa. Jest to 1/103 z kwoty 99 zł, czyli ceny dostępu. Jak zwykle wygrało prawo silniejszego, czyli aby wykupić trzeba było zapłacić pełną stawkę niezależnie od tego ile meczów zostało do rozegrania.

To nie do końca prawda. Poszkodowani dostaną możliwość 1 miesiąca pakietu IPLA SPORT gratis, a jeżeli odmówią to wtedy im przysługuje te 96 gr. Swoją drogą jak są tacy cwani o mogliby dać możliwość wykupienia pojedynczego meczu za te 96 gr, wtedy nawet ja bym z kilka kupił :).

Ja ogladałem finał na iplii i nawet nie wiedziałem, ze były jakieś problemy - teraz się dopiero dowiedziałem :)

Guest Anonymous

Właśnie się dowiedziałem, że abonenci CP mają dostęp do pakietu IPLA EUROPEAN QUALIFIERS bez dodatkowych opłat. Ponownie fajny gest Polsatu wobec swoich. :)

Zgadza się, tak samo abonenci Plusa. Dla reszty 99,90 zł za całość lub 9,90 zł za jeden dzień.

Mam pytanie o to, czy posiadając pakiet "Darmowy HD" także mam prawo do wykupienia pakietów tańszych w IPLA i korzystania z promocji takich jak mecze el.ME w IPLA za darmo, czy to tylko od pakietu MINI HD?

Guest Anonymous

Zaloguj się w ipli przez konto ICOK i będziesz wiedział.

Mam obecnie pakiet MINI HD, ale chcę z niego zrezygnować i przejść na Darmowy HD. Stąd pytanie. Wiem, że w MINI HD jest na bank, ale czy to początkowy pakiet dla takich transakcji. Tak to bym sobie do Darmowego HD dokupił pakiet Sport, a do MINID HD to drożej wychodzi.

Wczoraj bez problemu obejrzałem mecz JW -Skra, ale PW - Czewa musiałem wyłączyć, bo co chwilę przerywało transmisję. Nie chcę CP, ale siatkę muszę oglądać, a ipla nic sobie nie robi z tego, że ciągle ma problemy techniczne, kasiorka im się zgadza. Strasznie mnie to irytuje.

Witam. Czy wszystkim Ipla i HBO Go chodzi poprawnie, bo u mnie w zasadzie prawie nigdy. Jak już chcę obejrzeć jakiś film to musze mieć ogromne szczęście. Mam internet 20 Mbit, na komputerze zero problemów, na dekoderach paranoja. Szkoda, że płacę za coś, czego nie da się oglądać. Po aktualizacjach przywracałem ustawienia fabryczne i cały czas to samo.

U mnie działa ok , i jedno i drugie a łącze mam tylko 10Mbit/s , sprawdź dekoder w innym miejscu ... / lub sprawdź czy masz dobrze skonfigurowaną sieć.

u mnie jest tak samo, na kompie śmiga a na hd3000 praktycznie cały czas kręciołek, sprawdzane na 2 dekoderach

Witam. Ja mam podobnie na komputerze, telewizorze SmartTV oraz na tablecie chodzi bardzo dobrze, natomiast na dekoderach HD 3000 i HD 6000 (2 Multiroom) są częste przycinki zarówno IPLA jak i HBO GO. Dodam że telewizor jest podłączony w taki sam sposób jak dekodery natomiast tablet poprzez WiFi. Pisałem już kilka razy na forum odnośnie tego problemu, ale mimo poprawek w oprogramowaniu problem nadal występuje.

No to już wiem, że nie jestem sam z problemem. Może najwyższy czas aby technicy CP się tym zajęli. Sama obecność Ipli i HBO Go w menu dekodera nie wystarcza.

Cały Polsat i jego Ipla.. Ja nie wiem, np. na sport.tvp.pl są cały czas jakieś transmisje darmowe i nie ma problemów typu,że na stronę nie można wejść czy coś takiego.. Tu człowiek zapłaci i takie cyrki... Myślałem,że jak już się płaci to chociaż usługa jest świadczona...