Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Arkon napisał:

U mnie znowu inny problem- nie działają mi kanały Polsat Sport Premium. Wcześniej było napisane, że kanały będą dostępne do grudnia tego roku(kody z gra liga), a teraz nie działa.

Kanały nie będą dostępne w ramach tej promocji, ponieważ została już ona zakończona. Zgodnie z regulaminem Graliga.pl dostęp był gwarantowany do 30.06.2019 r.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda kasy na te pakiety ipla. Placisz a oni ci je kastrują. Dodatkowo pan tutaj z cyfrowego polsatu milczy w temacie udajac ze go nie ma

19 godzin temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Kanały nie będą dostępne w ramach tej promocji, ponieważ została już ona zakończona. Zgodnie z regulaminem Graliga.pl dostęp był gwarantowany do 30.06.2019 r.

Czemu milczysz w temacie kastracji wykupionych pakietow ipla sport ? Moja reklamacja zostala obśmiana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tokić napisał:

Szkoda kasy na te pakiety ipla. Placisz a oni ci je kastrują. Dodatkowo pan tutaj z cyfrowego polsatu milczy w temacie udajac ze go nie ma

Czemu milczysz w temacie kastracji wykupionych pakietow ipla sport ? Moja reklamacja zostala obśmiana ?


Przepraszam za czas oczekiwania. Przekazałem interwencję w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:


Przepraszam za czas oczekiwania. Przekazałem interwencję w tej sprawie.

Oni mi juz odpisali że dla nich to nie problem...

 

Informujemy, że z powodów licencyjnych mogą zdarzyć się przerwy w nadawaniu Kanałów TV dostępnych w pakiecie.

 

Szanowny Panie
 
Uprzejmie informujemy, że stosowna informacja znajduje się w opisie pakietu IPLA SPORT.
Mając na uwadze powyższe, nie ma podstaw do uznania reklamacji i zwrotu środków.
 
Co to ma być?
Edytowane przez Tokić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie trochę polityka Polsatu, że cena za dostęp wynosi 40 zł za, nie oszukujmy się, kilka meczów w miesiącu. Wystarczy spojrzeć na ofertę choćby playera, gdzie za 10 zł więcej ma się miesięczny dostęp do Canal+ i Eleven lub Canal+ i HBO. Myślę, że bardziej adekwatna byłaby kwota 20 zł. To oczywiście tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj za pakiet 30 dni PSP można zapłacić również przelewem. To dobry ruch. Płace gdy chcę, no i nie płacisz za 7 dni tylko za 30 a to już są dwie kolejki LM i LE. To już jest jako tako do przyjęcia ( np: przy jednorazowej opłacie za np: KSW) i skorzystam bo dobra jakość.

A i jutrzejszy mecz Napoli Liverpool w 4k.

Edytowane przez bartas_20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2019 o 22:18, wislok napisał:

Z czego może wynikać błąd rejestracji karty płatniczej. Wszystkie dane wpisuje ok, karta jest aktywna bo normalnie ją używam,a tu wyskakuje błąd? @Specjalista Cyfrowy Polsat może coś podpowiedzieć ? 


Czy sytuacja nadal występuje? Jaki dokładnie błąd widnieje na ekranie?

 

 

W dniu 15.09.2019 o 17:22, aro napisał:

Dostałem kod dostępu z okazji urodzin na pakiet Filmy i Seriale, ale się okazało, że po wpisaniu jest błąd.Jest napisane podany kod został zużyty lub nie istnieje.Miał ktoś taki przypadek?


Jeżeli wpisujesz kod przy pakiecie Filmy i Seriale: https://www.ipla.tv/pakiety/filmy_seriale i nadal występuje taka sytuacja, to opisz ten przypadek, wysyłając maila na adres: pomoc@ipla.tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipla to dno dna. Wykupiłem specjalnie dzisiaj pakiet Polsatu Sport Premium i odpaliłem go na Samsungu Smart TV 4k z 2018 roku. Oczywiście 4k nie działa bo sobie jakieś chore ograniczenia wymyślili i podzielili klientów. Z racji tego ze mam jeszcze przystawke Nvidia Shield na androidzie to postanowiłem odpalić tam mecz w 4k. I co ? Wyskoczyło ze przekroczyłem ilość urządzeń i żebym spróbował za 24 godziny. Sobie ku....powtórkę obejrze. Nigdy więcej nic na ipli nie wykupie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...