Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja widzę wyraźnie napis przy pakiecie HBO: opcja dodatkowa dostępna od pakietu START EXTRA. Skąd niby info o marcu? Wcześniej mówiło się o grudniu i też nic z tego nie było. ;) Opcja myślę że i tak pewnie będzie droższa dla użytkownika niezwiązanego abonamentem.

Odnośnie Ipli, to VOD jednak jeszcze nieogarnięte jest, przejrzałem dwa pierwsze lepsze wybrane seriale i są luki w odcinkach.

 

Zaufaj mi w Marcu będzie a dodanie pakietu HBO do ipla tylko potwierdza że uwolnienie HBO jest już blisko :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Tylko dlaczego na telewizor jest okrojona oferta? Połowa pakietów i kanałów jest nieosiągalna.

 

http://mrfashion.pl/ipla-usuwa-programy/

 

Pewnie z tego powodu, że wystarczyło skorzystać z monitora sieci typu Wireshark i wyciągnąć bezpośrednie url'e do streamów:

Tak to jeszcze do niedawna wyglądało:

https://www.google.pl/search?&q=r.dcs.redcdn.pl+redefine+m3u8

 

Musieli więc jakoś zareagować. Na przeglądarkach materiały chroni googlowy DRM Widevine, na smartfonach też. Ze Smart tv ciężko coś zrobić poza tokenem przypisanym do użytkownika i 1 sesją naraz - nie wiem jak to teraz wygląda, zgaduje.

Edytowane przez kozaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakietu HBO HD nie ma do wyboru w oddzielnej aplikacji Ipli na komputer - są kanały na żywo, ale nie ma informacji o pakiecie i nie można tego kupić (przynajmniej będąc zalogowanym jako Abonent CP). Pozostałe pakiety są obecne (nawet te nowe) i większość jest z 50% rabatem choć nie wszystkie

 

I tylko można za to kartą zapłacić (nie dotyczy Plusa) - czyżby ryzyko kursowe i te bzdurne wymagania amerykańskich koncernów?

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy nie mając żadnego wykupionego pakietu ipli ale mając internet w CP jest odliczany transfer za oglądanie darmowych materiałów np. Magazyny sportowe ?  W ICOK na wyciągu z transferów mam takie pozycja jak Nielimitowane  ipla  i tam  transfer jest zerowy, tylko nie wiem czy na samo poruszanie się po aplikacji czy na oglądanie darmowych pozycji też. Dodam że mam konto na ipli powiązane  z plusem i CP

Edytowane przez xut2zs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, za korzystanie z serwisu IPLA są pobierane dane z pakietu internetowego. Jeśli natomiast korzystasz z usługi Internetu w Cyfrowym Polsacie, to masz aktywną promocję Darmowy ruch z IPLA, która trwa do końca roku. Dzięki niej możesz oglądać materiały i korzystać z aplikacji bez pobierania danych pakietowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...