Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na takie kanały jak Animal Planet ,MGM ,Nat Geo to nie ma szans nawet w ofercie n HD ,tnk HD są dostępne po podwójnym doładowaniu więc trudno się spodziewać ,żeby były w tnk sd - tutaj są problemy z podstawowymi kanałami np .Polsat .Trochę to dziwne,gdyż dołączenie tego kanału nie jest trudne ani skomplikowane ,zważywszy,że CP i ITI wymieniają się swoimi programami ,być może ITI chodzi o wpływy z reklam ,dlatego blokują dostęp tego kanału do swojej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nic nie wiadomo co ma być z ofertą SD, coś tam kiedyś czytałem chyba na Satkurier na konferencji powiedzieli, że TNK SD już nie będzie wspierana.

 

Nikt oficjalnie nie chce się wypowiedzieć odnośnie TNK SD, może ktoś z szanownej redakcji SATKuriera może się zapytać ITI co dalej z TNK SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CSA ale to by musiało być coś w rodzaju "n na kartę sd" - kolejny klon kompletnie bez sensu ,w ogóle mi się wydaje że tworzenie n HD na kartę było błędem lepiej gdyby Cyfrowy Dom stał się specjalistycznym odziałem ITI trudniący się jedynie w ofercie na kartę i tak jest całkowicie zależny od ITI ,wtedy telewizja n mogłaby się skupić na ofercie abonamentowej .Teraz jest trochę sytuacja kuriozalna n wydziera klientów siłą cyfrowemu domowi chociaż obie spółki są kontrolowane przez ITI .Myślę ,że tnk sd będzie do końca okresu gwarantowanego ,ale nie ma szans na poszerzenie oferty.Do likwidacji też raczej nie dojdzie choćby dlatego,że uruchomienie tej całej usługi pochłonęło pewne koszty ,które powinny się zwrócić ,część ludzi dokonała przedpłat gdyby oferta tnk sd została zlikwidowana te pieniądze trzeba by oddać .ITI musi jeszcze zdawać sobie sprawę z jednego ,że wielu klientów ich oferty ma dekodery Polsatu praktycznie gotowe do odbioru ,jeśli za bardzo zaczną kombinować ,a Polsat wprowadzi promocję "dla powracających" to enka pogrąży się jeszcze bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podtrzymuję, że jestem za tym, że powinni to rozwiązać na podobnej zasadzie jak w "Cyfrowym Polsacie" w wersji "prepaid", że są takie same pakiety i kanały jak w abonamencie, tylko za ciut wyższą cenę.

 

Przy takim rozwiązaniu chyba wszyscy są zadowoleni, bo użytkownicy mają dostęp bez umowy do pełnej oferty i mogą włączać sobie co chcą i kiedy chcą, a operator ma mimo wszystko więcej płacących w miarę regularnie (ciekawe właśnie ile z tej wielkiej liczby abonentów "CP" to "prepaidowcy"???).

 

Naprawdę, jedyne co musi zrobić "Cyfrowy Dom" to "zerżnąć" ten model sprzedaży od "CP", chyba, że go sobie zastrzegli :D???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie przy takim rozwiązaniu jak w "CP" "parowanie" jest do zaakceptowania, tylko musi być opcja kupna pary karta + moduł "nCAM HD" (w "CP" "parowane" moduły "CI" w wersji "prepaid" też przecież są, tylko szkoda, że już teraz nie ma ich w oficjalnej sprzedaży...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyfra od ponad roku się szykuje i nie może się wyszykować. Daje drugą kartę do multiroom. Jak sparuje karty to będzie miała masowy odpływ klientów.

Dla mnie parowanie karty z konkretnym dekoderem to idiotyzm. Tak jakby kartę telefoniczną parować z konkretnym telefonem.

Nawet karta HD+ ma ograniczone parowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam mam jeszcze starą kartę, gdzie mam za free te 5 kanałów bez płacenia cały czas. Tuner Technisat jest prawie nie zawodny i nie wymienił bym go na to dziwadło co proponują.Mi przynajmniej się to nie opłaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyfra od ponad roku się szykuje i nie może się wyszykować. Daje drugą kartę do multiroom. Jak sparuje karty to będzie miała masowy odpływ klientów.

Dla mnie parowanie karty z konkretnym dekoderem to idiotyzm. Tak jakby kartę telefoniczną parować z konkretnym telefonem.

Nawet karta HD+ ma ograniczone parowanie

A gdzie uciekną wszyscy parują :lol2: no może do kablówki. Ja się szykuje na ten dekoder opticum, też sparowany, ale może lepszy od n-kowego i rok ma być ważność kanałów bez opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w "CP" "parowane" moduły "CI" w wersji "prepaid" też przecież są, tylko szkoda, że już teraz nie ma ich w oficjalnej sprzedaży...

 

czyli ich nie ma :)

 

Co do udostępniania pakietu Premium HD na odbiornikach bez HD, dziwny pomysł, płać za coś co nie możesz odbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ich nie ma :).

 

Znaczy modułów "CI" "Cyfrowego Polsatu" w wersji "prepaid" w sprzedaży teraz nie ma (a wielka SZKODA, tym bardziej, że w zasadzie nie wiadomo czemu wycofano je z tego modelu sprzedaży), ale te, które zostały kupione wcześniej mają się bardzo dobrze (sam mam dwie sztuki) :D .

 

W ogóle tak się zastanawiałem jeszcze dokładniej nad tym czy "Cyfrowy Dom" mógłby wprowadzić taki model sprzedaży jak w "Cyfrowym Polsacie" i brakuje mi jednego chyba dość istotnego elementu, tzn. "ICOKu", bo zdaje się nawet sama "Nka" nie ma "internetowego centrum obsługi klienta", co jest zresztą według mnie dość dziwne, tzn., że "platforma nowej generacji" nie udostępnia możliwości zarządzania swoim kontem abonenckim przez internet, chyba, że nie wiem o czymś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez internet możesz wpłacić na konto i sprawdzić do kiedy masz opłacone, inne czynności nie są dostępne bo ich nie ma w TnK SD, kontakt z biurem obsługi? Do niedawna był płatny, żeby klienci przemyśleli swoje pytania ;) Nikt nie będzie odpowiadał na setki bezsensownych maili związanych z dekoderami produkcji różnych firm z całego świata i okolic i złym ustawieniem anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowy problem z tnk SD jest taki, że na dzisiaj zaczyna jej deptać po piętach DVB-T. Szczególnie jeśli w DVB-T pojawi się TVP1/2 w HD. Poza TVN Turbo, czasem TVPSport i Discovery nie oglądam praktycznie niczego czego nie mam w DVB-T. Czyli za 3 kanały płacę kilkanaście złotych miesięcznie. Bez sensu.

Jeśli nie rozszerzą oferty to tnk SD umrze śmiercią naturalną. Będą ją np. za darmo (bez doładowań) używać na terenach gdzie są problemy z propagacją. Jedynym rozsądnym kierunkiem jest wprowadzenie kanałów HD no i oczywiście bez parowania z tunerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez internet możesz wpłacić na konto i sprawdzić do kiedy masz opłacone, inne czynności nie są dostępne bo ich nie ma w TnK SD, kontakt z biurem obsługi? Do niedawna był płatny, żeby klienci przemyśleli swoje pytania :wink: Nikt nie będzie odpowiadał na setki bezsensownych maili związanych z dekoderami produkcji różnych firm z całego świata i okolic i złym ustawieniem anteny.

 

Tak, ale np. możliwość doładowania "online" przelewem internetowym, albo kartą jest tylko przy "TNK SD", a "HD" już nie...

 

Gdyby "Cyfrowy Dom" wprowadził taki model jak "CP" w "prepaidzie" (dostępna pełna oferta "Nki"), to "ICOK" moim zdaniem byłby niezbędny, np. do opłacania "online" na dane miesiące określonych pakietów (mogliby oczywiście też wprowadzić jakiś pakiet obowiązkowy, np. "Informacja I Rozrywka", bez którego aktywacji nie możnaby aktywować innych), ponawiania uprawnień na karcie itp. Oczywiście, że nie służyłoby to poradom dotyczącym własnego sprzętu użytkowników :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Dom niczego nie wprowadzi , sukces będzie jak oferta wytrzyma do 2016 .Powiedzmy szczerze tnk sd jest dla mniej zamożnych ,szczególnie dla osób starszych którzy potrzebują dostęp do podstawowych kanałów bez internetu ,vod i innych udziwnień

Naziemna telewizja cyfrowa może być szansą dla TVP - konkurencji prawie żadnej ,jeżeli publiczna mądrze to rozegra ...kto wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...