Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, xMaraSSx napisał:

W dniu dzisiejszym Polsat Sport w IPLA na Philips Android TV nadal niedostępny. Ciekawe kiedy (o ile w ogóle) problem zostanie rozwiązany. Jak na razie zero odpowiedzi na złożoną reklamację.

 

Dla mnie to jest kpina że ipla ogranicza dostęp do usługi osobie która za nią płaci. To kpina! Zapłaciłem za dostęp do paczki kanałów, a oni w sposób bezczelny i złodziejski zablokowali dostęp do najważniejszego elementu! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest to samo. Najpierw zniknął Polsat Sport, później wszystkie kanały, na których były transmitowane eliminacje, a teraz wróciły za wyjątkiem Polsat Sport. Oczywiście piszę o AndroidTV, bo na Windowsie i telefonie cały czas kanały były. To, że jest to celowe działanie to oczywiste. Najbardziej mnie wkurza, że przez kopaną nie mogłem obejrzeć siatkówki, a po to wziąłem Ipla Sport.

Mam pytanie, czy logujecie się jako użytkownicy PLUSa?

Oczywiście odpowiedzi na reklamację brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rzw napisał:
U mnie jest to samo. Najpierw zniknął Polsat Sport, później wszystkie kanały, na których były transmitowane eliminacje, a teraz wróciły za wyjątkiem Polsat Sport. Oczywiście piszę o AndroidTV, bo na Windowsie i telefonie cały czas kanały były. To, że jest to celowe działanie to oczywiste. Najbardziej mnie wkurza, że przez kopaną nie mogłem obejrzeć siatkówki, a po to wziąłem Ipla Sport.
Mam pytanie, czy logujecie się jako użytkownicy PLUSa?
Oczywiście odpowiedzi na reklamację brak.

Mecz siatkówki był dostępny w zakładce live na Android tv.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się to ma do reklam? Z nr plusa nie ma reklam. Pytanie czy są reklamy bez nr z plusa?

 

Edit.

Dostałem odpowiedz od cyfrowego polsatu... Dla nich nie ma problemu, niektóre wydarzenia z powodów licencyjny sprawiają iż następują przerwy w dostawie kanałów. 

 

Co to ma być...

Edytowane przez Tokić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.09.2019 o 11:39, Tokić napisał:

Edit.

Dostałem odpowiedz od cyfrowego polsatu... Dla nich nie ma problemu, niektóre wydarzenia z powodów licencyjny sprawiają iż następują przerwy w dostawie kanałów. 

 

Co to ma być...

 

Zaczyna się klarować: wyłączają tym którzy mają potwierdzone numerem telefonu konto działające poza granicami PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystającym z konta w Polsce też wyłączają. ;) Sam fakt podpiętego numeru w Plusie wystarczy, by nie mieć dostępu do transmisji, ciekawe czy tak samo będzie z Ligą Mistrzów? Podczas 4. rundy eliminacji meczów w zakładce LIVE nie było.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...