Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wykupie w tym sezonie bo się nie opłaca płacić podwójnie za psp dla 5 meczów w 4K ale jeżeli to będzie pełna ipla na ATV a nie AirPlay to pewnie wykupie ostatni sezon.

To tak mały krok dla ludzkości a tak wielki dla ludzi korzystających z ekosystemu apple....jeszcze tylko player i canal+ i nie będę musiał kupować shilda....:)

Ło matko. Nie uwierzę do póki nie zobaczę czyżby chcieli wyprzedzić Canal+


Ja też nie uwierzę jak nie zobaczę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, regedit32 napisał:

No to teraz na spokojnie. Gdzie jest źródło, które potwierdza rewelacje o Apple TV? Czy jest wspomniane, w jaki sposób ten dostęp zostanie udzielony? Za pomocą ipli dla tvOS czy jakiejś innej aplikacji?

Wystarczy wejść w pakiet PSP na Ipla :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej.... No to jest spory krok naprzód. Jeśli aplikacja z dostępem do Canal+ stanie się faktem, to użytkownicy jabłkowego sprzętu będą mieli komplet. 


Myśle że ktoś przeczytał moją grudniową prośbę i pomyślał....w sumie to gość ma racje nie ma tam kodi wiec ludzie muszą kupić....sporo kasy tam leży.
dzisiaj zobaczyłem że w aktualizacji na ios dodali opcje chromcasta.... po co nie wiem przecież jeśli ktoś korzysta z ios to z dużym prawdopodobieństwem można domniemać że raczej  nie ma chromcasta  może by tak ktoś napisał uniwersalną aplikacje na ios Mac os i tv os póki jeszcze polsat ma prawa do lm bo potem to nikt już nic od was nie kupi  


Hehehe
To teraz sprawdzimy jaka będzie stabilność Ipla 4K. Obejrzałem wszystkie mecze LM w 4K i było dobrze. Tym razem będzie większe obciążenie. 


Możesz być spokojny jednak cena jest nadal zabójcza a do 4K trzeba mieć jeszcze tv lub monitor i dość szybki internet w Polsce to jednak jeszcze nie jest standard.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, _Artek_ napisał:

 


Możesz być spokojny jednak cena jest nadal zabójcza....

 

I tu się mylisz ;)

Teraz jest akcja Smart Dom i można dostać co środę różne kody np: do PSP.

Jak twierdzi CP jest już dwa miliony użytkowników Smart Dom ;)

Niech kilkadziesiąt tysięcy odpali 4K i będzie zabawa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kingofsouth napisał:

I tu się mylisz ;)

Teraz jest akcja Smart Dom i można dostać co środę różne kody np: do PSP.

Jak twierdzi CP jest już dwa miliony użytkowników Smart Dom ;)

Niech kilkadziesiąt tysięcy odpali 4K i będzie zabawa....

To akcja to dopiero żart, ile mieli tych kodów? Tysiąc?  Żeby to miało sens, to każdy powinien mieć prawo skorzystać, a nie tylko ten co się dowiedział z innego źródła wcześniej.

Nie mniej, samych transmisji 4K tyle co kot napłakał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...