Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie miałem styczności z Apple Tv, więc trochę laickie pytanie. Czy na tym urządzonku jest możliwość korzystania z przeglądarki internetowej? Jeśli tak, to próbowaliście odtwarzać Iplę bądź nc+GO właśnie przez przeglądarkę?

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam rozumiec ze jezeli jestem zalogowany dajmy na to samsung tv (chodzi o iple) to na drugim urządzeniu  które dodam nie moge oglądać tego samego kanalu na zywo rownoczesnie ,ale moge miec właczony inny kanal,dajmy na to ogladam na tv polsat sport premium1  to na drugim urządzeniu  moge miec włączony polsat sport premium2 ,oczywiście korzystajać z tego samego konta??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2019 o 17:25, kamcio231 napisał:

Mam rozumiec ze jezeli jestem zalogowany dajmy na to samsung tv (chodzi o iple) to na drugim urządzeniu  które dodam nie moge oglądać tego samego kanalu na zywo rownoczesnie ,ale moge miec właczony inny kanal,dajmy na to ogladam na tv polsat sport premium1  to na drugim urządzeniu  moge miec włączony polsat sport premium2 ,oczywiście korzystajać z tego samego konta??

Z tego co mi się kojarzy.. Korzystając z jednego konta na kilku urządzeniach, to tylko na jednym sprzęcie jednocześnie można oglądać kodowane materiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
4 minuty temu, mp107 napisał:

@kamcio231

A próbowałeś włączyć np. 2xEurosport 1?

Kanały Polsat Sport (w wersjach nie-Premium) działają bez DRM, więc być może to ograniczenie wtedy nie działa.

eurosport działa,wiec juz sam nie wiem,z tego co czytalem mozna byc zalogowanym za 2 urzadzeniach rownoczesnie i oglądac ale inny kanal.

Ale skoro działa ,znaczy ze mozna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

To nie są jedyne aplikację,  gdzie można dzielić się dostępem.  Horizon GO, Vectra Online i kanały sportowe Polsatu , PSP, Eurosporty  oraz  Eleveny można oglądać do woli

Wystarczy dostęp do tych aplikacji, a życie staje się łatwiejsze, przyjemniejsze ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość kingofsouth

@bart18, pisał w dziale PSP , że został przedłużony dostęp do tych kanałów.

Pierwotnie miał to być 30 czerwca. Obecnie jest to rok do czasu aktywacji. 

Sprawdzajcie konta bo jest szansa ,że uda się wam do końca roku pooglądać w Ipli :D

Chyba nie muszę dodawać ,że chodzi o wygrane kody w grze graliga.pl

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2019 o 08:24, _Artek_ napisał:

Ja mam aktywny do 23.12 2019 co ciekawe dezaktywowali mi pakiet ipla mix który dostałem na początku mojej przygody z cp czyli jakieś 7 lat temu w aneksach już go nie było wiec raczej nie mogę rozwiązać umowy....

Ja od dawna nie mam CP a Ipla mix i Filmbox Live dalej mam z datą bezterminowo heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...