Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może dlatego, że chodziły kiedyś plotki o zakodowaniu TV Puls (https://satkurier.pl/news/69396/tv-puls- ... owany.html). Ktoś się pospieszył i wrzucił na stronie ten kanał do pakietu bez opłat (w przypadku zakodowania tak by się pewnie stało, podobnie jak z Vivą). Co śmieszniejsze, na dole strony http://telewizjanakarte.pl/kanaly.html TV Puls jest też na liście kanałów FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tego co czytam by mieć dostęp do takich kanałów jak np. Orange Sport, TVP Seriale...itd. itp. musiałbym wykupić pakiet Smart HD ? Innej możliwości nie mam by móc oglądać te kanały ? Dodam, że nie mam telewizora hd i tylko mi zależy by po prostu był kanał orange sport. I jeżeli mam wykupiony ten normalny pakiet na doładowanie czy idzie to jakoś automatycznie połączyć z tym smart HD ? Bo mam zapłacone na pół roku 156 a tutaj widzę kosztuje to 180 zł. Rozumiem, że na pewno muszę mieć nowy dekoder ? Sorry, ale dopiero wdrażam się z tą telewizją na kartę a wierze że tu lepiej się dowiem niż czytając ich stronę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle wykupić pakiet Smart HD, co zmigrować swoją kartę TNK SD do Smart HD, co jest czynnością nieodwracalną. :P Pieniądze, które zapłaciłeś do tej pory nie przepadną, tylko zostaną policzone według oferty Smart HD.

 

Nowego dekodera czy karty nie potrzebujesz, całą operację przeprowadzisz tutaj:

https://ncplus.pl/sklep/promocje/smarthd/zamow

 

Uprzedzając, w polu "hasło cyfrowe do kontaktu z BOK" wpisujesz cztery dowolne cyfry. Jednak zapamiętaj je na przyszłość, bo przydadzą się w kontaktach z infolinią.

 

Co do samej oferty, to po wypełnieniu formularza trzymasz dekoder włączony (upewnij się, żeby nie zgasł) na TVN SD.

Z kanałów będą działały wszystkie SD (wiadomo, że HD nie) oprócz Religia TV, TVP Historia, TVP Rozrywka i TV Puls 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle wykupić pakiet Smart HD, co zmigrować swoją kartę TNK SD do Smart HD, co jest czynnością nieodwracalną. :P Pieniądze, które zapłaciłeś do tej pory nie przepadną, tylko zostaną policzone według oferty Smart HD.

 

Nowego dekodera czy karty nie potrzebujesz, całą operację przeprowadzisz tutaj:

https://ncplus.pl/sklep/promocje/smarthd/zamow

 

Uprzedzając, w polu "hasło cyfrowe do kontaktu z BOK" wpisujesz cztery dowolne cyfry. Jednak zapamiętaj je na przyszłość, bo przydadzą się w kontaktach z infolinią.

 

Co do samej oferty, to po wypełnieniu formularza trzymasz dekoder włączony (upewnij się, żeby nie zgasł) na TVN SD.

Z kanałów będą działały wszystkie SD (wiadomo, że HD nie) oprócz Religia TV, TVP Historia, TVP Rozrywka i TV Puls 2.

 

a mógłbyś wyrazić własne zdane na temat tego Smart HD ? polecasz ? jakie to ma wady i zalety ? opłaca się bardziej ? płaci się tylko np. 96 zł na pół roku czy są tam jakieś jeszcze dodatkowe opłaty ? no bo kwota niby jest taka sama jak w zwykłej TNK a pół roku a jest więcej kanałów do oglądania ? trochę to dziwne :) jakieś kruczki wady tego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym istotnym kruczkiem jest to, że pakiet bez opłat będzie działał zaledwie miesiąc po zakończeniu doładowania, a nie przez 12 miesięcy (karty aktywowane po 1.04.2010) lub do 2016 roku (karty aktywowane przed 1.04.2010)

 

Jeżeli regularnie doładowujesz to moim zdaniem jest to znakomita opcja, bo za tą samą kasę będziesz miał więcej kanałów.

Dodatkowych opłat nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mi akurat nie przeszkadza :) i ze jest stary dekoder Technisat też nie ma żadnego znaczenia ? i aktywowany Polsat pozostanie ? " Opłata dodatkowa do Pakietu Smart HD+: 15 zł / mies. przy doładowaniu na okres od 1 do 3 miesięcy; 10 zł /mies. przy jednorazowym doładowaniu na min. 3 miesiące na Pakiet Smart HD+ i Multi+." a co oznacza to zdanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz w jednym wątku, bo się bałagan robi. :P

Nie ma znaczenia, że korzystasz ze starego Technisata - obsługuje on system Conax i to jest najważniejsze. Nie musisz nawet wyciągać karty czy kombinować - po prostu włączyć TVN SD na czas migracji. Polsat zostanie, przecież jest wyróżniony jako kanał będący w ofercie.

 

To zdanie o "opłacie dodatkowej" dotyczy dodatkowego pakietu o nazwie Multi+, który zawiera ale kino, planete, kuchnia, domo, minimini, teletoon/hyper i nSport HD (nSport SD jest dostępny także w zwykłym pakiecie). Jeśli chcesz uzyskać dostęp do tych 8 kanałów, to oprócz podstawowej opłaty (te 15-20 zł miesięcznie), musisz dodatkowo dopłacić od 10 do 15 zł miesięcznie. Korzystanie z tego nie jest jednak obowiązkowe - to pakiet dodatkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli regularnie doładowujesz, to jak najbardziej ma to sens.

 

Gwoli sprostowania, co do tego pakietu dodatkowego Multi+ to nie jest tak, że dopłacasz o te 10-15 zł miesięcznie więcej i te pozostałe 8 kanałów wskakuje, tylko (jeśli nie zaznaczysz tej opcji przy migracji), musisz dzwonić w tej sprawie na infolinię celem włączenia/wyłączenia tego pakietu. Chyba tyle. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy na Sagemcom Ds187 pójdzie Smart HD+ ? Jak zamówię, to dostanę duża kartę ?

Bo mam tez TechniSata starego z małą kartą w środku, którą oczywiście nie da się przełożyć do Sagemcoma. To lepiej odpalić tego Sagema, bo będą kanały HD, prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś chociaż czy działają Ci nowe kanały typu Polsat Sport News czy Orange Sport?

 

Jeśli przed migracją odbierałeś już Polsat, to możliwe, że nic Ci nie zgaśnie nawet na chwilę, bo CAID już masz 0B01. Tylko dostaniesz inne uprawnienia.

 

faktycznie działa :D dzięki za info bo bym sobie poczekał hehe :) jeszcze raz wielkie dzięki wszystko śmiga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest jakiś okres/termin w jakim dana karta otrzymuje uprawnienia? Czy ma związek z datą aktywacji, czy wszystkie karty otrzymują nowe uprawnienia np. z początkiem każdego m-ca? Pytam, bo mam dekoder Dreamsky NXP256HD i chciałbym go używać z kartą TnK SD lub SmartHD. Kiedyś próbowałem aktywować na nim TnkSD ale nie odebrał wogóle uprawnień (karta po dwóch dniach włożona do Fergusona 6900 zadziałała od razu). Teraz chyba wiem co mam zrobić by działo to dobrze. Może ktoś wie jak sprawić by tuner z Linuksem prawidłowo działał z tą kartą :?: (tzn. odbierał uprawnienia) Chcę go dać starszej osobie i opłacić na 1 rok z góry. Lipa będzie jak po m-cu karta nie będzie miała uprawnień z winy dekodera. Z góry dziękuje za ew. wskazówki. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...