Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem informację że nie planujecie aktualizacji, mocno to zaskakujące. Mam aktywną: "IPLA Plus" i "IPLA wiedza news rozrywka". Na moim TV mam dostęp do kanałów w jakości nawet 1080p (to się chwali), ale nie do wszystkich do których mam zapewniony dostęp. Szkoda że Ipla ma takie podejście. Znlazłem taką oto tabelę: https://r-webcache-fa.dcs.redcdn.pl/webcache/rdf2/redefine/p/versions/mc/mcf7528n6hcuq39p8i3es18v42y5rn3b/Tabela_dostepnosci_pakietow.pdf

Według niej rzeczywiście nie wspieracie za bardzo TV LG, zasadniczo widnieje tam tylko Samsung i androidTV. Wasz wybór - tracicie potencjalnych klientów. Chciałem wykupić sobie Cinemax i HBO za 35 zł, a tak tego nie zrobię bo nie będę specjalnie podłączał komputera pod TV. Na aplikacji ipla na webOS 3.5 (LG) mogę oglądać w 1080p tylko kanały z pod znaku marki POLSAT typu: VIASAT, Polsat News, Doku, Wszystkie SPORT, Play, Cafe, Polsat 2, Kino Polska, jakieś muzyczne i to wszystko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie. 

Jestem abonentem Plush i mam dostęp jak każdy klient do ipla plus. Miałbym w związku z tym pytania do speców w tym temacie:

a) na aplikacji pisze mi ze dostęp do 31.12.2018. Czy oznacza to że w nowym roku strace dostęp do Ipla Plus? Nie zamierzam zmieniać opa, tym bardziej, że planuje w plush ABO duet jeszcze sobie dobrać

 

B) W poprzednim sezonie w pakiecie poza kilkoma kanałami polsatu (play, news, cafe, etc) były też dostępne mecze Plusligi. Czy w nowym sezonie również będą? Czy muszę specjalnie wykupić pakiet sport.

Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi w tym zakresie :)Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nadal występuje taka sytuacja? Jeśli tak, to spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne. 

Brak transmisji CNN, czarny ekran, brak dźwięku.

 

W dekoderze Evobox nie ma aplikacji IPLA. Ogólnie poprzez urządzenie możesz uruchomić maksymalną rozdzielczość 1080p.

Czy Ipla w Evoboxie obsługuje obraz lepszy niż 720p ? Bo w aplikacji na TV Sony mam nie które programy w 1080p A w Evo tylko 720p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem, że jak jestem w Holandii to Ipla mi nie działa, wyskakuje komunikat o braku kodeków. Byłem teraz 2 tyg w Polsce i wszystko działało, teraz znowu jestem w pracy i Ipla nie działa, brak kodeków. Próbowałem zmieniać IP na polskie, ale też nie pomaga. Aplikacja na laptopie była parę razy odinstalowana, nic nie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdzielczość na poszczególnych kanałach zależna jest od producenta, który go udostępnia. W tej sprawie zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z nim.

No dobra może nie tyle ipla co materiały które też są na ipli. Dział VOD. Troche podobny bo jest wybór pakietów. Oglądałem magazyn 1 ligi piłkarskiej i było tylko 720p.

Edytowane przez Specjalista Cyfrowy Polsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś posiada listę kanałów TV na żywo działających na urządzeniu lub przeglądarce bez obsługi DRM?

Zastanawiam się nad zakupem pakietów TV, ale nie jestem pewien jak będzie wyglądać sytuacja z ich odtwarzaniem w tym wypadku.

Edytowane przez mp107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli mogę oglądać bez limitu danych materialy w Ipli to czy dotyczy to też tych samych materiałów w VOD na Evoboxie? Pytam bo niektóre magazyny mogę i w Ipli na tv i w VOD na dekoderze obejrzeć tylko nie wiem czy przez dekoder nie będzie mi normalnie danych pakietu internetowego pobierać.

Edytowane przez xut2zs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak się przedstawia jakość np. Eleven Sports w Ipla w porównaniu do Player+? Klatkuje, czy płynnie działa. Może ktoś ma Polsat Sport Premium i powie, jaka jakość? Bo zastanawiam się, czy nie wykupić, a będę odtwarzał na Ferguson FBox 4K.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mam może dostep do IPLA jesli jestem abonentem CP? Mam wykupiony abonament Familijmy Max HD + sportowe pakiety, Eleven itp. Ale nie ma wzmiany o Ipla.. Jak loguje się do konta i wchodzę w usługi - telewizja to nie ma tam w ogóle nic z Ipla.. Czyli korzystanie z ipli jest to odbrębną sprawą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...