Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście działa, pewnie było jak piszesz. Z drugiej strony to zastanawiam się, czy ta oferta poszła już do odstrzału całkowicie czy też nie. Ciągle na stronie zachęcają do zmiany oferty z dekoderem za 149 zł. Co będzie gdy kanał Religia.tv zniknie z rynku (w sumie i tak nie ma co tam oglądać, same powtórki). Czy wraz z fuzją coś się zmieni czy będzie nieuchronna śmierć. Pewnie wszystko wyjaśni się z dn. 21.03.2013 r., bądź 1.04.2013 r. Może jakieś przecieki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wyjąłem kartę TNK SD z szuflady i uruchomiłem na drugim TV ze względu na ceny i te kruczki dotyczące kanałów w nc+,a że karta jest jeszcze na starych zasadach to TVP 1,2 TVN,TVN7,VIVA,Religia tv i TTV działają mimo tego że ostatni raz była zasilana 03.2010.Teraz pytanie czy info jest na tyle pewne że można spokojnie zasilić ją na dwa lata z góry ? bo się nad tym zastanawiam ze względu na fakt że można włączyć Polsat a do drugiego TV nie jest mi potrzeba jakaś kosmiczna oferta.Nie chciałbym także nigdzie migrować bo Smart HD już mam,a te 10pln za miesiąc to optymalna stawka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zasilić ją spokojnie, nikt na siłę Ciebie nie przeniesie do żadnej innej oferty, bez twojej wiedzy. Ponadto masz zagwarantowaną ofertę do 31.10.2016 r., a nc+ potwierdza, że nie będzie likwidował tej oferty, pod koniec kwietnia ma ruszyć nowa oferta na kartę nc+ więc może warto poczekać do tego momentu, ale na pewno nie będzie to lepsza oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ obiecywało, że będą mieli elastyczną ofertę abonamentową. Tak więc na obiecanki, że nie zlikwidują bym nie liczył. Jedyne coś ich może (i pewnie zmusi) do utrzymania oferty, to fakt, że musieliby zwrócić przedpłaconą kasę, a nawet licząc tylko 200 tyś abonentów po 10 zeta (bo zapłacili za 2 lata z góry) daje to już 2miliony tylko za jeden urwany miesiąc. Licząc, że jeden powyższy abonent ma zapłacone za tylko 3 miechy daje to już 6 milionów. Myślicie, że będą chcieli się pozbyć tej kasy (likwidując ofertę muszą zwrócić gotówkę) i to do tego w krótkim czasie (powiedzmy - 2-4 tygodnie)? W życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pojawieniu się u nich pieniędzy na koncie mija jeszcze 1-2 doby zanim kanały zaświecą. Może być więc tak, że dopiero we wtorek dostaniesz uprawnienia. Nie ma reguły co do godziny, ostatnio jak doładowywałem NNK to uprawnienia pojawiły się rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że wczoraj popołudniu kasa już była na ich koncie, bo teraz przelewy idą maks. 1 dzień.

Pytałem konsultanta czy tam sie to automatycznie odbywa czy pracownicy wprowadzają uprawnienia.

On mówi, że system to robi sam.

To ja dziękuję za taki system co już prawie dobę uruchamia mi kanały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że długo to trwa. Ja kiedyś rano jednego dnia wpłaciłem z inteligo, o 11:30 kasa poszła, 2ga sesja eliksir była o 15 i wtedy oni otrzymali kasę, wieczorem zaksięgowali i kanały były, ale raz mi się tak zdarzyło. Też mi się wydaje że dzisiaj powinno być najpóźniej, maksimum mojego czekania to zawsze 2 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekendy nie są realizowane przelewy międzybankowe, więc widocznie nie ma większego sensu "fatygować" systemu.

 

Rozwiązanie jest proste - zamiast narzekać na opieszałość TNK, lepiej po prostu wysłać przelew 2 dni wcześniej, albo dołożyć 2-3 zł i doładować kartę natychmiastowo poprzez allegro. Problem z długim czasem oczekiwania na uprawnienia po doładowaniu jest od początku istnienia TNK, a skoro do tej pory nic nie poprawili w tej kwestii, to już nie poprawią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...