Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

https://r-webcache-42.dcs.redcdn.pl/webcache/rdf2/redefine/p/versions/o7/o7sofowfnxaenjvgrg9rtdjwixrs2nmh/Tabela_dostepnosci_pakietow.pdf

 

Jak webos / netcast to sami zastrzegają, że dostępność kanałów tv jest ograniczona i może się zmieniać. Pewnie chodzi o brak drm w telewizorach i zabezpieczenie (wycięcie kompletnie kanałów z oferty na czas meczów) przed wyciągnięciem przez wiresharka linka do streamu i puszczeniu w sieć. Kiedyś w sieci latały link do wszystkich kanałów z ipli bo były oferowane bez drm na każdym urządzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy operatora ciężko odróżnić jednego od drugiego. Swój abonent może być przecież piratem który rzuci linkiem i zaraz kilka tysięcy osób rzuci do oglądania na serwerach atende. :D

BTW. Polsat dość aktywnie reaguje na różnorakie streamy - ostatnio chyba do wykopu zapukali bo co lanie po mordach czy jakieś wydarzenie na kanałach sportowych CP to linki są czyszczone przed administracje w trymiga.  

 

Dlatego ja nigdy nie byłem fanem tego różnorakiego smart tv - jak widać z pdfa pełna oferta tylko na PC lub Android TV. Wole kupić przystawke za 200zł i mieć spokój niż liczyć na producenta tv który co roku wydaje nowy model i olewa wsparcie starszego + te dziwaczne systemy, każdy wymyślą coś na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kozaa napisał:

 

BTW. Polsat dość aktywnie reaguje na różnorakie streamy - ostatnio chyba do wykopu zapukali bo co lanie po mordach czy jakieś wydarzenie na kanałach sportowych CP to linki są czyszczone przed administracje w trymiga.  

 

Tak reaguje że każde KSW oglądam za free :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mrozio11 napisał:

U mnie z kolei na Mi Boxie 4K nie ma Polsatu Sport zwykłego, cała reszta normalnie jest. Bez sensu.

 

Pewnie jakiś nieporządek z uprawnieniami, standard w CP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, xMaraSSx napisał:

Właśnie zauważyłem, że z aplikacji IPLA w telewizorze (Android TV) zniknął mi Polsat Sport. Rano był, teraz nie ma (brak ikony kanału a nie dostępu). Muszę teraz "jak zwierzę" przez komputer mecz oglądać..

Proszę o podanie modelu sprzętu i wersji androida.

12 godzin temu, diabeu napisał:

Właśnie włączyłem Iple na smart TV LG i oczywiście wszystkie kanały Polsat Sport co transmitują mecze eliminacji Euro niedostępne. Kolejny przykład olewania klientów Ipli, brawo @Specjalista Cyfrowy Polsat.

Prawdopodobnie sprzęt nie jest kompatybilny. Tabelę dostępności można zweryfikować tutaj: https://bit.ly/2lQHcYA Zalecam skorzystanie z innego urządzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Prawdopodobnie sprzęt nie jest kompatybilny. Tabelę dostępności można zweryfikować tutaj: https://bit.ly/2lQHcYA Zalecam skorzystanie z innego urządzenia. 

Skoro mam aplikację Ipli w smart tv to oczekuję aby działała ona prawidłowo. Jak nie potraficie tego zrobić to całkowicie ją wycofajcie.

Edytowane przez diabeu
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...