Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ,wiem Mentoris. O to właśnie im chodzi dać tyle reklam by było to uciążliwe,jednak na razie to jest ich tyle co w TV,więc da się wytrzymać,a jak będzie ich za dużo- kto powiedział,że muszę w ogóle oglądać materiały na Ipli?? Nie mam zamiaru ich finansować w sposób bezpośredni. Natomiast dziś trafiłem na materiał całkowicie bez reklam-ani przed ani w trakcie materiału.

 

To chyba tylko wy macie tak duzo reklam. Ja mam tylko do 2 minut max. przed programem i później 3 krótkie reklamy, czasem 4 w ciągu programu. To o wiele mniej niż w telewizji.

Zależy jak trafisz. Reklamy trzy minuty przed emisją programu to raczej już norma,a teraz spotykam się z trzema reklamami w trakcie materiału trwający po 50-60 sekund. Jeśli zliczyć to do kupy wychodzi około 6 minut, jak na niespełna półgodzinny program to wychodzi tak jak w telewizji,bo "Malanowski zaczyna się o 16:34 zazwyczaj,a kończy się 17:01,więc masz 27 minut, z czego sam serial trwa 22 minuty , więc reklamy trwają te 3 minuty podczas audycji,jeśli doliczyć,że siada się o 16:30 jak jest w programie to mamy kolejne 2-3 minuty reklam. W Ipli już nie ma oczywiście autopromocji. Jednak jeśli chodzi o same reklamy to jest podobnie. Z moich obserwacji najlepiej oglądać program bardzo szybko po dodaniu,wtedy jeszcze tych reklam nie ma tak dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MINI HD - brak

Familijny HD - 3 miesiące gratis

od Familijnego MAX HD - ipla przez cały okres trwania umowy gratis.

Takie jest info na stronie CP

 

A ja mam takie pytanie - czy mając w cenie abonamentu pakiet Ipla Mix, można z niego korzystać na innych urządzeniach, czy tylko na tym dekoderze? Jeśli tak, to co należy zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, można korzystać na innych urządzeniach. Ściągnąć aplikację Ipla, założyć konto (podać numer karty z dekodera - nie jestem pewien, ale chyba podawałem) i oglądać. Pakiet będzie aktywny po zalogowaniu. Logować się można również loginem i i hasłem z konta ICOK na urządzeniach mobilnych (nie trzeba podawać numeru karty).

 

PS: w którymś momencie gdy będziesz chciał obejrzeć coś z płatnego pakietu, wyskoczy Ci komunikat o podanie numeru karty dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie, czy za poprzez aplikację w dekoderze mogę wykupic pakiet np. ipla extra? Czy będzie on działał na dekoderze(zależy mi na jakości HD, bo reklam nie ma), czy tylko na laptopie? Rozumiem, że jeśli zakupię ten pakiet i następnie zamówię jakiś film, to będzie odtwarzany już w HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też rozjeżdża się w filmach dźwięk z obrazem? Dwa dni temu wypożyczyłem film i po pół godzinie nie dało się tego oglądać. Dzisiaj włączyłem kilka zwiastunów filmów i w żadnym z nich nie był zsynchronizowany dźwięk z obrazem. Mój dekoder to HD5000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też rozjeżdża się w filmach dźwięk z obrazem? Dwa dni temu wypożyczyłem film i po pół godzinie nie dało się tego oglądać. Dzisiaj włączyłem kilka zwiastunów filmów i w żadnym z nich nie był zsynchronizowany dźwięk z obrazem. Mój dekoder to HD5000.

Mam to samo na HD 5000, tylko na filmach ten objaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Chyba nie zrozumiałeś mojego pytania. Chodzi mi o to żeby ustawić PIN na dekoderze zgodze się (regulamin) prawdopodobnie na wykupienie filmu, itp. Ktoś mógłby napisać jak to wygląda czy po wpisaniu pinu jest jeszcze potwierdzenie płatności ? Nie chce nic wykupywać, tylko ustawić PIN, żeby przez przypadek ktoś czegoś nie wykupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...