Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki, nowe filmy będą i to już niedługo. ipla nadal rozmawia z wytwórniami filmowymi - to nie tak łatwo zorganizować. Każdy chciałby, żeby cena byla niska, także ipla, ale pomyślcie że trzeba jeszcze oddać część pieniążków z filmu właśnie wytwórni (prawa do filmu) no i operatorom komórkowym (w przypadku zamawiania SMSem).

 

a walkę oglądałem;) przy 4 kopie Pudziana myślałem, że Najman wyleci za ring. szał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wnerwia cena sms-a za film.

Jest wielokrotnie wyższa niż ta zamawiana tą sama drogą na tuner satelitarny.

Nie wiem też jak z jakością filmów, bo trailery nie zachęcają do oglądania.

Jeżeli będzie to jakość podobna do tej którą mamy przy IPLA TV to ja wysiadam.

Chciałbym zapłacić za film i otrzymać jakość w dobrym DivX-e (a'la DVD) a nie podobną do "kino online", czyli szajs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie IPLA FILM to porażka.

Skorzystałem z oferty i ani stanardowa jakość ani extra nie jest do oglądania. Kompletne dno!!!

Podobną jakość mam za darmo w kino onlie.

Mam Intel Dual Core, Vistę, 4 GBRAM oraz 1 MB/sek internet i co z tego. Szajs!

Jestem strasznie rozczarowany.

Do tego film co chwilę się dogrywa (teraz o godz. 19.30), bo jeszcze 2 godz. temu szedł bez przerwy. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kerimus

to film nie ściąga sie w całości do oglądania po zakupieniu ??

Tzn. on się ściąga w przeglądarce IPLA tak jak w kinie online.

Dowcip polega na tym, że oglądając film na IPLA szybciej jest odtwarzany niż wgrywany z serwera a darmowym kinie online jest dokładnie odwrotnie co jest skandalem.

Przecież płacimy za film.

Można jedynie wejść we film i czekać godzinę, dwie aż załaduje się cały film i dopiero wtedy spokojnie oglądać.

Jak dla mnie to totalna klapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wnerwia cena sms-a za film.

Jest wielokrotnie wyższa niż ta zamawiana tą sama drogą na tuner satelitarny.

 

Cena jest wyższa bo operatorzy komórkowi też chcą zarobić...

Szkoda że nie zgłosiłeś się do testów ipla film. Będzie tu na pewno kilka subiektywnych wypowiedzi na temat serwisu i filmów. Zachęcam do czytania i dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie tu na pewno kilka subiektywnych wypowiedzi na temat serwisu i filmów

Na razie ani widu, ani słychu.

Dziwne to, bo powinny być jakieś głosy za i przeciw a tu nic.

A może kompletnie ta usługa nie chwyciła, bo jeżeli po włączeniu na satelicie było tak dużo opinii zaraz po uruchomieniu usługi to dziwnym wydaje się być brak opinii o IPLA FILM.

IPLA wg mnie w ogóle prezentuje słabą jakość obrazu (brak kontrastu, soczystości koloru, obraz jakiś mleczny) a mam możliwość to stwierdzić na dwóch różnych komputerach i monitorach gdzie na jednym jest XP a na drugim Vista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Minęło sporo czasu i jakoś nikt się nie dopisał do tego tematu.

Albo ludzi zamurowało z wrażenia, albo nikt nie korzysta z tej propozycji i nie dziwię się, bo jeśli na kinie online można za darmo obejrzeć film w czasami nie gorszej jakości to jednak Polsat powinien sie postarać i dać jakość extra nie tylko z nazwy.

Ostatnio oglądnąłem sobie film dokumentalny (on line) z krajobrazami w jakości HD i to dopiero było przeżycie i uczta dla oczu.

Jeśli mam oglądać sieczkę o jakości VHS za pieniądze, to wysiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...