Jump to content
Mr. Orbita

Magazyn Digi-tv.pl - oficjalny komunikat

Recommended Posts

Czas na pakiet informacji co z magazynem Digi-TV.pl, bo sprawa zacichła. Otóż ostatecznie zapadła decyzja, że jedynym bezpłatnym numerem Digi-TV.pl pozostanie wydanie 1/2008, którego nakład się już wyczerpał. Za kilka dni wyjdzie drugi numer Digi-TV.pl i nie będzie on oferowany bezpłatnie - otrzymają go jedynie abonenci. Nie jest planowany standardowy kolportaż magazynu - nie pojawi się w Kioskach, prawdopodobnie nie będzie też opcji jego osobnego zakupu, ale tu stawiam znak zapytania - będziemy jeszcze analizować temat. W każdym razie inny sposób dystrybucji poza abonamentem łączonym SAT Kurier + Digi-TV.pl jeśli w ogóle będzie - to będzie traktowany jako drugorzędny.

Wielka szkoda że magazynu DIGI TV nie będzie w wolnej sprzedaży.Wypełniłby dużą lukę która jest na rynku czasopism o tematyce medialnej

Nie, ponieważ nie jest sprzedawany na sztuki :P A nawet jakby był, to cena musiałaby być 10 PLN + koszty przesyłki. Cena jest celowo wysoka, ponieważ magazyn jest kierowany głównie do prenumeratorów SAT Kuriera jako uzupełnienie jego treści o dodatkowe artykuły, tabele platform, katalog produktów. To nie jest nic rewolucyjnego ;)

Numer 1/2009 otrzymają dodatkowo osoby, które zamawiały katalog drogą SMS-ową (ale jednocześnie informuję, że więcej zgłoszeń nie przyjmujemy w ten sposób - katalogi w formie drukowanej nie będą wydawane, w związku z czym numery SMS-owe są w tej chwili nieaktywne).

ja wysłałem już z 4 sms-y na zamówienie katalogu i nic(wysyłałem jakieś 3 tygodnie temu i wczoraj) ... Mam nadzieję że dostanę Digi-tv.pl 1/2009. :read:

Ten wczorajszy przepadł, ale na 3 Digi TV masz szansę :P BTW: Wprawdzie SMS-ów już nie ma, ale a przyszłość, jeśli to wznowimy: nie ma sensu wysyłać kilku SMS-ów - w bazie nic nie ginie - czasami na katalogi trzeba było czekać, bo byliśmy w trakcie drukowania nowych ;)

Co prawda już po fakcie, ale ja do tej pory nie dostałem numeru pierwszego :] , a zgłoszenie wypełniłem raz lub dwukrotnie, w kilka dni od ukazania się takiej opcji na satkurier.pl

Czy magazyn Digi-tv.pl będzie dostępny na allegro ?! Wiem że np. numery Sat Kuriera są. Użytkownik: hollex1

Na początku przyszłego tygodnia - dziś dosłownie kilka godzin temu ostateczne wersje artykułów poszły do druku.

Nie, tu sytuacja bez zmian - dystrybucja póki co tylko prenumerata łączona z SK, samodzielna prenumerata lub zakup pojedynczych wydań. Zobaczymy pod koniec roku, gdy będziemy podejmować decyzję co do wydań magazynu na 2010.

Jestem stałym prenumeratorem Sat K.,Digi-tv.

Pomijam moją ocenę magazynu Digi-tv(wnikliwą) :(

Pytanie,dlaczego zaniechano podawania cen przy ofertach artykułów,po nazwie produktu cena jest najważniejsza.

Tak było w nr 1,i było przejrzyście.

Głównie ponieważ ceny zmieniają się dynamicznie, a że Digi TV jest tylko dwumiesięcznikiem, to zanim pojawiło się kolejne wydanie - wiele danych było już niezgodnych ze stanem faktycznym, ale nie tylko to było przyczyną - dodatkowo pewne kwestie biznesowe. Zgłoszę pod dyskusję ew. powrót tych danych, ale obawiam się, znając sprawę, że to nie przejdzie.

Czy jest szansa aby pismo digi-tv.pl trafil do kiosku w roku 2010? Czy bedzie mozna go tylko dostac w internecie i nigdy nie trafi do kiosku?

W tej chwili nie zapadły jeszcze decyzje co do kolportażu Digi TV w 2010 roku. Gdy w tej sprawie nastąpią stosowne ustalenia - podzielę się informacjami na forum.

Witam, mam pytanie, Czy magazyn można zamówić jako jeden oddzielny egzemplarz? Czy tylko wchodzi w grę forma subskrypcji za cały rok ( informacja na Hollex).

Dziękuje za odpowiedź

Mam Nadzieje że od 2010 r. Będzie można kupić normalnie DIGI-TV w Kioskach.(Tak samo jak Sat Kurier).

Pozdrawiam.

Czas na informacje co będzie z Digi TV w 2010 roku.

Podjęta została decyzja, że w 2010 roku zostaną wydane przynajmniej 4 numery Digi TV (czyli kwartalnik), ale jeśli pojawi się zapotrzebowanie, to pojawią się dodatkowe wydania. Ponieważ kwestia ilości nie jest określona (tj. może być więcej niż 4), to Digi TV ponownie nie trafi do kiosków, nadal będzie go można zamówić albo w prenumeracie (tym razem tylko razem z SAT Kurierem, nie ma póki co planów osobnej prenumeraty samego Digi TV, choć to może ulec zmianie, bo kwestia dystrybucji, dzięki temu, że mamy nad nią pełną pieczę, jest bardzo elastyczna) lub jako osobne, pojedyncze wydanie.

Zapewne zauważyliście też, że mamy poślizgi w tym roku (dlatego właśnie nie chcieliśmy szaleć z dwumiesięcznikiem, bo mamy zbyt małe siły przerobowe, a dodatkowo chcemy się skupić nad nowymi projektami). Numer 5/2009 pojawi się do końca br., a 6/2009 z poślizgiem w przyszłym.