Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wszystkich przestrzec przed kupnem jakichkolwiek pakietów ipla, a przede wszystkim ipla sport. Forum ipli oczywiście zostało już oczyszczone z postów oburzonych klientów.

W dniu 20 września próbowałem obejrzeć mecz Polska-Turcja w jakości 720p, niestety w trakcie tej transmisji około 30 razy pojawiał się symbol buforowania (mam łącze stałe 10 Mb/s, z czego transmisja zabiera z pasma około 3Mb/s). Następnego dnia już było lepiej, ale nie była utrzymana płynność transmisji. Wczoraj nie było możliwości połączenia z żadnym kanałem nadawanym na żywo. Zażądałem zwrotu pieniędzy za zakupiony pakiet, a oto jaką odpowiedź otrzymałem:

 

"Dziękujemy za wiadomość.

Faktycznie wystąpiły niezależne od nas problemy techniczne, za które bardzo Pana przepraszamy.

W ramach rekompensaty za zaistniałe niedogodności przedłużyliśmy aktywność Pana pakietu IPLA SPORT o 7 dni.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt."

 

Dla mnie to kpina z klientów, nie interesują mnie ich kłopoty spowodowane przez nadmierną ilość chętnych do obejrzenia mistrzostw Europy w siatkówce, zapłaciłem za miesięczny pakiet iplasport wyłącznie z powodu tej imprezy i nie jest mi dane jej oglądać. Jeśli nie są w stanie zapewnić należytej jakości transmisji, to niech wyłączą możliwość oglądania kanałów na żywo. Ipla po przestawieniu liter to nic innego jak - lipa...

Dobrze wiedzieć. Sam byłem bliski zamówić taką usługę. Jeśli pamięć mnie nie myli, to pierwszy post w tej kwestii. Ciekawe, że do tej pory nikt o tym nie wspomniał.

Rzeczywiście lipa – czytaj ipla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobne problemy występowały już wcześniej. Np podczas meczów reprezentacji koszykarzy podczas turnieju w Lublinie. Koszykówka cieszy sie mniejszą popularnością od siatkówki, a transmisji nie dało się oglądać w pewnych momentach. Już sobie wyobrażam co się działo podczas tego meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam te problemy. Wczoraj w ogóle nie szło odpalić ipli podczas meczu Polska - Słowacja (musiałem oglądać na stronie w jakości 384p), a podczas meczu Polska - Turcja też przerwało mi nagle i zniknął Polsat Sport. Niestety zdarza się to dosyć często. Mam pakiet iplaSPORT ważny do 29 września, ale raczej nie kupię teraz kolejnego, bo po wrześniu obfitującym w sport, październik nie zapowiada się już tak ciekawie, więc chyba nie będzie takiej potrzeby.

 

Przy okazji mógłby ktoś poprawić nieco nazwę tematu? "polsatowska ipla" jakoś tak śmieciowo wygląda, proponuję "Wszystko o ipla" albo "Interaktywna telewizja internetowa ipla" lub coś koło tego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś to nie przeszkadza. Jak transmisja się zatrzyma na kilkadziesiąt sekund to wznawia się od momentu w którym nastąpiło zerwanie. Nic się nie traci z materiału do oglądania.

Czasem się wznawia, czasem nie. Jak się wznowi to od momentu, w którym się zatrzymała, ale potem, często niezauważalnie, przechodzi do aktualnej transmisji (wygląda to jak zwykła zmiana kamery, ale akurat na meczach siatkówki łatwo to wyłapać, bo cały czas jest wyświetlony wynik meczu). W tym drugim przypadku pomaga tylko chwilowe zmniejszenie rozdzielczości i szybki powrót do 720p. Ponadto zauważyłem, że materiały hd nie nadają się do oglądania w niższej rozdzielczości, ich jakość w 576p jest gorsza od materiałów nadawanych w 576p.

Dzisiaj kolejne mecze, zobaczymy czy się czegoś nauczyli. Kiedyś już oglądałem na lipie mecze Plusligi i nie było większych problemów, na dwie godziny transmisji może ze 2-3 razy było buforowanie. Zostaje mi chyba tylko zakup dekodera naziemnego polsatu (z modułu zrezygnowałem, płacić ponad 40zł za familijny tylko dla sportu to za dużo), tylko czytałem, że jakość obrazu jest kiepska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem użytkownikiem CP i w drugim pokoju mam drugi tv. Nie mam multiroom a chciałbym obejrzeć eurosport, i zobaczyłem iple sport, i kosztuje ona 20 kilka zł, jednak dla abonentów 14,90.. czy będzie działało to na drugim tv czy tylko tu gdzie CP? bo przy zamówieniu potrzebny jest nr karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki masz tv. Jeśli masz telewizor ze Smart TV, czyli funkcami internetowymi, i w skład nich wchodzi ipla, powinieneś dać radę w takiej sytuacji będzie działało. Jeśli masz tv bez internetu i bez CP na nim nie da rady. Pozostaje laptop. W ogóle obecnie dekodery polsatowskie na razie nie mają funkcji ogladania płatnych materiałów, ale właśnie niektóre dekodery HD 3000 i 5000 dostały tę funkcję. Może u Ciebie już to jest. Jeśli nie, to pewnie niedługo udostępnia tego softa wszystkim. Także jeśli nie masz nowoczesnego tv, to pozostaje laptop i na nim powinna działać ipla sport za 14.90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem CP i dotychczas korzystałem również z bezpłatnego pakietu IPLA EXTRA. Niestety od dzisiaj przy materiałach video pojawiają się reklamy i propozycja ich usunięcia za 5zł/msc. Czy CP wycofał bezterminowy dostęp do pakietu Extra dla swoich abonentów ? Dodam jeszcze, że opłacam pakiet IPLA Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...