Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)

U mnie ostatnio jeszcze oglądałem i był napis, że pakiet (nagroda z graliga.pl)  ważny do grudnia, przedłuż dostęp. Dziś dostęp zablokowany. 

 

Wątpię, że wrócą z graliga.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
25 minut temu, ezequiel93 napisał:

Też już nie mam dostępu, który wygrałem w grze. :) Może we wrześniu będzie kolejna edycja gry? :)

Tak jak pisałem,  dostęp zniknął na Smartfonie a został na Smart TV.  Mam nadzieję,  że tak do grudnia zostanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

skorzystał już Ktoś z nowego pakietu ipla premium? co konkretnie oferuje? Podobno zawiera bilbioteke filmow i seriali, ale wybierajac niektore z listy jest informacja ze trzeba za nie zaplacic chociaz jest dostepny w tym pakiecie premium. Czy można obejrzeć wszystkie odcinki przyjaciółek oraz zawsze warto? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2019 o 09:24, sebczak napisał:

Witam,

skorzystał już Ktoś z nowego pakietu ipla premium? co konkretnie oferuje? Podobno zawiera bilbioteke filmow i seriali, ale wybierajac niektore z listy jest informacja ze trzeba za nie zaplacic chociaz jest dostepny w tym pakiecie premium. Czy można obejrzeć wszystkie odcinki przyjaciółek oraz zawsze warto? 

Witam. Nowy pakiet IPLA PREMIUM zawiera odcinki przedpremierowe produkcji Polsatu oraz wszystkie dostępne treści VOD, które są częścią pakietów: IPLA Dzieci, IPLA Filmy i Seriale oraz IPLA News i Rozrywka. Dodatkowo, po jego zakupie, wszystkie reklamy zostają zablokowane. Jeśli chodzi o seriale Przyjaciółki - sezon 14 oraz Zawsze warto - sezon 1, to w całości dostępne są po wykupieniu dedykowanych pakietów. W IPLA PREMIUM będą one dodawane sukcesywnie po jednym materiale przedpremierowo (po emisji w telewizji poprzedzającego go odcinka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem pakiet Ipla dzieci na którym kupiłem kanały dla dzieci lecz teraz one nie działają i pisze żeby kupić. Ja kupiłem ten pakiet za 10 zł i wszystko bylo wcześniej w porządku, kanały działały lecz teraz są one zablokowane, chociaż że mam wykupiony ten pakiet. Dlaczego tak jest ? Może Ipla albo cyfrowy Polsat mi odpowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
5 godzin temu, shevchenko1987 napisał:

A miało być tak pięknie... Jak to mówią "Kto daje i zabiera... " ;)

Na Smart TV nadal jest pięknie.  Dostęp nadal mam do grudnia.

Teraz tylko czekać na mecze w 4K :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bjazel jest straszny ;).

Ostatnio przypadkiem odkryłem, że sporo nowych polskich filmów jak np. "Córka Trenera" czy "Powrót" można wypożyczyć w Ipli za małe pieniądze (7 zł, w VOD.pl odpowiednio niecałe 13 zł i 10 zł), ale jedyny sposób dotarcia do nich to wpisanie nazw w wyszukiwarkę, bo w polecanych jest od pół roku "Pitbull" i "Green Book" ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Karol661 napisał:

 

Kupiłem pakiet Ipla dzieci na którym kupiłem kanały dla dzieci lecz teraz one nie działają i pisze żeby kupić. Ja kupiłem ten pakiet za 10 zł i wszystko bylo wcześniej w porządku, kanały działały lecz teraz są one zablokowane, chociaż że mam wykupiony ten pakiet. Dlaczego tak jest ?

Z jakiego urządzenia korzystasz? Spróbuj wyczyścić pamięć cookie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Witam. Nowy pakiet IPLA PREMIUM zawiera odcinki przedpremierowe produkcji Polsatu oraz wszystkie dostępne treści VOD, które są częścią pakietów: IPLA Dzieci, IPLA Filmy i Seriale oraz IPLA News i Rozrywka. Dodatkowo, po jego zakupie, wszystkie reklamy zostają zablokowane. Jeśli chodzi o seriale Przyjaciółki - sezon 14 oraz Zawsze warto - sezon 1, to w całości dostępne są po wykupieniu dedykowanych pakietów. W IPLA PREMIUM będą one dodawane sukcesywnie po jednym materiale przedpremierowo (po emisji w telewizji poprzedzającego go odcinka).

Dzięki za informację. Pakiet zakupiony. Niestety nie wszystko mogę odworzyć na moim Samsung Smart TV w 1080p (choć opcja jest dostępna - przekierowuje mnie do zakupu pakietu) natomiast przez www działa prawidłowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...