Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego @seller

Kolega @swojadroga udzielił Ci informacji zgodnie z jego (notabene bardzo dobrą !!) znajomością regulaminów i nie do niego kieruj swoje uwagi bo nie on wymyśla regulaminy - on "tylko" ;) je dobrze zna.

Wyobraź sobie że zgodnie z regulaminem, który podpisałeś ;) a widać nie znasz ($17 pkt. 1f) brzmi w skrócie: "Cyfrowy Polsat może zawiesić w całości bądź w części, świadczenie Usług Abonentowi ... jeżeli Abonent/Użytkownik: ...

f) korzysta z Usług poza granicami Rzeczpospolitej Polskiej,"

Wynika to pewnie z jakiś umów i tak jak napisem wyżej w tej sprawie walcz z CP.

Dla ułatwienia dodam, że zgodnie z w/w regulaminem cudzoziemcy też mogą zawierać umowy i korzystać z usług CP, ale na terenie Polski.

ps

widzę że @swojadroga już też się wypowiedział ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że ipla nie działa za granicą na komputerach to wiem, a jak wygląda oglądanie ipli za granicą na dekoderach polsatu, nie chodzi mi tu o legalność ale możliwość?

Mam jeszcze drugie pytanie. Czy jeśli mam wykupione pakiety ipla i mogę je oglądać na dekoderze satelitarnym, to czy mając jednocześnie dekoder T-HD 1000 do telewizji naziemnej wykupione pakiety będą równierz dostępne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby Ipla planowała wprowadzić nowe pakiety i kanały TV? Właśnie w aplikacji na Androidzie pojawiły mi się pakiety, w których wymienione są następujące kanały:

IPLA NEWS - Polsat News, Polsat Biznes, Superstacja, TV Republika - 4,90/30dni, 10,90zł/90dni

IPLA DZIECI - DaVinci Learning, DuckTV - 4,90/30dni, 10,90zł/90dni

IPLA ROZRYWKA - Polsat Play, Polsat Cafe, iTV, Kino Polska Muzyka, Rbl.tv, 4funTV, TV Disco - 4,90/30dni, 10,90zł/90dni

IPLA WIEDZA - Discovery, History, Viasat History, Viasat Nature, Viasat Explorer - 4,90zł/30dni, 10,90zł/90dni

IPLA MINI - połączenie pakietów NEWS, DZIECI, ROZRYWKA, WIEDZA - 14,90zł/30dni, 33,90zł/90dni

IPLA FILMY I SERIALE - Kino Polska, Filmbox, Filmbox HD, Filmbox Extra, Filmbox Family, Docubox, AXN Spin, AXN Black, AXN, Sundance - 19,90zł/30dni, 44,90zł/90dni

IPLA MAX - wszystkie pakiety w jednym - 49,90zł/30dni, 112,90zł/90dni

W skład tych pakietów wchodzą również treści VOD. Reszta pakietów przynajmniej na razie tak jak obecnie. Nowych kanałów nie widać w zakładce TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IPLA strasznie zdziadziała. Chciałem obejrzeć Imperium Disco Polo, a tu się okazuje, że muszę mieć premium, kiedyś było za free. Ponadto teraz wszystko jest szyfrowane, co uniemożliwia wydobycie bezpośredniego linku do materiału.

 

Na pewno? Z ciekawości sprawdziłem na stronie ipla.tv i Imperium Disco Polo jest materiałem bezpłatnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałbym, żeby ipla zaczęła oferowac swoją zawartość w HD. Oczywiście, są jakies tam pojedyncze produkcje Polsatu w 720p, jednak byłbym zadowolony, gdyby mozliwie większość była oferowana w HD. Obecnie w Polsce nie ma dobrej platformy VOD, a ipla ma potencjał. Gdyby tak jeszcze dodać możliwość odtwarzania kanałów live w dekoderach CP, to byłoby fantastycznie, zważywszy na to, że przyszłością są kanały linearne. Miejsca na transponderach brakuje. A gdyby CP uruchomił taką możliwość, to zrobiłby wielki krok do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...