Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam połączone konto w IPLI z kontem Cyfrowego Polsatu, do tej pory mogłem kupować za 0zł i w nieskończoność przedłużać pakiet iPLA Plus, który gwarantuje odtwarzanie materiałów bez reklam i 5 kanałów live. Co się stało, że już nie mogę kupić tego pakietu? Na szczęście jestem też abonentem Plusa i jak dopisałem swój numer telefonu to mi wyskoczyło, że pakiet IPLA Plus jest aktywny do końca roku. Ale co potem? Czy ktoś coś wie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
1 godzinę temu, jupiter napisał:

..... jestem też abonentem Plusa i jak dopisałem swój numer telefonu to mi wyskoczyło, że pakiet IPLA Plus jest aktywny do końca roku. Ale co potem? Czy ktoś coś wie na ten temat?

U mnie na Ipla taka sama sytuacja jak u ciebie. Ciekawe o co chodzi?

https://i.postimg.cc/bJ6mRs28/2018-11-18-161122.jpg

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działają kanały Polsat Sport Premium.Tv Box Android 6.0.1.Najpierw wywalało błąd 100041, teraz 100050.

Pakiet aktywny na cały sezon do 30.06.2019r. Nie można z niego korzystać.

Przy próbie odtwarzania kanał mignie na chwilę i wywala błąd z prośbą o kontakt na pomoc ipli. Sprawa zgłoszona , jednak pomocy zero.W odpowiedzi prośba o wyczyszczenie cache..Oczywiście nic to nie dało.

Ktoś ma coś takiego?

Edytowane przez Siary
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź...żenada:

"

Szanowny Panie

Zgodnie z przesłanym załącznikiem posiadane urządzenie pracuje pod
systemem Android, nie AndroidTV.
Wyjaśniamy, że serwis IPLA nie wspiera TV boxów, które nie pracują pod
systemem Android TV. System Android przeznaczony jest dla telefonów oraz
tabletów. 
_________________________________
Zespół IPLA
Cyfrowy Polsat S.A.
ul. Łubinowa 4a; 03-878 Warszawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Siary napisał:

Nie działają kanały Polsat Sport Premium.Tv Box Android 6.0.1.Najpierw wywalało błąd 100041, teraz 100050.

Pakiet aktywny na cały sezon do 30.06.2019r. Nie można z niego korzystać.

Przy próbie odtwarzania kanał mignie na chwilę i wywala błąd z prośbą o kontakt na pomoc ipli. Sprawa zgłoszona , jednak pomocy zero.W odpowiedzi prośba o wyczyszczenie cache..Oczywiście nic to nie dało.

Ktoś ma coś takiego?

Ostatnio opisywałem tutaj swój problem. Odpowiedź dostałem od nich podobną jak kolega powyżej. W końcu u siebie rozwiązałem to w ten sposób, że dałem sobie spokój z tym oglądaniem na Android box ,bo już miałem dość nadszarpanych nerwów .Wylogowałem się z tego urządzenia, odczekałem te 24 h i zalogowałem się na Ipla na Windows w laptopie. Laptop poprzez hdmi do Led tv i hula bezproblemowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniesiono bitrate i rozdzielczość na kanałach Polsat Sport Extra i News do 1080p. :)

 

Co do Mi Boxa to to u mnie kanały PSP działają normalnie, ale ja mam Androida Oreo. Coś za coś, bo ten system póki co nie jest udany i trzeba niemalże co dzień robić restart urządzeniu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Siary napisał:

Dostałem odpowiedź...żenada:

"


Szanowny Panie

Zgodnie z przesłanym załącznikiem posiadane urządzenie pracuje pod
systemem Android, nie AndroidTV.

Czy przypadkiem pod tą genialną odpowiedzią nie podpisała się p. Magdalena :?:

bo ostatnio torturowała mnie podobnie żenującymi mądrościami w temacie EPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arkon napisał:

Jeśli mam dostęp do kanałów PSP na Ipli, to pojawią się kanały dodatkowe wieczorem, bo chcę obejrzeć mecz Lyon- MC na PSP5? Teraz są tylko PSP 1 i 2.

 

Transmisje z meczów na kanałach PSP 3-6 są dostępne w zakładce LIVE. Tak samo jest przy meczach LE w czwartki.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy u was też wszystkie mecze są w zwolnionym tempie na żywo w Ipla? Pytam ponieważ u mnie zarówno na smartfonie jak i laptopie każdy z meczy na Polsat Sport Premium 1 i 2 oraz serwisach PPV nadawane są w zwolnionym tempie. Dźwięk idzie normalnie. Tylko ten obraz powolno idzie, tak jakby z powtórek po bramce.W żółwim tempie.Trochę to zniechęca do oglądania jakiegokolwiek meczu.To tak ma być? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Myślę, że na dłuższą metę  w przyszłości to aplikacja będzie się wieszała. Tyle kodów do niej rozdają , ze w końcu serwery złapią zadyszkę.

To tylko kwestia czasu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...