Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zluzujcie z tymi kabaretami. Wszystkie stacje, nawet te najbogatsze, posiadają własne "wypełniacze" w postaci paradokumentów, kabaretów czy telezakupów. @PowerTV zapowiada też inne pozycje ramówkowe, więc jeśli stacja się "wstrzeli", to oferta będzie szersza. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież będzie produkcja prosto z jUeSej 😇😍

 

Nie jestem obiektywny, ale bądź co bądź to najpopularniejszy serial "daytime" świata. Kropka.

 

P.S Jak ktoś ma w rodzinie babcię/ciocię/wujka/kuzyna którzy z utęsknieniem zajrzą na MNS, to przygotujcie ich mentalnie na widok innego Ridża z dziwną czupryną, niedogoloną twarzą i warczącym głosem. Czy polskie babcie są na to gotowe? 😄

Edytowane przez CYFROmaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, CYFROmaniak napisał:

No przecież będzie produkcja prosto z jUeSej 😇😍

 

Nie jestem obiektywny, ale bądź co bądź to najpopularniejszy serial "daytime" świata. Kropka.

 

P.S Jak ktoś ma w rodzinie babcię/ciocię/wujka/kuzyna którzy z utęsknieniem zajrzą na MNS, to przygotujcie ich mentalnie na widok innego Ridża z dziwną czupryną, niedogoloną twarzą i warczącym głosem. Czy polskie babcie są na to gotowe? 😄

Tylko czy na pewno jeszcze panuje u nas szał na Modę na Sukces? Mi się wydaję że odkąd MnS zniknęła z TVP1 to o serialu trochę zapomniano. Nawet jak jakiś czas temu pojawiły się nowe odcinki to czy miały jakąś dużą oglądalność? Szczerzę to ja nie wróże sukcesu temu serialowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kiler napisał:

Tylko czy na pewno jeszcze panuje u nas szał na Modę na Sukces? Mi się wydaję że odkąd MnS zniknęła z TVP1 to o serialu trochę zapomniano. Nawet jak jakiś czas temu pojawiły się nowe odcinki to czy miały jakąś dużą oglądalność? Szczerzę to ja nie wróże sukcesu temu serialowi.

Tak, tylko że był emitowany na Nowa Tv który jest w mux8. Czyli na kanale który ma słabą dostępność w naziemnej TV. Sam mam problem z odbiorem tego mux-a, jak uda się go złapać to działa ale z przycięciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Piter9267 napisał:

Tylko proszę wyemitujcie wszystkie odcinki "Bonanzy" nie tak jak na innych stacjach,no i oczywiście z lektorem nie napisami.

Popieram, też wreszcie chciałabym zobaczyć całą Bonanzę i to w kolejności, bo jednak jest to jakaś historia ciągła. A tymczasem ciągle widzę te same odc na różnych kanałach w kolejności przypadkowej. Nie daje się tego oglądać w ten sposób.

@PowerTV Szkoda, że nie wzięliście odcinków od momentu urwania emisji na Nowej. Nowa zakończyła emisję na 6273, a wy przeskakujecie o ponad 1000 odcinków.  Z widzów naziemnych oglądających ten serial większość nie korzysta z playera, żeby te odcinki obejrzeć, a poza tym i tak już ich na nim nie ma, więc gdzie ich mają teraz szukać, żeby nadrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum fanów "Mody na Sukces" czytałem że w tym tygodniu na Playerze pojawiły się nowe odcinki o numerach od 7743 - 7749. Na wspomnianym forum zasugerowano też by w jednym paśmie dwugodzinnym były emisje nowsze (mniej więcej od 17:30 do 18:30 lub 16:00 do 17:00) a w drugim te po urwaniu przez Nową TV choć w moim odczuciu powinno być jeszcze trzecie pasmo rozpoczynające się odcinkami za czasów Nowej TV a nawet czwarte w weekend z klasycznymi odcinkami. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to celowe działanie żeby nie zlecać własnych opracowań i lektora , tylko odkupywać takowe od Player oraz kwestia umów i ceny takowych odcinków.

Jeżeli emisja odcinków będzie  utrzymana w płatnym modelu VOD nie ma mowy o emisji premierowych odcinków przed Playerem. 

Edytowane przez jackpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, PowerTV napisał:

Będziemy nadawać MnS od odcinka nr 7138 i jeśli będzie oglądalność, to będziemy go emitować nonstop ;)

 

Zajrzałem na YT i to epizod ze ślubem transseksualnej osoby z Forresterem. No to "kontrowersyjny" temat na start. Tylko będzie trzeba podawać 2 odcinki dziennie, żeby nadać trochę tempa i szybciej wejść w żywsze odcinki z lat 2016/17 ;) (bo akurat ten okres do odc. 7300 jest trochę średniawy)

 

 

Godzinę temu, Kiler napisał:

Tylko czy na pewno jeszcze panuje u nas szał na Modę na Sukces? Mi się wydaję że odkąd MnS zniknęła z TVP1 to o serialu trochę zapomniano. Nawet jak jakiś czas temu pojawiły się nowe odcinki to czy miały jakąś dużą oglądalność? Szczerzę to ja nie wróże sukcesu temu serialowi.

 

Nie ma żadnego szału już od 20 lat odkąd mamy nasze polskie mody na sukces pod postacią wielotysięczników Klanów i Wspólnych. Moda to jednak klasyka gatunku no i "hasło" które zna każdy. Idealne dla nowej stacji, która chce być zauważona wśród 200 innych polskojęzycznych kanałów.

 

Player.pl bez żadnej promocji udostępnia odcinki w internecie od 6 lat. Rok temu zaczął dodawać premiery także w soboty i niedziele co świadczy o tym, że ludzi to chętnie oglądają. 

 

Edytowane przez CYFROmaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, dvbtowiec napisał:

@Piter9267 A na jakiej antenie odbierasz MUX8? Mam nadzieję że na tej samej co pasmo UHF :)

Odbieram na antenie wielokierunkowej firmy Xenic, bardzo dobra antena. Wcześniej miałem kierunkową,a jeszcze wcześniej siatkową i były problemy z odbiorem pierwszych trzech muxów. Teraz działa dobrze oprócz mux8 właśnie, nawet mux4 łapie ale zakodowany więc i tak nie pooglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Poland napisał:

Na forum fanów "Mody na Sukces" czytałem że w tym tygodniu na Playerze pojawiły się nowe odcinki o numerach od 7743 - 7749. Na wspomnianym forum zasugerowano też by w jednym paśmie dwugodzinnym były emisje nowsze (mniej więcej od 17:30 do 18:30 lub 16:00 do 17:00) a w drugim te po urwaniu przez Nową TV choć w moim odczuciu powinno być jeszcze trzecie pasmo rozpoczynające się odcinkami za czasów Nowej TV a nawet czwarte w weekend z klasycznymi odcinkami. 

A może tak całą dobę? Od rana do południa powtórki a potem premierowo i tak codziennie. A co! Tyle jest odcinków, że na dłuuugo wystarczy.
Poland, zejdziesz kiedyś na ziemię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Piter9267 napisał:

Odbieram na antenie wielokierunkowej firmy Xenic, bardzo dobra antena

Z tym stwierdzeniem to akurat bym polemizował. W środku tej ładnej obudowy masz wygięty w okrąg drut, którego końce podłączone są do mocnego wzmacniacza. Konstrukcja prosta jak "budowa cepa" - kompletnie nie warta tych pieniędzy które za nią zapłaciłeś. A to że nie odbierasz na niej mux-8, nie ma się co dziwić, bo nie jest przeznaczona do odbioru tego pasma. Chyba, że jest zamontowana bardzo blisko nadajnika, to pewne szanse są.

Koniec OT, bo dyskusja dotyczy innego tematu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, PowerTV napisał:

Będziemy nadawać MnS od odcinka nr 7138 i jeśli będzie oglądalność, to będziemy go emitować nonstop ;)

Życzę wyników oglądalności, które was zadowolą.

 

Jak będzie wyglądać nadawanie reklam przy MNS? Jestem ciekawy, czy odcinek będzie przerywany, skoro trwa tylko 20 minut. :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, PowerTV napisał:

Informacyjne nie, ale redakcja Biznes24 będzie tworzyć dla kanału na MUX1 programy kulturalne i poradnicze różnych dziedzin życia.

A szkoda, ponieważ pomysł jednego z forumowiczów był całkiem niezły, sensowny i chyba stosunkowo tani w realizacji. Taka dodatkowa autoreklama kanału Biznes24.

 

Więc może warto przemyśleć co w stylu flash'a informacyjnego i dajmy na to co 3 godziny (9:00, 12:00, 15:00, 18:00, 21:00) takie szybkie połączenie z Biznes24 lub coś z dysku długości 3 minut. Ot taki program "W 3 minuty", albo "3/3 flash". A na końcu informacja/napis "Więcej na kanale Biznes24. Zapytaj swojego operatora".

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PowerTV napisał:

Będziemy nadawać MnS od odcinka nr 7138 i jeśli będzie oglądalność, to będziemy go emitować nonstop ;)

 

Jeszcze jedna rzecz... Start ~20 epizodów wcześniej miałby trochę więcej sensu, bo będzie tam pokazane wydarzenie, o którym bohaterowie będą dyskutować przez najbliższe milion odcinków :D 

No ale chyba już za późno na taką zmianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...