Jump to content
RafiX

SPORT1, SPORT1+ i SPORT1 US

Recommended Posts

W ten weekend na PS ten turniej zagosci ; ciekawe tylko czy w tym roku DSF pokaze jakis turniej z udzielm polskiego zespolu ?

Guest Anonymous

Niestety cienko jest ostatnio z DSF. Mają problemy finansowe. Programy call-tv niestety nie przynoszą tyle dochodu co kiedyś :(

W ten weekend nie ma ani jednej transmisji na żywo na tym kanale, chyba DSF chyli się ku upadkowi.

Guest Anonymous

W każdym razie meczyk 2. Bundesligi Arminia - Hansa był w poniedziałek live. :) Oby DSF się trzymał!

W najbliższy poniedziałek DSF pokaże na żywo mecz Alemannia Aachen - St Pauli o 20.15.

Niestety cienko jest ostatnio z DSF. Mają problemy finansowe. Programy call-tv niestety nie przynoszą tyle dochodu co kiedyś :(
Jak większość stacji w Niemczech, także tych czołowych jak RTL Group czy ProSiebenSat1 :] Dadzą radę. Choć faktem jest, że DSF jest kanałem specjalistycznym i w dzisiejszych czasach nieco trudniej jest utrzymać się na rynku dla stacji sportowej i do tego jeszcze w FTA. Pomijam już tu niemiecki EuroSport, bo ten kanał ratuje (m.in.) znacznie szersze zaplecze (zasięg globalny) ;)

W sumie DSF i tak ma niezłą ofertę, pokazują treningi i kwalifikacje F1 i Moto GP, mecze Ligi Europejskiej niemieckicj drużyn, 2 ligę niemiecką, a dodatkowo wrestling to dużo jak na sportowy kanał FTA.

Mam pytanie czy DSF będzie w tym sezonie pokazywał spotkania Pucharu Anglii ?

Dsf od sezonu 2006 pokazuje treningi(live) kwalifikacje(retransmisja)i wyscig(retransmisja)

Guest Anonymous

Gorzej, że przerywają treningi reklamami. :/

No niestety też muszą zarabiać i dlatego puszczają reklamy, dużo pokera też leci na DSF prawie w każdy dzień puszczają transmisje z turniejów.

Dziś o 18.50 mecz towarzyski koszykarzy Niemcy - Słowenia na tym kanale.

DSF od lat się trzymie i nadal się będzie trzymał :] Warto pamiętać że można tam nadal oglądać obszerne skróty z rozgrywek Bundesligi :wink:

W tym tygodniu DSF pokarze mecze reprezentacji Niemiec na ME w koszykówce, szkoda tylko, że nie będą transmitować innych spotkań.

Nie mogę znaleźć linku do niemieckiego Digital Fernsehen, czytałem o tym z tydzień temu, info warto u nas odnotować ;)

Na DSF szykują się zmiany :] W 2010 roku stacja chce bardziej stawiać na sam sport, tym samym zostanie zredukowana do minimum liczba godzin interaktywnego show DSF Sportquiz. Nie wyklucza się również zmniejszenia ilości reklam erotycznych, które są emitowane w godzinach nocnych. W przypadku quizów sportowych, zmiana spowodowana jest tym, że program cieszy się coraz mniejszym zainteresowaniem widzów. Oby zmiany faktycznie były widoczne po Nowym Roku :wink:

Być może wyraziłem się dwuznacznie. Bardziej mi chodziło o link do artykułu, ale to co w nim było zawarte, to i przekazałem :D

Na DSF szykują się zmiany :] W 2010 roku stacja chce bardziej stawiać na sam sport, tym samym zostanie zredukowana do minimum liczba godzin interaktywnego show DSF Sportquiz. Nie wyklucza się również zmniejszenia ilości reklam erotycznych, które są emitowane w godzinach nocnych. W przypadku quizów sportowych, zmiana spowodowana jest tym, że program cieszy się coraz mniejszym zainteresowaniem widzów. Oby zmiany faktycznie były widoczne po Nowym Roku :wink:

A to mi się bardzo podoba :brawo: . Właśnie ostatnio myślałem o tym, że powinni skrócić ten Sportquiz i dać więcej sportu, a tu taka niespodzianka :jupi: . Lubię czasami oglądać sport na tym kanale.

Guest Anonymous

Bardzo dobrze, że mniej będzie tego syfu. Ostatnio wypełniało to ramówkę przez pół dnia. Może oczywiście zostać ten Quiz po 23. :D Mam nadzieję, że w związku z tym nieco poprawią swoją ofertę.

Czy DSF w dalszym ciągu posiada prawa do piłkarskiego FA Cup (Pucharu Anglii) ? Jakie jeszcze transmisje piłkarskie ta stacja pokazuje ?

Tak DSF posiada nadal prawa do Pucharu Anglii, niedawno pokazywali mecz Manchesteru United, a ponadto DSF pokazuje 2 ligę niemiecką.