Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe, że nie jest to jakoś szczególnie odznaczone w wyborze opłat. Ja ostatnio brałem 14 dni bez opłat na jeden z pakietów i oprócz zielonego paska na stronie pakietu, na stronie płatności nic nie było o tym wspomniane. Dla pewności skontaktuj się z supportem. :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ni

41 minut temu, tyrla napisał:

A po usunięciu i ponownym dodaniu numeru telefonu nie pojawi się opcja 3 miesiące za darmo ?

Nie. Nadal jest tak samo.

Edit:

Już mam. Wystarczyło odpalić androida tam to jakoś bardziej po ludzku wygląda ;)

 

 

a85ad9b6f06790f8363adf757da5908d.jpg  ipla22.jpg

 

Drugi numer czeka do stycznia. :mrgreen:

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, lukimann napisał:

Czy jakieś materiały w jakości 4K są tylko dostępne dla klientów Samsunga?

W smart tv Sony znajdę coś w tej jakości? 

Obecnie nie ma dostępnych materiałów w 4K. Śledź naszą stronę na bieżąco, ponieważ czasami udostępniamy niektóre transmisje Live w wyższej jakości: https://www.ipla.tv/start

 

26 minut temu, kkzk81 napisał:

Jeżeli numer referencyjny był w mailu to za późno bo go usunąłem.

Tak, numer referencyjny znajdował się w temacie maila zwrotnego. Możesz wysłać ponowne zgłoszenie lub poczekać na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipla jest najsłabszym wyborem w tej kwestii. Transmisje lubią się rwać. No i niższy bitrate. Transmisji 4K jest jak na lekarstwo.

 

Jakość przez satelitę "Super HD" jest dobra. Dźwięk niektórym niedomaga, bo nie ma 5.1, ale jak brać to tylko CP / PC+ przez satkę. 

Edytowane przez shevchenko1987
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, lukimann napisał:

Powiedzmy, że wybiorę sobie pakiet gdzie w "prezencie" za 60 zł, jest  Polsat Premium. Jeśli chodzi o jakość transmisji sportowych, lepiej wziąć to w pakiecie PC+, lub CP czy w IPLA będzie podobna, wzbogacona o UHD?

Ogólnie różnią się w dużym stopniu takie opcje, poza moblinoscia w ipli?

Mam dwa telefony w Plusie więc chcąc nie chcąc przedluzylem umowy i dostałem 2 razy po 3 miesiące za darmo kanały PSP w Ipli , taki układ już jest opłacalny. :)

W innym wypadku bym nie brał tego. ;)

4K tylko w Ipli są transmisje,  jest ich mało,  ale są i całkiem sympatycznie to wygląda, ale już gorzej z dźwiękiem bo brak 5.1 :(

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę w Plusie. Niby w promocji mam aktywny pakiet IPLA Elastyczna 3 z 3 (widoczny w aplikacji Plus Online), a w IPLI na telefonie go nie widzę. Tylko jest aktywny pakiet IPLA Plus z 5 kanałami live. Gdzie ten pakiet rozrywka czy dzieciaki za dyszkę? Mam do wyboru Rozrywkę za 12 zł lub Dzieci za 7 zł. Co robię źle? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Proszę, zaloguj się do serwisu za pomocą przeglądarki (rekomendowane to: Firefox, Chrome, Opera) i zweryfikuj dostępność tych pakietów. Ewentualnie, odinstaluj i pobierz ponownie aplikację. Jeśli nie będą one widoczne, wyślij wiadomość e-mail na adres: pomoc@ipla.tv z opisem sytuacji. Jeśli podasz mi tutaj numer referencyjny, to postaram się przyspieszyć realizację zgłoszenia.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal brak u mnie IPLA 3z3 w ramach abonamentu Plusa. W dalszym ciągu mam odkodowane tylko 5 kanałów live, a nie te obiecane 41. Wygenerował się rachunek i na nim jest ten pakiet widoczny. Kilka maili wysłanych na pomoc@ipla.tv. Wygląda na to, że okres promocyjny za 0 zł jest tylko wirtualny, skoro nie można z niego korzystać. Żadnej odpowiedzi z IPLI i z Plusa. Pewnie są tak za[beep] reklamacjami, że moją rozpatrzą po zakończeniu promocyjnego. Liczy się sprzedaż, a nie poprawne włączenie pakietów. Niby powinni włączyć z automatu, bo nigdzie nie ma informacji jak to aktywować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem w Strefie Plusa, że miałem podany inny numer. Najprawdopodobniej był to pierwotny numer Plusa tymczasowy zanim przeniosłem mój numer z innej sieci. Z tym, że numer do Plusa przenosiłem w ... 2015 roku. 

Postanowiłem ten dziwny numer usunąć ze Strefy Plusa. Ale teraz ten prawidłowy za nic w świecie nie chce mi się dodać do strefy Plusa. Wyskakuje komunikat na czerwono "Ten numer jest już powiązany z innym kontem". 

Teraz już nawet nie mam dostępu do IPLA Plus Free.  

Gdzieś źle podpięli mój aktualny numer. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki za pomoc. Od rana mam odkodowane Sport, Filmy i Dzieci. 

Czy po okresie promocyjnym będę płacił 3 x 10 zł za każdy pakiet z osobna, czy 10 zł za wszystkie 3 pakiety razem? Czy będę mógł wybrać, który z 3 pakietów po dyszce mogę zostawić?

Widzę, że dla Plusowiczów, którzy chcą sobie IPLĄ zastąpić kablówkę najbardziej atrakcyjny jest pakiet IPLA TV za 25 zł.

 

Szkoda, że nie ma możliwości zmiany języka na kanałach filmowych oraz włączenia napisów. Ale Filmbox Arthouse jest z napisami na stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, swordfish napisał:

Od rana mam odkodowane Sport, Filmy i Dzieci. 

 

U mnie to dopiero wskoczy 9 grudnia.

Ja się skuszę prócz PSP na 90 dni na HBO na 90 dni. Jestem ciekaw jakości HBO w Ipla

Porównam do HBO w Vectra Online , HBO GO, oraz  NC+GO.

Taki teścik przeprowadzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, swordfish napisał:

Ok. Dzięki za pomoc. Od rana mam odkodowane Sport, Filmy i Dzieci. 

Czy po okresie promocyjnym będę płacił 3 x 10 zł za każdy pakiet z osobna, czy 10 zł za wszystkie 3 pakiety razem? Czy będę mógł wybrać, który z 3 pakietów po dyszce mogę zostawić?

Widzę, że dla Plusowiczów, którzy chcą sobie IPLĄ zastąpić kablówkę najbardziej atrakcyjny jest pakiet IPLA TV za 25 zł.

 

Szkoda, że nie ma możliwości zmiany języka na kanałach filmowych oraz włączenia napisów. Ale Filmbox Arthouse jest z napisami na stałe.


Jeżeli masz na myśli pakiet IPLA 3z3, to posiadasz wszystkie 3 opcje z opłatą 10 zł. Dziękuję również za sugestię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywowałem na próbę pakiet HBO w IPLA (90 dni za darmo ) i od razu przestrzegam , przed kupnem tych co mają Smart TV z systemem Tizen.

Kanały nie działają. No cóż dyskwalifikuje to już na starcie tego typu opcję. Nie dłuższą metę nie polecam. Co do innych kwestii , to jakość obrazu super do tego dochodzi Catchup. Tyle tak na szybko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...