Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sprawie DPL:

Uprzejmie informujemy, że ze względu na ograniczenia licencyjne program „Disco Polo Live”nie jest obecnie dostępny na platformie IPLA.

Wielka szkoda, bo lubiłem oglądać. Co ciekawe w historii odtwarzacza mam jeszcze link do jednego z odcinków i działa, czyli na serwerze jeszcze jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pomimo wykupionego abonamentu na siatkarskie MŚ w Ipli nie mogli obejrzeć najważniejszego meczu MŚ, czyli finału. Miało to związek z przeciążeniem serwera. i udostępnieniem za darmo tego meczu. w Ipli. Poszkodowani dostaną rekompensatę w postaci 96 gr Suma nie jest przypadkowa. Jest to 1/103 z kwoty 99 zł, czyli ceny dostępu. Jak zwykle wygrało prawo silniejszego, czyli aby wykupić trzeba było zapłacić pełną stawkę niezależnie od tego ile meczów zostało do rozegrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie do końca prawda. Poszkodowani dostaną możliwość 1 miesiąca pakietu IPLA SPORT gratis, a jeżeli odmówią to wtedy im przysługuje te 96 gr. Swoją drogą jak są tacy cwani o mogliby dać możliwość wykupienia pojedynczego meczu za te 96 gr, wtedy nawet ja bym z kilka kupił :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://biznes.pl/magazyny/media/interne ... detal.html

Teraz twierdzą, że był atak hakerów. Ciekawe jest to, że według Polsatu tylko "niewielka grupa klientów" nie mogła zobaczyć finału. A z tego co się orientuję to wszystkim padła transmisja i nikt się meczem na Ipli nie cieszył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Czy wszystkim Ipla i HBO Go chodzi poprawnie, bo u mnie w zasadzie prawie nigdy. Jak już chcę obejrzeć jakiś film to musze mieć ogromne szczęście. Mam internet 20 Mbit, na komputerze zero problemów, na dekoderach paranoja. Szkoda, że płacę za coś, czego nie da się oglądać. Po aktualizacjach przywracałem ustawienia fabryczne i cały czas to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam podobnie na komputerze, telewizorze SmartTV oraz na tablecie chodzi bardzo dobrze, natomiast na dekoderach HD 3000 i HD 6000 (2 Multiroom) są częste przycinki zarówno IPLA jak i HBO GO. Dodam że telewizor jest podłączony w taki sam sposób jak dekodery natomiast tablet poprzez WiFi. Pisałem już kilka razy na forum odnośnie tego problemu, ale mimo poprawek w oprogramowaniu problem nadal występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cały Polsat i jego Ipla.. Ja nie wiem, np. na sport.tvp.pl są cały czas jakieś transmisje darmowe i nie ma problemów typu,że na stronę nie można wejść czy coś takiego.. Tu człowiek zapłaci i takie cyrki... Myślałem,że jak już się płaci to chociaż usługa jest świadczona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...