Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po przywróceniu ustawień fabrycznych są te kanały, ale pojawił się inny "problem", dekoder nie widzi satelity Astra, chyba na początku w ustawieniach trzeba gdzieś zaznaczyć, że ma wyszukiwać programy z dwóch satelit nie tylko z HotBirda. Jak to zrobić, bo teraz nie mogę przeszukiwać drugiej satelity.

Dzięki za wyrozumiałość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przywróceniu ustawień fabrycznych są te kanały, ale pojawił się inny "problem", dekoder nie widzi satelity Astra, chyba na początku w ustawieniach trzeba gdzieś zaznaczyć, że ma wyszukiwać programy z dwóch satelit nie tylko z HotBirda. Jak to zrobić, bo teraz nie mogę przeszukiwać drugiej satelity.

Dzięki za wyrozumiałość...

 

To, że odbiornik na początku nie widział programów miało związek z tym, że znajdowały się na liście głównej.

Po przeskanowaniu należało wybrać opcję sortowanie ręczne, następnie czerwony przycisk i wybrać opcję wszystkie znalezione. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam mieszkam na Białorusi i mam tnk i mam taki problem w weekend jak były burze przestało mi odbierać wszystkie programy i pisze brak sygnału i jeszcze zobaczylen ze niema sygnału z hot berda i Amosa a sirius dzika wczoraj na TVP 1 i TVP 2 na parę chwil pojawiał się obraz ale bardzo zacinał w czym może być problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...