Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

 

Trochę mnie zaciekawiła nowa promocja Plusa. Może ktoś, coś wie na temat 4k w usłudze IPLA w dającej się przewidzieć przyszłości?

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krzysiek_ napisał:

Jak można przypisać urządzenia do konta IPLI? W ICOK CP nie widzę takiej możliwości. Jedyna informacja to  "W tej chwili nie masz przypisanych żadnych aktywnych urządzeń." 

No właśnie u mnie też nie widać,a korzystam.Nie tak dawno dzwoniłem d bok'u,żeby mi wyczyścili urządzenia,i konsultant widział ile urządzeń było przypisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakupiłem pakiet Eleven Sport na Ipla. Myślałem, że po pracy obejrzę co się działo przez cały dzień.

Jestem zaskoczony, że nie mam żadnej możliwości zobaczenia programów "wstecz".

Miałem konto na Eleven Sport i mogłem zobaczyć kilka dni wstecz co się działo w F1 -oczywiście chodzi o jazdę Roberta.

 

Jestem rozczarowany Ipla, ale jeszcze liczę, że czegoś nie umiem zrobić. Co sądzicie o tym?

Pozdrawiam Artur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Od kiedy w Ipla można sobie wykupić dostęp do pojedynczego wyścigu F1?

Tak przez przypadek tam dzisiaj zajrzałem i jest możliwość kupienia za 10 zł. 

Dziwie się , że taka transmisja nie jest w 4K. Mogli by coś na tym zarobić.  ;)

 

2019-04-28-160119.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny problem od jakiegoś czasu wyświetlają mi się reklamy mimo że mam aktywne dwa pakiety ipla mix dodawany kiedyś do umów z cp i Polsat sport Premium który wygrałem w graliga.pl kiedyś reklam na android tv nie miałem teraz od jakiegoś czasu już mam......

Swoją drogą może warto temat przenieść do usług stramingowych i VOD tam gdzie jest player.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
29 minut temu, _Artek_ napisał:

A ja mam inny problem od jakiegoś czasu wyświetlają mi się reklamy mimo że mam aktywne dwa pakiety ipla

 

Wystarczy zaktualizować Iple. Miałem tak samo na swoim smartfonie.

Po aktualizacji działa bez reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, _Artek_ napisał:

uA ja mam inny problem od jakiegoś czasu wyświetlają mi się reklamy mimo że mam aktywne dwa pakiety ipla mix dodawany kiedyś do umów z cp i Polsat sport Premium który wygrałem w graliga.pl kiedyś reklam na android tv nie miałem teraz od jakiegoś czasu już mam......

Swoją drogą może warto temat przenieść do usług stramingowych i VOD tam gdzie jest player.pl

U mnie jest tak samo. 

2 minuty temu, kingofsouth napisał:

Wystarczy zaktualizować Iple. Miałem tak samo na swoim smartfonie.

Po aktualizacji działa bez reklam.

Jak zaktualizować skoro wydawca nie wydał aktualizacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@shevchenko1987, nie mam Android TV więc skąd moglem wiedzieć , że nie macie aktualizacji?

Na moim Smartfonie Samsunga miałem opisywaną sytuację,  pomogło zaktualizowanie Ipli.

Póki się nie pojawi u was nowa wersja , będziecie mieć reklamy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem się dziś nową wersja aplikacji na iPad Pro i jestem pod wrażeniem.Tak płynnie działającej aplikacji dawno nie widziałem,wszystko śmiga aż miło.Wszystko dopasowane do nowego ekranu podobnie jak na iPhone XS Max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...