Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Masz dwie możliwości żeby odbierać Polsat w zwykłej Telewizji na Kartę:

- zadzwonić i poprosić o aktywację Polsatu do TNK SD,

- zmigrować z TNK SD do smartHD,

 

W TNK SD Polsat SD jest w pakiecie na doładowanie, a w smartHD jest Polsat SD/HD w pakiecie bez opłat (który taki bez opłat nie jest bo działa tylko 1 miesiąc od wygaśnięcia doładowania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dwie możliwości żeby odbierać Polsat w zwykłej Telewizji na Kartę:

- zadzwonić i poprosić o aktywację Polsatu do TNK SD,

- zmigrować z TNK SD do smartHD,

 

W TNK SD Polsat SD jest w pakiecie na doładowanie, a w smartHD jest Polsat SD/HD w pakiecie bez opłat (który taki bez opłat nie jest bo działa tylko 1 miesiąc od wygaśnięcia doładowania)

Dziękuję Polsat już działa zadzwoniłem na Warszawski numer odebrała bardzo miła konsultantka w ciągu 2 godzin Polsat działał. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

hmm... no to teraz sam już nie wiem - zawsze myślałem, że TNK SD wykorzystuje CAS 7 :roll:

 

EDIT: Miałem rację 8)

Na początku do sprzedaży trafią zestawy z odbiornikami. Same karty pojawią się nieco później. Wykorzystywany jest system Conax CAS7. Karty, które trafią do sprzedaży mają standardowe wymiary, na potrzeby odbiornika TechniSat można wyłamać SIM.

https://satkurier.pl/news/42955/telewizja-na-karte-juz-od-3-pazdziernika.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Masz dwie możliwości żeby odbierać Polsat w zwykłej Telewizji na Kartę:

- zadzwonić i poprosić o aktywację Polsatu do TNK SD,

- zmigrować z TNK SD do smartHD,

 

W TNK SD Polsat SD jest w pakiecie na doładowanie, a w smartHD jest Polsat SD/HD w pakiecie bez opłat (który taki bez opłat nie jest bo działa tylko 1 miesiąc od wygaśnięcia doładowania)

Dziękuję Polsat już działa zadzwoniłem na Warszawski numer odebrała bardzo miła konsultantka w ciągu 2 godzin Polsat działał. :brawo:

 

Możesz podać ten nr telefonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy, dlatego nie wiem czy podpiąłem się pod właściwy temat.

Posiadam karte TNK aktywowana przed kwietniem 2010 i od wczoraj tj od 11.07.2013 przestały mi działać, teoretycznie darmowe do 2016 roku, kanały TVP1, TVP2, TVN, TVN7, TTV i VIVA, niekodowane oczywiście działają. Dodam, że termin ważności ostatniego doładowania to 2011-04-02, od tamtej pory nic nie robiłem i nie doładowywałem tylko bezproblemowo korzystałem z powyższych kanałow oraz FTA.

Nie wiem czy to po prostu wina może uszkodzonego czytnika w dekoderze (posiadam LinBoxa 7817) czy zamknięcie oferty przez operatora TNK.

Czy jeśli wyemigrował bym do smartHD to kanały TVP1, TVP2, TVN, TVN7, TTV i VIVA bedą dostępne do 2016 bez żadnych doładowań, tak jak w TNK, czy zasady się zmienia na takie jak w "typowo nowym" smartHD niezależnie kiedy była aktywowana karta?

 

Jeśli jest to możliwe to prosiłbym o sprawdzenie czy kanały TVP1, TVP2, TVN, TVN7, TTV, VIVA u forumowicza z dawno aktywowaną karta są nadal dostępne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się, że stare i nieopłacone karty TNK są "przypadkowo" wyłączane. Zadzwoń na infolinię lub wejdź na oficjalne forum nhdtv.pl i skontaktuj się z jednym z moderatorów podając w prywatnej wiadomości numer karty.

 

Po migracji do Smart HD pakiet bez opłat jest ważny tylko 1 miesiąc. Czyli jak zapłacisz 20 zł, to przez miesiąc oglądasz pakiet płatny, a drugi miesiąc darmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź.

Wynika z tego, że w moim przypadku tj. gdy potrzebuje tylko podstawowych kanałów typ, tvn itp. oraz fta, lepiej pozostać w TNK, bo będe miał je za darmo zagwarantowane bez żadnych doładowań do 2016.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem do końca, ja nie przeszdłem do smartHD, tylko nadal jestem w TNK (i raczej tak pozostanie po informacji od tajniak+) więc jakie nowe uprawnienia.

Mój problem polega na tym, że z dnia na dzień znikneły podstawowe kanały gwarantowane do 2016, mimo że nic nie robiłem z dekoderem i kartą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...