Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak oceniacie tego playera ? wg mnie oferta jest bogata, ale niestety w moim przypadku (nie wiem jak u innych) troche niedostepna. mimo spelnienia wszystkich kryteriow niezbednych do odbioru (przedewszystkim net 2 mb) kazdy program ,albo sie nie wczytuje lub tnie sie po kilku sekundach. mam nadzieje poki co to tylko beta i program sie poprawi, bo moze byc warty uwagi jesli bedzie sprawnie dzialal.

Edytowane przez Sentence
Zmieniono tytuł wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Możesz tam nagrać własny klip wideo :wink: trzeba tylko pobrać i zainstalować specjalny moduł - "StarMaker". Po klknięciu tego przycisku wyskakuje pytanie czy chcesz pobrać i zainstalować ten moduł, a co dalej to nie wiem, bo nie instalowałem tego... jeszcze :roll:

 

Edit z godziny 14:26: Już go zainstalowałem, ale, że nie posiadam kamerki, no to opcja "Star Maker" nie chce mi się uruchomić :] w sumie nic dziwnego, bo i po co jak nie będzie jak nagrać pliku wideo :twisted: oprócz kamerki trzeba też posiadać kartę muzyczną z możliwością nagrywania dźwięku i odtwarzania plików midi oraz Windows Media Player'a w wersji 10 lub nowszej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go oceniam na -4, fajnie by było gdyby dali tu jakieś kanały na żywo np.:

- Polsat 2 - za darmo.

- Polsat Zdrowie i Uroda - za darmo.

- Polsat News - za 2 zł dziennie.

- Polsat Sport - za np. 10,90 zł na tydzień.

 

I jeszcze jakieś programy np.:

- Dorota Gawryluk - konfrontacje

- Ważne Informacje z Polsat News

- Rodzina zastępcza plus.

 

ITO JEST SUPER OFERTA!!! :brawo::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Długo nie bawiłem się IPLA. Dostałem zaproszenie do testów IPLA 2 więc z ciekawości uruchomiłem. Chyba w poprzednich wersjach nie było Polsat News i TV Biznes? Bo w tej wersji która testuję są. Jakość świetna :)

36f0631916d72df1m.jpg 3d06581958cf6105m.jpg

Pewnie docelowo w IPLA dostępne będą też inne kanały Polsatu. Oczywiście odpłatnie. Ja cały czas czekam na F1 w IPLA i pewnie doczekam się dopiero w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeden z najlepszych iwestycji Polsatu w ostatnim czasie. Konkurencja powinna brać z tego projektu przykład.

Powołanie spółki Redefine i jej pomysły rozruszały to skostniałe towarzystwo.

Wystarczy spojrzeć na metamorfozy stron kanałów Solorza.

Oby tak dalej. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny projekt polsatu z tym IPLA, wlasnie w kierunku internetu i darmowego przekazu za reklamy powinna zmierzać telewizja, ale takie stacje jak zachłanny [beep]y TVN nigdy tej prostej zasady nie zrozumieją

 

TVP też coraz wiecej pełnych seriali, wiadomości i innych materiałów, jak POLSAT, udostepnia za darmo przez internet na tvp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współpracowałem z iplą poprzez moderację kanałów czatowych jakiś czas temu i korzystam z niej od ponad roku (niemal od początku), i muszę Was wyprowadzić z błędu.

 

Ipla nie jest produktem Polsatu. :) To nie jest swoiste VoD Polsatu. :)

 

Pomysł na taką aplikację/społeczność/portal powstała w firmie nie związanej z Polsatem, ale.... To Polsat jako jedyny na rynku nadawca zainteresował się takim dziewiczym przedsięwzięciem. Udało im się dogadać, otrzymali sporą pomoc i oooooogrom materiałów.

Tak było na początku, czy teraz coś się zmieniło? Ktoś kogoś przejął, itp.? Ciężko mi stwierdzić, dawno o tym nie rozmawiałem... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem dzisiaj że:

w nowej, aktualnie testowanej wersji ipla, jest możliwość odbioru sygnału Polsat News oraz TV Biznes

jest to funkcja dodatkowa, która będzie płatna

 

płatna tylko nie wiadomo jeszcze ile

 

Tak to prawda . Będzie to dostępne z kontem vip , do tego w koncie vip lepsza jakość (dla lepszych łącz) . Szczegóły jak myślę wkrótce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...