Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Problem dotyczy tylko urządzenia mobilnego czyli telefonu przez aplikację Ipla. Poprzez dekoder Evobox problemu tego nie zauważyłem. Wszystkie urządzenia korzystają z internetu wifi .Prędkość w przedziale 20-30 mb/s.Jak wrócę do domu to sprawdzę czy na komputerze też jest to zjawisko i dam znać. 

11 godzin temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Witaj. Powyższa sytuacja występuje na telewizorze, czy na urządzeniach mobilnych?

Przepraszam że piszę post pod postem.Otóż sprawdziłem na komputerze i to co udało mi się odtworzyć,to tylko dwa kanały z pakietu który posiadam.Comedy Central i Polsat Sport.Gdy próbuję uruchomić jakiś inny z tego co mam dostępne w pakiecie, to wyskakuje info, ,Wczytuję dane,proszę czekać". I tak już czekam ok dwóch godzin i nadal nic.Cały czas miele.Przeglądarka Opera.To samo na Firefox. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś Ipla HBO kosztuje 25zł, pakiet można też testować przez 30 dni. :) Wychodzi taniej niż zakup bezpośrednio w HBO GO a daje też dostęp do kanałów Cinemax i AXN na żywo. :) Z pakietem chyba też można obecnie/w przyszłości (nie sprawdzałem) zarejestrować się do HBO GO - pozycja Test Operator w wyborze operatora.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie ipla. 

 

Kupiłem TV w CP pakiet rodzinny Max + Sport itp. I w moich opcjach na moim koncie w ICOK pisze coś takiego:

Urządzenia, na których oglądasz materiały IPLA (maks. 3) 
W tej chwili nie masz przypisanych żadnych aktywnych urządzeń.
 
Zalogowałem się do ipla przy użyciu danych z CP i nic. Nadla mam max 3 urządzenia do oglądania itp. Co to znaczy? Nie wiem czy mam jakieś profity skoro mam TV to czy ipla tez za darmo? Reklamy lecą normalnie jak się zaloguje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie mamy darmowej Ipli.. Bo wolalbym ogladac kanały CP z IPLA niż z Cyfrowego polsatu dla tabletu na moim Android TV .. Chodzi głównie o posługiwanie sie myszką .

 

Zalogowałem się do Ipla teraz na moim PC.. I nadal na moim ICOK jest tak:

j39xt4e08xpe_t.jpg

 

Dziwne ;/

Edytowane przez Azazell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SatExpert napisał:

Jedyny pakiet Ipli dla abonentów CP, to jest obecnie Ipla Plus - składa się on z kilku kanałów live, oraz skromnej części materiałów wideo. :)

 

No i Ipla MIX, dawna pozostałość z umowy z CP. Przynajmniej u mnie jeszcze to gra. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Azazell napisał:

Szkoda ze nie mamy darmowej Ipli.. Bo wolalbym ogladac kanały CP z IPLA niż z Cyfrowego polsatu dla tabletu na moim Android TV .. Chodzi głównie o posługiwanie sie myszką .

 

Zalogowałem się do Ipla teraz na moim PC.. I nadal na moim ICOK jest tak:

j39xt4e08xpe_t.jpg

 

Dziwne ;/

Na to nie patrz bo to nic nie daję. Logujesz się na iplę z danymi z icok lub plusa jeśli masz u nich telefon. Ja mam abonament w plusie i loguję się z danych na icok. Mam darmowy dostęp do materiałów wideo i nie których transmisji live. Ale mam też pakiet plus w cenie więc może dlatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, TV i HD napisał:

Tak właśnie robię. Pakietu nie da się w ogóle aktywować. Próbowałem również włączać kanały TV będące w pakiecie gwarantowane i wyskakuje okienko z opcją zakupu płatnego pakietu.

W takim przypadku proszę, abyś opisał swoją sytuację w mailu, który należy wysłać na adres: pomoc@ipla.tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opóźnienie jest tak samo duże jak we wszelkich tego typu usługach (najmniejsze, kilkanaście sekund jest w WP Pilocie, ale to dlatego, że tam nie ma catchupa, nagrywania itd).

A w porównaniu nc+ go/player/wp/ipla na dobrym łączu to rzeczywiście iPla wygląda najlepiej i jeśli chodzi o PS i PSP przebija to co idzie z satelity i kabla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...