Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie z tp. 10.719/V wyszukały się dwa "egzemplarze" kanału nSport (SD). Różnią się od siebie tylko tym, że na jednym z nich brak jest systemu kodowania Viacess. Usunąłem więc ten kanał bez Viacess i zostawiłem sobie tylko ten drugi. Dodatkowo mam jeszcze też ustawiony ten kanał z tp. 11.393/V. Jak z tego tranpondera już zniknie to się go z tunera usunie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja się pytałem czy ktoś wie kiedy Nsport zostanie wyłączony z 11,393 V ?

Mój ojciec nie jest na bieżąco z nowościami i jak mu wyłączą ten kanał ze starych parametrów to sobie sam nie ustawi.

To ustaw twojemu tacie też ten kanał z "nowej" częstotliwości i na liście kanałów na razie niech będą oba te kanały obok siebie, tzn. ten "nowy" i ten "stary". Gdy ten "stary" zostanie już wyłączony to jego odbiór zniknie, ale pozostanie obok też ten "nowy" i twój ojciec nie straci wtedy do niego dostępu. A potem, przy okazji, usuniesz mu z listy ten "stary" kanał i będzie OK. :) Ja na moim tunerze tak właśnie to sobie wczoraj ustawiłem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich.Czy może ktoś potwierdzić,że wraz z uprawnieniami odbioru na sierpień następuje zmiana CAID.Przełożyłem dziś kartę(na starych zasadach) z Golden Interstara do Arivy250 i po wejściu w menu karty przed datą uprawnień na sierpień widniał napis ITI Neovision2.Przełożyłem kartę z powrotem do Interstara a tu 0x40 i 0xB01 a było chyba B00.W lipcu po dłuższej przerwie opłaciłem na miesiąc kartę,obecnie nie doładowana.Ciekawe co z kanałami bez opłat do 2016r. i czy ta zmiana da bez składania deklaracji dostęp do Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...