Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, PowerTV napisał:

Akurat w MWE w Szczecinie wszyscy mają umowy o pracę i dysponują tytułem magistra, a niektórzy nawet doktora.

A mnie ciekawi kiedy zostanie uruchomiona chociaż ta plansza w DVBT ?

Teraz, Widz naziemnej telewizji napisał:

A mnie ciekawi kiedy zostanie uruchomiona chociaż ta plansza w DVBT ?

Już 9 marca 2021 roku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, DVB-T(2) INQUIRING napisał:

@PowerTV

Z tego co widzę to począwszy od tego postu po pewne kolejne zaczęły się "pojawiać" chyba "propozycje" loga dla kanału: Silver TV (?):

https://forum.satkurier.pl/topic/8601-propozycje-logotypów-dla-stacji-tv/?do=findComment&comment=1629042.

@PowerTV Widziałeś, niektóre propozycje bardzo ciekawe. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marek79 napisał:

Przeczesałem swojego Philipsa i nie ma planszy Silver TV !

U mnie też nadal nie ma kanału w naziemnej telewizji a to wcześniej to było pytanie tylko kiedy kiedy kiedy. 😉

23 minuty temu, Marek79 napisał:

Kłamca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kłamca? Co? To było pytanie tylko kiedy kiedy ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że co niektórzy zdecydowanie powinni pójść na spacer, do lasu, tak na 2, 3 godziny co najmniej. Zbyt długie przebywanie w internecie nie jest dobre. Do tego terapia: wyłączyć TV i internet na 3 dni. Książki poczytać.

 

Inna grupa spragniona nowych kanałów niech sobie zaserwuje satelitę, dobry tuner i ze 2 anteny satelitarne aby mieć odbiór z 4-8 satelitów. Miłej zabawy :D

 

Wracając do meritum: Szkoda, że po wyłączeniu ATM Rozrywki nie zostawiono chociaż planszy - kolorowe pasy. To byłoby korzystniejsze dla nowego nadawcy.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maks27 napisał:

Uruchomienie planszy pozwoli na dodanie kanału do listy. Sam mam kilka kilka osób którym aktualizuję listę kanałów, a nie każdy sprzęt sam aktualizuje listę z automatu.

Na moim Philipsie pokazuje się informacja że trzeba zaktualizować kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dekoder TV Mobilnej nie informuje o zmianach i sam nic nie zmieni do czasu włączenia wyszukiwania kanałów. Samsung aktualizuje się po włączeniu na kanał z mux-a w którym coś się zmieniło. Ale to nie w temacie.

Spokojnie trzeba czekać na start kanału i oby miał od startu EPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś  chce się napatrzyć na planszę, można się cofnąć o jedną stronę w dyskusji :)

Zaleta taka że można ją zabrać ze sobą w komórce na spacer po świeżym powietrzu, zamiast skanować częstotliwość w telewizorze :)

 

TVP Kobieta już nadaje i wszystko wróciło do normy. Mało kto komentuje tamten wątek. Z tym będzie tak samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2021 o 13:45, PowerTV napisał:

Nadawcy, którzy dostali miejsca w MUX8 albo MUX1 ruszali czasami w rok po uzyskaniu koncesji. My chcemy ruszyć niezwłocznie (czyli w dniu otrzymania dokumentów, na które wciąż czekamy).

Na razie otrzymaliśmy zgodę KRRIT na emisję planszy zapowiadającej start kanału.

Jak KRRiT będzie się z tym zbierać tak jak z decyzją ws. wyboru nadawcy za ATM Rozrywkę to jeszcze trochę oczekiwania będzie :).

 

 

Do samej decyzji KRRiT mam mieszane uczucia. Z jednej strony uważam, że jeżeli nadawca ATM Rozrywka wyrażał wolę dalszego nadawania, to trzeba było pójść mu na rękę i wyjaśnić wątpliwości ws. dostarczenia koncesji na jego korzyść. Z drugiej strony pojawienie się nowych nadawców w ogólnopolskiej NTC to dobra sprawa. Jacy by oni nie byli, ale ważne, że zwiększa się pluralizm.

15 godzin temu, Misiek7 napisał:

Nie rozumiem skąd takie oczekiwanie na planszę. Skoro i tak tam nie będzie nic do zaoferowania. Chyba, że dla kogoś najlepsza oferta to kabarety, czy filmy ściągnięte z neta

Gdy był protest mediów, to plansze miały w niektórych wypadkach większą oglądalność niż regularnie nadające obok kanały :).

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno ma powstać nowa platforma streamingowa oferująca same plansze : P

 

Mają być dwa pakiety :

-Podstawowy ( oferująca 147 wybranych plansz z całego świata w tym 86 plansz w HD )

-Premium ( po przełączeniu na dowolny kanał-następuje automatyczne zamrożenie obrazu. W tym momencie pojawia się plansza)

To wszystko za  jedyne 19,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wg. nowych trendów, zapisów i wierzeń--najważniejsza jest plansza. Reszta się nie liczy.

Edit: Plansza Silver--pojawiła się dziś w mojej kablówce :D Jestem zaszczycony. 

Oglądam ją tak już od dobrej godziny. I tak nic lepszego nie leci.

 

2f6d21fd13ef.jpg

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, rotalplus napisał:

13 stron tematu o kanale, który ani nie ma jeszcze daty startu, oficjalnego logo ani jakichkolwiek informacji o planowanych programach. Takie widmo, które ma tylko koncesję i miejsce w MUX-1. Fenomen.

Ja liczę że kanał będzie pokazywał programy o kosmosie, przyrodzie, ziemi, o witaminach, gadżetach, technologii itd... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Widz naziemnej telewizji napisał:

Ja liczę że kanał będzie pokazywał programy o kosmosie, przyrodzie, ziemi, o witaminach, gadżetach, technologii itd... 

Ja się zastanawiam, ile razy jeszcze napiszesz to samo. Bo już czytam to przynajmniej 3-4 raz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Widz naziemnej telewizji napisał:

Ja liczę że kanał będzie pokazywał programy o kosmosie, przyrodzie, ziemi, o witaminach, gadżetach, technologii itd... 

Chłopie, myślisz, że Winnicki tego typu programy tam puści? Bo w mojej opinii to nie jest możliwe

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, rotalplus napisał:
 
 

13 stron tematu o kanale, który ani nie ma jeszcze daty startu, oficjalnego logo ani jakichkolwiek informacji o planowanych programach. Takie widmo, które ma tylko koncesję i miejsce w MUX-1. Fenomen.

Jak ludzie piszą różne głupoty, niewnoszące nic merytorycznego do dyskusji, to tak jest. Przejrzałem kilka stron tematu, więcej stwierdziłem, że nie ma sensu, bo nic wartościowego w tych komentarzach nie było. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...