Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, neo_patryk napisał:

Chyba jednak wolę Antena TV, bo jakoś nie wyobrażam sobie zapowiedzi w stylu:

Nowy program tylko na kanale Antena"

"Nowe odcinki twojego ulubionego serialu już wkrótce na Antenie.

Oglądaj "Kabaretowy Szał" w Antenie.

Baw się dobrze z Anteną.

Co ci przeszkadza w stwierdzeniu "na Antenie"?

Nie musi być TV w nazwie i jeśli już to w Telewizji Antena. [...]

 

Nowa TV reklamuje/reklamowała pozycje jako "w Telewizji Nowa TV", co jest kompletnym masłem maślanym. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PowerTV napisał:

Kabarety są wpisane do koncesji na MUX1.

"Moda na sukces" - będą to nowe odcinki w HD, nowsze niż na Nowa TV. Kupiliśmy tego bardzo dużo, myślimy nawet o emisji 2 premierowych odcinków dziennie.

Kolejne seriale będą ogłaszane wkrótce. Kanał ruszy może w kwietniu, ale nie zamierzamy czekać dłużej niż do 1 maja - operatorzy i widzowie nie będą czekać w nieskończoność.

 

Ale po co Bonanza skoro jest  na FILMAX HD/ 4K a kabaret jak musi niech zostanie.

Edytowane przez wujcio0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale że kabarety są wpisane do koncesji na MUX1? Jakim cudem? Obawiam się, że to mogą być powtórki, a szkoda. Jestem rozczarowany. Co do reszty, to może zostaniemy pozytywnie zaskoczeni, ale po kabaretach zapowiedzianych to już mi trochę spadły oczekiwania. 

Edytowane przez Gierek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SatExpert napisał:

Emisja MnS rozpocznie się od odcinka 7513. 😮

https://modanasukces.blog/moda-na-sukces-wraca-do-telewizji/

Jestem rozczarowany, liczyłem na emisję od 1 odc. (1987 rok). Tym bardziej, że większość widzów mogłaby sobie przypomnieć (bo podejrzewam, że po tylu latach niewiele osób pamięta), co było w początkowych odcinkach. 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gierek napisał:

Ale że kabarety są wpisane do koncesji na MUX1? Jakim cudem? Obawiam się, że to mogą być powtórki, a szkoda. Jestem rozczarowany. Co do reszty, to może zostaniemy pozytywnie zaskoczeni, ale po kabaretach zapowiedzianych to już mi trochę spadły oczekiwania. 

Wpisane są produkcje własne, dlatego wcisną kabarety wzięte z innych anten, wypełniając w ten sposób wymogi koncesji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to jest paranoja, bo mogą to być odgrzewane kotlety, żadna ramówka, która może przyciągnąć na dłużej, być czymś więcej, co może przyciągnąć większą ilość widzów. Ja osobiście jestem przeciwnikiem powtórek, odgrzewanych kotletów w kanałach, gotowców (a'la kabarety). 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PowerTV napisał:

"Moda na sukces" - będą to nowe odcinki w HD, nowsze niż na Nowa TV. Kupiliśmy tego bardzo dużo, myślimy nawet o emisji 2 premierowych odcinków dziennie.

Ciekawe, gdzie kupiliście? Na CDA za darmo? Bo wątpię, że was w ogóle stać na odcinki "Moda na Sukces" skoro zapewne kosztują krocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiliśmy prosto od producenta z USA, dzięki uprzejmości i kontaktom bardzo miłego forumowicza z Satkuriera (dziękuję raz jeszcze!).

 

W kanał na MUX1 będziemy naprawdę inwestować bardzo dużo, a filmy czy seriale to tylko 20% ramówki. Pozostałe % zajmą inne treści, takie jak rozrywka (na początek kultowe kabarety, docelowo także nowe odcinki), a także styl życia (zdrowie i fitness z gwiazdami, dom i ogród), wartościowe poradnictwo (np. obsługa smartfonów i komputerów dla seniorów) oraz religia i muzyka.

Edytowane przez PowerTV
  • Dzięki 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IHMO niczego nowego nie będzie, będą powtarzane wybrane produkcje z innych kanałów, z tą różnicą że jeśli będą miały być w przyszłości nowe odcinki kabaretów to najpierw zostaną wyemitowane zapewne na kanale w MUX1 a potem powtórzone n razy w MUX1 i na pozostałych kanałach grupy.

 

Choć nie, będą nowości, zostaną utworzone poradniki np. jak obsługiwać komórki - seniorzy, zwłaszcza Ci którzy którzy się nie chcieli nauczyć od swoich dzieci czy wnuków jak je obsługiwać zainteresują się tematem :) Jakoś tego nie widzę.

 

Szykuje się typowy kanał powtórkowy z kolejnymi kabaretami, mszą i muzyką umcy umcy, czyli to czego się spodziewałem od początku.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rotalplus napisał:

Trzeba by zadać pytanie czy poza MnS bedzie cos czego nie bylo na innych antenach kanałów MWE? Bo z opisu powyżej wynika ze to kolejny koktajl powtorkowy tj. kabarety, pasmo muzyczne Power TV i programy z Home TV....

 

Pamiętasz, że to kanał dedykowany przede wszystkim widzom DVB-T, nieznającym HomeTV/Filmaxa i innych? 

 

Jeżeli masz kablówkę bądź satelitę bądź Netlixa bądź HBO albo czekasz ze zniecierpliwieniem na start Disney+, to wiedz, że cokolwiek pojawi się na AntenaHD, nie będzie Cię satysfakcjonowało ;-) 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, PowerTV napisał:

Kupiliśmy prosto od producenta z USA, dzięki uprzejmości i kontaktom bardzo miłego forumowicza z Satkuriera (dziękuję raz jeszcze!).

 

W kanał na MUX1 będziemy naprawdę inwestować bardzo dużo, a filmy czy seriale to tylko 20% ramówki. Pozostałe % zajmą inne treści, takie jak rozrywka (na początek kultowe kabarety, docelowo także nowe odcinki), a także styl życia (zdrowie i fitness z gwiazdami, dom i ogród), wartościowe poradnictwo (np. obsługa smartfonów i komputerów dla seniorów) oraz religia i muzyka.

 Czyli to będzie zlepek programów z innych kanałów Winnickiego Adventure, Home TV czy Nuta.TV.

 

10 godzin temu, PowerTV napisał:

Kupiliśmy prosto od producenta z USA, dzięki uprzejmości i kontaktom bardzo miłego forumowicza z Satkuriera (dziękuję raz jeszcze!).

 

W kanał na MUX1 będziemy naprawdę inwestować bardzo dużo, a filmy czy seriale to tylko 20% ramówki. Pozostałe % zajmą inne treści, takie jak rozrywka (na początek kultowe kabarety, docelowo także nowe odcinki), a także styl życia (zdrowie i fitness z gwiazdami, dom i ogród), wartościowe poradnictwo (np. obsługa smartfonów i komputerów dla seniorów) oraz religia i muzyka.

 Czyli to będzie zlepek programów z innych kanałów Winnickiego Adventure, Home TV czy Nuta.TV.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...