Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, kingofsouth napisał:

 

Tylko, dziwne, że tak nowoczesna ;) Ipla nie daje możliwości oglądania HBO na TV z 2017/2018 roku.

 

 

 

 

Bo to taka nowoczesność. Jak na smart TV od LG gdzie nie ma 80% oferty :) .

 

Widocznie żeby mieć wszystkie kanały Ipli na smart TV to trzeba mieć przynajmniej ze 3 telewizory z trzema różnymi systemami ?.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, swordfish napisał:

Ale mając HBO w Ipli dają dostęp również do HBO GO? I czy w IPLI jest możliwość zmiany ścieżki dźwiękowej i możliwość włączenia napisów?

Witam,
posiadając pakiet HBO w Ipli nie masz dostępu do aplikacji HBO GO, ale możesz korzystać z usługi na urządzeniach mobilnych za pośrednictwem naszego serwisu (aplikacja lub wersja przeglądarkowa). Kolejnym atutem jest dostęp do 9 kanałów linearnych, których nie ma w autorskiej aplikacji HBO. Pełen opis pakietu zamieszczam w linku: https://www.ipla.tv/pakiety/hbo/Kanaly-TV 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Witam,
posiadając pakiet HBO w Ipli nie masz dostępu do aplikacji HBO GO

W sumie to trochę dziwne , bo przedłużałem umowę w Plusie i zamiast dawać dostęp do HBO GO to jest dostęp do HBO Ipla.

W takim razie po co jest to??

 

3.jpg

 

Godzinę temu, swordfish napisał:

......czy w IPLI jest możliwość zmiany ścieżki dźwiękowej i możliwość włączenia napisów?

Nie ma takiej możliwości....

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Jeśli posiadasz taką usługę w swojej umowie, to wtedy używasz logowania przez operatora jak na załączonym screenie.

 

HBO.jpg

 

O to chodzi? ;)

Czyli prócz Ipla HBO na 90 dni mogę mieć HBO GO (logowanie z Plusa)  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, kingofsouth napisał:

 

HBO.jpg

 

O to chodzi? ;)

Czyli prócz Ipla HBO na 90 dni mogę mieć HBO GO (logowanie z Plusa)  ?

Tak, to jest oddzielna promocja. :)
https://www.plus.pl/hbogo

Przy czym polecam uruchomić chwilę po rozpoczęciu nowego okresu rozliczeniowego, w ten sposób można mieć prawie 3 miesiące za darmo, bo liczone są 2 pełne okresy, a ten trzeci jest niepełny. :) 

Edytowane przez bart18
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2019 o 19:27, pablo82 napisał:

Witam. Mam podobny problem z aktywacją pakietu Wiedza i News. Dotychczas pobierało mi 5zł miesięcznie z mojego konta telefonu na kartę w Plusie. Teraz nie mogę tego pakietu uruchomić. Zrobiłem zgłoszenie na pomoc Ipla. Oto jego numer

[#OWQ-869861]

Z góry dziękuję za zainteresowanie Pana Specjalisty moim zgłoszeniem.

Ponieważ nie uzyskałem pomocy ze strony Ipla tv ponownie zrobiłem zgłoszenie w powyższej sprawie. Oto jego numer

[#OPA-219857]

Pozdrawiam Pablo82

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Specjalista Cyfrowy Polsat, czy Ipla / Cyfrowy Polsat GO doczeka(ją) się w końcu wsparcia dla Chromecasta? Obiecujecie już któryś dobry rok i doczekać się nie idzie.

 

Mamy prawie 2020, a wy technologicznie jesteście w lesie. Weźcie się w końcu ogarnijcie. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Ipli w pakiecie Ipla Plus odkodowane są kanały :Da Vinci, Boomerang, Cartoon Network, Disney Channel, E!, Romance, 13 Ulica, Disney Junior, Paramount, Epic Drama, Axn, Axn Black, Fox, Fox Comedy, National Geographic , TNT, oraz paczka BBC.

Edytowane przez On0818
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2019 o 19:18, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

@shevchenko1987
Witam,
obecnie nie posiadam informacji na temat ewentualnego wprowadzenia wsparcia dla Chromecast. O wszystkich innowacjach informujemy na naszych stronach oraz na Facebooku. Śledź nas, a nic Cię nie ominie.

Dlaczego nie mogę odtwarzać żadnego filmu na aplikacji Ipla tak jak to było do niedawna. Każdy film jaki wybieram to strata czasu jaki ipla przeznacza na wyemitowanie reklam, co trwa ponad trzy minuty, po reklamach niestety nie pojawia się materiał, jest tylko cisza i czarna dziura. Proszę o wyjaśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam informacji na temat takich utrudnień.
Zachęcam do skorzystania z innej przeglądarki. Jest to rozwiązanie tymczasowe. Sugeruję również ponowną instalację aplikacji. Jeżeli sytuacja będzie się powtarzać, proszę o opisanie sprawy w mailu na: pomoc@ipla.tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzień dobry , jestem tu pierwszy raz , wtrącę trzy grosze swoje . Nie wiem gdzie to napisać więc pisze tutaj , sprawa tyczy ipla.tv . Kupiłem pakiet " Rodzaj usługi: pakiet IPLA FILMY I SERIALE, " Loguje się na konto jako użytkownik "polsat" .Kupiony pakiet widać w zakładce , kupione czy jakoś tak .I teraz , pakiet dział tylko na urządzeniu na którym dokonałem jego zakupu , i na żadnym innym nie jest nawet widoczny ,(telefon, tablet, laptop, smart -TV) po zalogowaniu na konto ipla tymi samymi danym logowania , co na tym urządzeniu na którym kupowałem owy pakiet , ale to nie koniec niespodzianek , po 10 godzinach , pakiet znika z mojego konta , i już go nie  ma a w tym dziale nasze pakiety , pod nazwą " pakiet IPLA FILMY I SERIALE, " po zakupie widniało " dostępny" a teraz kup pakiet :) . W regulaminie pisało że ma działać 30 dni , a tu taka niespodzianka... .Obsługa techniczna milczy trzeci dzień od zgłoszenia . No cóż , rozczarowanie i nie smak , zapłaciłem za usługę ,  której nie ma . Tyle w temacie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegos chyba nie rozumiem. W komputerze jak otworzę stronę Ipla.tv widze to co ostatnio ogladałam. A w telewizorze nie mam takiej opcji. Jestem zalogowana i jedyne co widze to chaotycznie ułożone filmy, które muszę przesuwać jeden po drugim, lub wchodzć przez szukaj. A nie ma nigdzie opcji Ostatnio oglądane.

Co ja mam z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...