Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dzisiaj włączyłem iplę. Dawno nic nie oglądałem przez ten program. Są bulionerzy, dobry serial TVP, myślę to włączę. Zaczynają się reklamy jedna przeleciała, nie włącza się, najeżdżam myszką na fragment ekranu i pokazuje do końca reklam... 141 sekund. Od kiedy nadają aż tak długie reklamy? Dodam że teraz na pasku menu wyświetla się też kolejna reklama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zainstalowałem sobie wczoraj IPLĘ. Kiedy chcę z zakładki TV Online na stronie CP wybrać sobie program z NGC, to po podaniu w IPLI numeru karty abonenta i hasła, program wprawdzie prawidłowo rozpoznaje te dane, ale twierdzi, że tego kanału nie mam w abonamencie. Mam pakiet Premium. Czy też u was tak się zdarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy macie takie coś,że oglądacie program na ipli i w trakcie pojawia się na 1-2 s taka plansza czerwona z białym napisem media test czy coś takiego?? Ja tak mam od niedawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Z racji, iż teraz Ipla Extra jest dla abonentów CP nawet w niższych pakietach postanowiłem sobie ją aktywować w ICOK. Niestety nie loguje mnie na konto Ipli(kiedyś już rejestrowałem je) Próbowałem zmienić hasło i niby wszystko ok. a jednak dalej jest błąd związany z niewłaściwym hasłem. Wie ktoś ile trzeba czekać na aktywację nowego hasła ?

 

EDIT: Pomógł mail do pomocy technicznej. Wszystko już ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podaje Sat Kurier na swojej stronie link : https://satkurier.pl/news/80288/konferen ... -2211.html

 

"29 listopada odbędzie się kolejna konferencja na temat nowej ipli (jakie nowe pakiety itd.) Jednak już teraz wiadomo, że dla abonentów Cyfrowego Polsatu będzie taniej - do 50 proc. taniej niż na rynku otwartym.

Ipla razem rachunkiem od Cyfrowego Polsatu."

 

Chciałbym wiedzieć czy konferencja się odbyła i czy są jakieś nowe informacje w sprawie ipla ? PS. Jedna nowość zauważyłem ipla na iPada dodała fightbox i docubox .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Mam od kilkunastu dni dekoder hd 6000, jest tam funkcja ipla, podlaczylem siec nawet smiga, powtorki meczow stare seriale itp.

 

moje pytanie: czy bede mial dostep do pakietu ipla do konca umowy?

 

dodam ze obecnie mam Familijny HD po oblizonej cenie w ramach promocji i potem pewnie wroce do Rodzinnego HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Chciałbym wszystkich przestrzec przed kupnem jakichkolwiek pakietów ipla, a przede wszystkim ipla sport. Forum ipli oczywiście zostało już oczyszczone z postów oburzonych klientów.

W dniu 20 września próbowałem obejrzeć mecz Polska-Turcja w jakości 720p, niestety w trakcie tej transmisji około 30 razy pojawiał się symbol buforowania (mam łącze stałe 10 Mb/s, z czego transmisja zabiera z pasma około 3Mb/s). Następnego dnia już było lepiej, ale nie była utrzymana płynność transmisji. Wczoraj nie było możliwości połączenia z żadnym kanałem nadawanym na żywo. Zażądałem zwrotu pieniędzy za zakupiony pakiet, a oto jaką odpowiedź otrzymałem:

 

"Dziękujemy za wiadomość.

Faktycznie wystąpiły niezależne od nas problemy techniczne, za które bardzo Pana przepraszamy.

W ramach rekompensaty za zaistniałe niedogodności przedłużyliśmy aktywność Pana pakietu IPLA SPORT o 7 dni.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt."

 

Dla mnie to kpina z klientów, nie interesują mnie ich kłopoty spowodowane przez nadmierną ilość chętnych do obejrzenia mistrzostw Europy w siatkówce, zapłaciłem za miesięczny pakiet iplasport wyłącznie z powodu tej imprezy i nie jest mi dane jej oglądać. Jeśli nie są w stanie zapewnić należytej jakości transmisji, to niech wyłączą możliwość oglądania kanałów na żywo. Ipla po przestawieniu liter to nic innego jak - lipa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...