Skocz do zawartości
RafiX

SPORT1, SPORT1+ i SPORT1 US

Rekomendowane odpowiedzi

W ten weekend na PS ten turniej zagosci ; ciekawe tylko czy w tym roku DSF pokaze jakis turniej z udzielm polskiego zespolu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Niestety cienko jest ostatnio z DSF. Mają problemy finansowe. Programy call-tv niestety nie przynoszą tyle dochodu co kiedyś :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ten weekend nie ma ani jednej transmisji na żywo na tym kanale, chyba DSF chyli się ku upadkowi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

W każdym razie meczyk 2. Bundesligi Arminia - Hansa był w poniedziałek live. :) Oby DSF się trzymał!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W najbliższy poniedziałek DSF pokaże na żywo mecz Alemannia Aachen - St Pauli o 20.15.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Niestety cienko jest ostatnio z DSF. Mają problemy finansowe. Programy call-tv niestety nie przynoszą tyle dochodu co kiedyś :(
Jak większość stacji w Niemczech, także tych czołowych jak RTL Group czy ProSiebenSat1 :] Dadzą radę. Choć faktem jest, że DSF jest kanałem specjalistycznym i w dzisiejszych czasach nieco trudniej jest utrzymać się na rynku dla stacji sportowej i do tego jeszcze w FTA. Pomijam już tu niemiecki EuroSport, bo ten kanał ratuje (m.in.) znacznie szersze zaplecze (zasięg globalny) ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie DSF i tak ma niezłą ofertę, pokazują treningi i kwalifikacje F1 i Moto GP, mecze Ligi Europejskiej niemieckicj drużyn, 2 ligę niemiecką, a dodatkowo wrestling to dużo jak na sportowy kanał FTA.

Mam pytanie czy DSF będzie w tym sezonie pokazywał spotkania Pucharu Anglii ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dsf od sezonu 2006 pokazuje treningi(live) kwalifikacje(retransmisja)i wyscig(retransmisja)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Gorzej, że przerywają treningi reklamami. :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No niestety też muszą zarabiać i dlatego puszczają reklamy, dużo pokera też leci na DSF prawie w każdy dzień puszczają transmisje z turniejów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś o 18.50 mecz towarzyski koszykarzy Niemcy - Słowenia na tym kanale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DSF od lat się trzymie i nadal się będzie trzymał :] Warto pamiętać że można tam nadal oglądać obszerne skróty z rozgrywek Bundesligi :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym tygodniu DSF pokarze mecze reprezentacji Niemiec na ME w koszykówce, szkoda tylko, że nie będą transmitować innych spotkań.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taak? A ja w tym newsie przeczytałem, że chodzi o trzy sezony :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mogę znaleźć linku do niemieckiego Digital Fernsehen, czytałem o tym z tydzień temu, info warto u nas odnotować ;)

Na DSF szykują się zmiany :] W 2010 roku stacja chce bardziej stawiać na sam sport, tym samym zostanie zredukowana do minimum liczba godzin interaktywnego show DSF Sportquiz. Nie wyklucza się również zmniejszenia ilości reklam erotycznych, które są emitowane w godzinach nocnych. W przypadku quizów sportowych, zmiana spowodowana jest tym, że program cieszy się coraz mniejszym zainteresowaniem widzów. Oby zmiany faktycznie były widoczne po Nowym Roku :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Być może wyraziłem się dwuznacznie. Bardziej mi chodziło o link do artykułu, ale to co w nim było zawarte, to i przekazałem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na DSF szykują się zmiany :] W 2010 roku stacja chce bardziej stawiać na sam sport, tym samym zostanie zredukowana do minimum liczba godzin interaktywnego show DSF Sportquiz. Nie wyklucza się również zmniejszenia ilości reklam erotycznych, które są emitowane w godzinach nocnych. W przypadku quizów sportowych, zmiana spowodowana jest tym, że program cieszy się coraz mniejszym zainteresowaniem widzów. Oby zmiany faktycznie były widoczne po Nowym Roku :wink:

A to mi się bardzo podoba :brawo: . Właśnie ostatnio myślałem o tym, że powinni skrócić ten Sportquiz i dać więcej sportu, a tu taka niespodzianka :jupi: . Lubię czasami oglądać sport na tym kanale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Bardzo dobrze, że mniej będzie tego syfu. Ostatnio wypełniało to ramówkę przez pół dnia. Może oczywiście zostać ten Quiz po 23. :D Mam nadzieję, że w związku z tym nieco poprawią swoją ofertę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy DSF w dalszym ciągu posiada prawa do piłkarskiego FA Cup (Pucharu Anglii) ? Jakie jeszcze transmisje piłkarskie ta stacja pokazuje ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak DSF posiada nadal prawa do Pucharu Anglii, niedawno pokazywali mecz Manchesteru United, a ponadto DSF pokazuje 2 ligę niemiecką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi