Jump to content

SPORT1, SPORT1+ i SPORT1 US


Recommended Posts

Ostatnio na Sport1 to same maratony piłkarskie lecą, szczególnie w sobotę i niedzielę to jest po 4-5 spotkań dziennie, jak widać Niemcy potrafią, tak sytuacja w Polsce jest nie do pomyślenia, kodować, kodować i kodować to hasło przewodnie naszych platform, mamy się od kogo uczyć.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam serdecznie,

Bardzo prosze o pomoc. Mianowicie mam zamontowana antene 80 cm, i tuner ariva s300. Antena ustawiona jest na stre 19,2e, bardzo zalezy mi na odbiorze kanalow eurosport de oraz sport1. Przy pierwsze instalacji wyszukalo mi sport1 a eurosportu nie bylo. Zmienilem ustawienia transpondera z 9750/10600 na 9750/10750 i wtedy wyszukalo mi eurosport de ale za to sport 1 przestal dzialac. nie wiem co zrbic zeby oba kanaly dzialaly. prosze o pomoc.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dziś w SPORT 1 spotkanie 3. kolejki 2. Bundesligi - FC Norymberga vs. TSV 1860 Monachium (godz. 20.15).

 

Wtorek (18.08)

19.00 Regionalliga niemiecka, gr. zachodnia: mecz 3. kolejki - RW Ahlen - RW Oberhausen

 

Środa (19.08)

20:15 Superpuchar Niemiec w piłce ręcznej: THW Kiel - SG Flensburg

Czwartek (20.08)

19:25 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów - mecz 1. kolejki: Krefeld Pinguine - Oulun Kärpät

Piątek (21.08)

10.00 Formuła 1 - GP Belgii: 1. sesja treningowa

14.00 Formuła 1 - GP Belgii: 2. sesja treningowa

17.55 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów - mecz 1. kolejki: Nieman Grodno - Adler Mannheim

Sobota (22.08)

17.00 Hokej na trawie mężczyzn - Mistrzostwa Europy w Londynie: mecz gr. B Niemcy - Belgia

21.25 Hokej na trawie kobiet - Mistrzostwa Europy w Londynie: mecz gr. B Niemcy - Włochy

Niedziela (23.08)

14.50 Piłka ręczna: Bundesliga - mecz 1. kolejki: Gummersbach - THW Kiel

21.30 Hokej na trawie mężczyzn - Mistrzostwa Europy w Londynie: mecz gr. B Irlandia - Niemcy

Link to post
Share on other sites

Wtorek (25.08)

12:00 Hokej na trawie mężczyzn - Mistrzostwa Europy w Londynie: mecz gr. B Niemcy - Francja

Środa (26.08)

18:15 Hokej na trawie kobiet - Mistrzostwa Europy w Londynie: mecz gr. A Holandia - Belgia

20:30 Hokej na trawie kobiet - Mistrzostwa Europy w Londynie: mecz gr. B Anglia - Niemcy

Czwartek (27.08)

14:15 Hokej na trawie mężczyzn - Mistrzostwa Europy w Londynie: 1. mecz półfinałowy

17:25 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów - mecz 3. kolejki: Karpat Oulu - Krefeld Pinguine

20:30 Hokej na trawie mężczyzn - Mistrzostwa Europy w Londynie: 2. mecz półfinałowy

Piątek (28.08)

14:15 Hokej na trawie kobiet - Mistrzostwa Europy w Londynie: 1. mecz półfinałowy

19:25 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów - mecz 3. kolejki: Red Bull Monachium - HC Koszyce

Sobota (29.08)

11:55 Sporty motorowe: Niemiecka Formuła 4 - 1. wyścig w Sachsenring

15:00 Hokej na trawie mężczyzn - Mistrzostwa Europy w Londynie: Mecz o 3. miejsce

17:30 Hokej na trawie mężczyzn - Mistrzostwa Europy w Londynie: Mecz finałowy

Niedziela (30.08)

13:15 Sporty motorowe: Seria ADAC GT Masters - Wyścig w Sachsenring

16:00 Sporty motorowe: Niemiecka Formuła 4 - 3. wyścig w Sachsenring

16:55 Hokej na trawie kobiet - Mistrzostwa europy w Londynie: Mecz finałowy

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Plan transmisji na najbliższe dni:

 

Środa, 9.09

18:55 Piłka ręczna: Bundesliga, 4 kolejka - mecz SC Lipsk vs. SC Magdeburg

20:45 Piłka ręczna: Bundesliga, 4 kolejka - mecz HSV Hamburg vs. Flensburg

Sobota, 12.09

15:55 Sporty motorowe: Porsche Carrera Cup: 1 wyścig w Oschersleben

17:45 Niemiecka Formuła 4: 1. wyścig w Oschersleben

Niedziela, 13.09

16:25 Niemiecka Formuła 4: 3. wyścig w Oschersleben

17:15 Piłka ręczna: Bundesliga, 5 kolejka - mecz TSV Hannover Burgdorf vs. Rhein Neckar Lowen

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Towarzyskie mecze klubowe na Sport 1:

05.07. 13:30 Sport1 Guangzhou R&F - FC Schalke 04
05.07. 20.00 Sport1 ESV Neuaubing Sports United - SpVgg Unterhaching
07.07. 13:30 Sport1 Guangzhou Evergrande - Schalke 04
13.07. 19:30 Sport1 BSC Young Boys - Borussia Mönchengladbach
15.07. 18.00 Sport1 Hansa Rostock - Hamburger SV
15.07. 20:00 Sport1 FC Zürich - Borussia Mönchengladbach
16.07. 17:00 Sport1 SV Lippstadt 08 - FC Bayern München
16.07. 19:00 Sport1 FC Luzern - FC Schalke 04 (Anpfiff 18:30)
17.07. 13:00 Sport1 MSV Duisburg - Eintracht Frankfurt (Cup der Traditionen) 45 Min.
17.07. 14:00 Sport1 Hertha BSC - FC Nantes (Cup der Traditionen) 45 Min.
17.07. 15:00 Sport1 Mario-Basler-Traditionsauswahl - Abdelaziz-Ahanfouf-Traditionself 2x15 Min.
17.07. 16:00 Sport1 Spiel um Platz 3 (Cup der Traditionen) 45 Min.
17.07. 17:00 Sport1 Endspiel (Cup der Traditionen) 45 Min.
20.07. 18:00 Sport1 Stuttgarter Kickers - FC Ingolstadt
22.07. 14:05 Sport1 Borussia Dortmund - Manchester United (ICC, Shanghai)
22.07. 17:30 Sport1 Holstein Kiel - FC Schalke 04
23.07. 11:00 Sport1 Melbourne Victory - Juventus FC (ICC, Melbourne)
23.07. 18:30 Sport1 Celtic FC - Leicester City (ICC, Glasgow)
24.07. 14:00 Sport1 "Happy Bet Cup" z Alemannia Aachen, 1.FC Köln, Málaga CF, Olympique Marseille
24.07. 23:00 Sport1 Internazionale - Paris Saint-Germain (ICC, Eugene)
25.07. 14:05 Sport1 Manchester United - Manchester City (ICC, Peking)
26.07. 12:00 Sport1 Juventus FC - Tottenham Hotspur (ICC, Melbourne)
28.07. 01:30 Sport1 Real Madrid - Paris Saint-Germain (ICC, Columbus)
28.07. 03:30 Sport1 FC Bayern München - AC Milan (ICC, Chicago)
28.07. 05:30 Sport1 Chelsea FC - Liverpool FC (ICC, Pasadena)
28.07. 13:35 Sport1 Borussia Dortmund - Manchester City (ICC, Shenzhen)
29.07. 12:00 Sport1 Tottenham Hotspur - Atlético Madrid (ICC, Melbourne)
29.07. 18:00 Sport1 Real Betis - Werder Bremen (Dresden-Cup)
29.07. 20:00 Sport1 VfL Bochum - Hamburger SV
30.07. 13:30 Sport1 Real Betis - Everton FC (Dresden-Cup)
30.07. 15:30 Sport1 South China AA - Juventus FC (in Hong Kong)
30.07. 19:00 Sport1 Celtic FC - FC Barcelona (ICC, Dublin)
30.07. 21:00 Sport1 Real Madrid - Chelsea FC (ICC, Ann Arbor)
30.07. 23:00 Sport1 Internazionale - FC Bayern München (ICC, Charlotte)
31.07. 04:00 Sport1 Liverpool FC - AC Milan (ICC, Santa Clara)
31.07. 06:00 Sport1 Paris Saint-Germain - Leicester City (ICC, Carson)
02.08. 18:00 Sport1 1.FC Köln - Bologna FC (in Kitzbühel)
02.08. 20:00 Sport1 Liverpool FC - AS Roma (in St.Louis/USA)
03.08. 18:00 Sport1 Bayer Leverkusen - Fiorentina (in Zell am See)
03.08. 20:00 Sport1 FC Barcelona - Leicester City (ICC, Stockholm)
04.08. 01:30 Sport1 FC Bayern München - Real Madrid (ICC, East Rutherford)
04.08. 03:30 Sport1 AC Milan - Chelsea FC (ICC, Minneapolis)
06.08. 16:00 Sport1 Hamburger SV - Stoke City
06.08. 18:15 Sport1 Liverpool FC - FC Barcelona (ICC, London)
07.08. 15:30 Sport1 FC Schalke 04 - Fiorentina (in Zell am See)

 

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Sport 1 traci jedne z najcenniejszych praw. Od sezonu 2017/18 Bundesliga w reczna, Puchar Niemiec i Superpuchar na antenach platnego Sky. Do 12 meczow pokaze ARD i kanaly regionalne. Patrzac na ogladalnosc EHF LM na SKY za decyzje stoja jedynie pieniadze, bo nie ma mowy o popularyzacji. Dostep sie bardzo ograniczy.

http://www.dkb-handball-bundesliga.de/de/n/news/dkb-hbl/2016-2017/sg-flensburg-handewitt/20161121-meldung-tv/

http://www.sky.de/sky-sport-news/mehr-sport/handball/hbl-ab-2017-18-live-auf-sky-119741?wkz=WXFSL1

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...