Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też napisałam ,ale ja się obawiam żeby w zamian za Polsat czegoś, nie wzięli.Najbardziej by mi szkoda było "Kino Polska" bardzo fajny kanał ,ale trzeba być dobrej myśli ,o innych kanałach raczej trzeba zapomnieć nic nie dołożą ,może ewentualnie po podwyżce doładowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dopiero, jak drugi raz złozyłem zamówienie przyszło potwierdzenie że przyjęli zamówienie. A sprawdzić nie możesz. Jak się nie załapiesz będą dzwonić do Ciebie z inną propozycją. Możesz też zadzwonić pod 12 2947910 i spytać czy spełniasz warunki do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem na maila taką odpowiedź:

"Dziękujemy. Twoje zamówienie zostało przyjęte do realizacji. Większość zamówień realizujemy w przeciągu 5 dni roboczych. W przypadku negatywnej weryfikacji skontaktujemy się z Tobą.

Do zapłaty: 200 zł + 19,90 zł przesyłka kurierska. Płatność gotówką przy odbiorze.

 

Zespół platformy n na kartę".

 

U mnie jest taka dziwna sprawa że dzwoniłem do nich i powiedziano mi że się kwalifikuję do wymiany a po złożeniu pierwszego zamówienia zadzwonili do mnie że zostałem odrzucony i nie wiedzą dlaczego. Dlatego złożyłem drugi raz zmówienie bo ciołki nie mogą mi wyjaśnić dlaczego, skoro spełniam warunki, mnie odrzucono. Teraz czekam co będzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Też wysłałem.Trochę się rozpisałem.Może to coś da.W następnej wiadomości napiszę co mi odpisali.Pozdrawiam i życzę dzybkiego włączenia Wam i mi Polsatu.Trzymajcie się cieplutko.Narka.

 

 

Dziś dostałem identyczną wiadomośc jak Burito i wiele innych userów,czyli taką

 

Też napisałem i zachęcam do wysyłania na skale masową może coś ruszy... A dostałem już odpowiedź:

 

"Szanowny Panie,

 

Bardzo dziękuję za przekazaną informację w sprawie problemów z usługą „telewizja na kartę” oferowanej przez Spółkę Cyfrowy Dom Sp. z o.o.

 

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wszczęła procedurę mającą na celu wyjaśnienie zaistniałej sytuacji.

 

 

 

 

Pxxxxxxx– Departament Regulacji Biura KRRiT

 

( tel. (22) 597 31 96; 2 fax (22) 597 30 15

 

+ Biuro Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, Skwer Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mod wybaczy, ale to iny temat. Naciskajmy na organa, instytucje odpowiedzialne za działkę tv.

Skrobnąłem do KRRiT i po ... miesiącu Dyrektor jednego z pionów raczył napisać;

"W odpowiedzi na wystąpienie z 18 listopada 2011 roku, dotyczące nieudostępniania m.in. kanału Polsat przez Spółkę Cyfrowy Dom Sp. z o. o. w ramach oferty Telewizji na Kartę uprzejmie wyjaśniam, że w stosunku do ww. Spółki Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wszczęła postępowanie sprawdzające w kontekście art. 43 ust. 1 ustawy z 29 grudnia 1992 roku o radiofonii i telewizji (Dz. U. z 2011 roku Nr 43 poz. 226 z późn. zm.). (...) W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących wdrożenia naziemnej telewizji cyfrowej, 17 listopada 2011 roku KRRiT wydała stanowisko w sprawie interpretacji art. 43 ust.1 o radiofonii telewizji, w którym zwróciła uwagę, iż programy określone w art. 43. ust. 1 ww. ustawy (TVP 1, TVP 2, TVP Info wersja regionalna, Polsat, TVN, TV4 oraz TV Puls) powinny być dostępne w każdym oferowanym przez operatora pakiecie zwłaszcza podstawowym (najtańszym). (...) Ponadto informuję, że postepowanie w tej sprawie nie zostało zakończone Anna Sz....... Dyrektor Departamentu Prezydialnego

 

Wczoraj , po zapowiedzi tv uruchomiono żałosną parodię DVBT na Podkarpaciu. Kolejna niemoc suto opłacanych urzędników.

A tylko abonament im w głowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co im w ogóle kodowanie, jeśli i tak muszą udostępniać? Chodzi o to, żeby nie oglądali sobie ludzie nie będący klientami żadnej platformy? W sumie tak jest z TVP1 i 2, ale TVP Kultura i Polonia już są FTA... Dlaczego akurat te programy, a nie 1 i 2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jest kodowanie ogólnodostępnych kanałów? Bo umowy licencyjne kosztują, a kanał który oferuje załóżmy Matrixa FTA musi więcej wytwórni zapłacić niż kanał który koduje sygnał. Dlatego wspiera się DVB-T. Niestety chore prawo dusi całą satelitę, 10-15 lat temu to były kanały, FTA były wszystkie, stacje walczyły o zasięg, ramówka była różna, nie było tyle tego śmiecia FTA jak teraz czyli 100 programów arabskich, 50 kanałów włoskich o dywanach i zegarkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sprytnie omijane prawo do paczki kanałów bezpłatnych jest dołączane kilka programów płatnych,wtedy abonament płacisz za tamte programy ,np.w Polsacie po wypowiedzeniu umowy na dekoderze jest możliwy odbiór tylko TVP Polonia ,TVP Kultura gdyż wtedy taka osoba jest użytkownikiem a nie abonentem .Ustawa KRRiTV nakłada obowiązek dostarczenia kanałów bezpłatnych abonentom a nie użytkownikom ,trzeba by znowelizować tą ustawę dodając do niej jedno zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...