Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak do tej pory miałem tylko dobre i bardzo dobre opinie na temat ipla

to dzisiaj mam dwa minusy:

1. przy ustawieniu nawet na ECO cięło bardzo mocno - mecz o 3 miejsce oraz finał w wczoraj w siatkę

2. to co się działo w pokojach rozmów, szkoda słów - chodzi mi o poziom rozmów, [beep]two i dziecinadę

moderatorzy nie nadarzają wyrzucać z pokoi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja testuje iple 2 i powiem ze kanały sa w dobrej jakosci, problemow tez jakis nie napotkalem, typu zacinanie obrazu, nie ladowanie sie plikow, problem pojawial sie jak Polki graly w siatke ale pewnie to bylo przeciazenie serwerow i troche sie cielo, a tak jak jest szybkie lacze i itp to nie ma problemow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, masz za free LM w środę, a do tego dochodzą transmisje live z siatkówki + ma być także boks. Jak dla mnie to jest to super oferta.

Dostałem wczoraj dostęp do testowania ipla2 i faktycznie ta wyższa jakość obrazu robi dosyć dużą różnicę. Ogólnie patrząc na to co było jeszcze jakiś miesiąc temu w ipla to widać dużo zmian. Bibliotek materiałów jest bardzo poszerzona i można liczyć, że cały czas będzie coś się pojawiać nowego. Nie widziałem niczego konkurencyjnego obecnie na sieci i to z tak bogatą ofertą.

 

Testuję nową wersję ipla. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IPLA jest dobrym, a nawet powiem bardzo dobrym programem, duża biblioteka plików. Oglądam zwłaszcza skróty Ligi Mistrzów, które ukazują sie szybko w bibliotece. IPLA zmieniła moje przyzwyczajenie że jak coś w sieci leci na żywo to obraz sie cochwile wiesza, dźwięk siada jakośc przekazu zmusza do domyślania sie co sie ogląda, IPLA zamkła tę ere, obraz może być czysty i sie może niewieszać coś niesamowitego ! Może IPLA z czasem stworzy rówież bilioteke filmów tworzą VOD, ten program ilekroc stwierdzam że mnie niezaskoczy...zaskakuje mnie.

 

<

http://www.ipla.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak widać są już opłaty np konto VIP dzięki któremu możemy np. oglądać w sieci Polsat News czy TV Biznes no ale trzeba mieć konto VIP ja tylko się obawiam tego że będą kazali płacić za korzystanie z biblioteki oby tak się nie stało na razie IPLA jest świetną aplikacją i oby tak pozostało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maxi76 masz rację za korzystanie z samej biblioteki karzą płacić

to będzie lekkie przegięcie :/:/

ja jeżeli mogę dodać coś od siebie:

to mogli by poprawić wyniki wyszukiwanych pozycji

np wpisuje nazwę serialu to wyniki powinny być poukładane w jakieś kolejności

a tak nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IPLA to naprawdę dobra aplikacja, jest nawet Disco Polo Live i stare odcinki Interwencji :D brakuje tylko całych wydań Wydarzeń/Informacji (skoro chciało im się zgrywać Interwencję to mogliby zgrać też stare Wydarzenia i Informacje). Mogliby trochę inaczej rozplanować konta VIP - np. na tydzień za 5 zł, a nie na miesiąc za 20 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W internecie walka stulecia także wzbudziła ogromne zainteresowanie. W decydujących momentach liczba osób jednocześnie oglądających internetową transmisję z walki Gołota vs Adamek wynosiła 30 tysięcy, a średnia oglądalność całej gali wyniosła 24 tysiące internautów - podają przedstawiciele platformy multimedialnej ipla, która przeprowadziła transmisję w sieci, udostępniając internautom zarówno sygnał Telewizji Polsat Sport jak też własną autorską relację z tego wydarzenia.

 

- Takich wyników oglądalności nie miała jeszcze żadna inna transmisja internetowa w Polsce - twierdzi Teresa Wierzbowska, z firmy Redefine, właściciela aplikacji ipla.

 

Gala bokserska była kolejną po Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej Euro 2008, Mistrzostwach Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 i Mistrzostwach Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 dużą imprezą sportową realizowaną na platformie ipla w kanale ipla sport. Jak informują przedstawiciele Redefine za każdym razem platforma ipla ustanawiała kolejne rekordy oglądalności.

 

Wyniki oglądalności sobotniego pojedynku Gołota kontra Adamek mogłyby być jeszcze wyższe, ale dały o sobie znać m.in. słabości polskiej infrastruktury sieciowej - wyjaśnia Redefine. Według przedstawicieli platformy ipla podstawowe przyczyny problemów z połączeniem to słabości i ograniczenia polskiej infrastruktury sieciowej oraz ataki na serwery platformy ipla odpowiedzialne m.in. za logowanie użytkowników.

 

Część internautów nie mogła nawiązać połączenia z serwerami ipla ze względu na przeciążenia sieci lokalnych operatorów internetowych. Przedstawiciele Redefine upatrują powodów przeciążeń w niejednorodności sieci internetowej w całej Polsce, zarządzanej przez wielu operatorów (tych największych jak np. TPSA i Netia, ale również tych najmniejszych obsługujących kilka domów, osiedla). Ich zdaniem ułomność ta stanowi dziś jedną z głównych barier rozwoju profesjonalnych i masowych transmisji internetowych na żywo.

 

Ponadto w trakcie trwania transmisji z gali został przeprowadzony dwukrotny atak na serwery platformy ipla odpowiedzialne m.in. za logowanie użytkowników. Eksperci z ipla uważają, że prawdopodobnie był to atak typu DDoS, który spowodował uniemożliwienie na ponad godzinę logowanie się części użytkowników do platformy. Pierwszy atak nastąpił po godzinie dziewiętnastej i został przez serwery platformy ipla „odparty”, drugi, dużo większy nastąpił przed godziną dwudziestą pierwszą i spowodował unieruchomienie części serwerów.

 

http://di.com.pl/news/29241,0,Golota_vs ... necie.html

 

Niezły wynik. Szybko ten rekord nie zostanie pobity. Chyba że Gołota będzie walczył z Bowe :) Ciekawe jakie wyniki maja playery iTVP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiesz o jakie reklamy mi chodziło, dla twojej informacji reklama po rundzie, zamiast pokazyca narożniki i co i jak to pokazywali domestosa lub [beep] małego głoda.

Wiem, że to nieodpowiedni temat, ale się podepnę: wczoraj po raz pierwszy nie żałowałem, że wykupiłem Polsat Sport HD. Na Polsat, Polsat HD, Polsat Sport i IPLA reklamy między rundami - a na Polsat Sport HD pokazywali narożniki (razem z fonią). Już po szóstej rundzie wiedziałem, że Cendrowski złamał rękę (sam o tym powiedział), a całą siódmą komentatorzy Polsatu zastanawiali się, dlaczego atakuje tylko lewą ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Marcin Pery: ipla z filmami - rozwój w stronę rozrywki

 

W internetowej aplikacji ipla będą udostępniane filmy - zapowiada w rozmowie z portalem wirtualnemedia_pl Marcin Pery, prezes spółki Redefine. Za rok platforma ma mieć 3 mln użytkowników miesięcznie.

 

Marcin Pery, prezes spółki Redefine, zapowiada, że w internetowej aplikacji ipla pojawią się w najbliższych miesiącach filmy - zarówno polskie, jak i zagraniczne. Nie wiadomo jeszcze, czy będą udostępniane za darmo czy bezpłatnie, ponieważ firma prowadzi w tej sprawie dyskusje z producentami i dystrybutorami. - Rozmowy na ten temat są trudne, ponieważ z jednej strony internet postrzegany jest jako niewielki rynek, a z drugiej - właściciele praw są przyzwyczajeni do tradycyjnego schematu dystrybucyjnego treści wideo: kina - DVD - telewizje płatne - telewizje otwarte - przyznaje w wywiadzie dla portalu wirtualnemedia_pl Pery.

 

Ponadto w ipli pojawi się opcja zapisywania wybranych treści na dysku lokalnym. - Dzięki temu użytkownicy naszej aplikacji będą mogli je odtworzyć później, np. kiedy podróżują i nie mają dostępu do internetu - wyjaśnia Pery. W odleglejszej perspektywie pozostaje natomiast uruchomienie wersji mobilnej programu, przede wszystkim ze względu na ograniczenia technologiczne i prawne.

 

Marcin Pery zapowiada, że z ipli za rok będzie korzystać miesięcznie 3 mln internautów. Natomiast próg rentowności ma zostać osiągnięty przez projekt w 2011 roku.

 

 

http://www.wirtualnemedia_pl/article/29 ... zrywki.htm

 

To zapisywanie to duży plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...