Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Próbują na siłę uatrakcyjniać ofertę, która nie jest atrakcyjna, kto ma tnk SD wystarczy mu to i nie chce innych kanałów, mógł by się przełączyć na Smart HD+, Ciekawe czy włączenie pakietu multi+ w tnk sd zmienia aktywność pakietu bez opłat do 1 miesiąca po zakończonym okresie płatnym tak jak to zrobili w Smart HD+. Trzeba uważnie czytać regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nic nie pisać na ten temat, ale trudno napiszę.

To jest błąd w uprawnieniach, więc jak będziecie się chwalić że odbieracie te kanały, to technicy się pokapują że coś jest nie tak i je zablokują, więc zamiast o tym pisać, to oglądajcie i siedzcie cicho!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik, który doładuje jednorazowo swoją kartę na kwotę min. 60 zł, w okresie 04-25 marca 2014 r. otrzyma bezpłatny dostęp do dodatkowych kanałów, przez 3 miesiące: Ale Kino+, Planete+, Kuchnia+, Domo+, MiniMini+ i TeleToon+.

Rozpatrując tę promocję w kwestii doładowań jednorazowych wychodzi na to, że aby spełnić wymagane min. 60 zł, to należy do TNK SD jednorazowo doładować kwotę min. 96 z opcją na sześć miesięcy. Robi to znaczną różnicę. W marketingowych zapowiedziach, które bardzo ładnie wyglądają nie zawsze jest dopowiedziana cała prawda. Cóż taka to uroda.

W tej sytuacji należy raczej przyjrzeć się konkurencji. Pakiet Rodzinny HD wydaje się wraz z dekoderem HD na własność za przysłowiową złotówkę o niebo lepszą ofertą. Pomimo, że po tych dziewięćdziesięciu sześciu złotych przyszłoby dopłacić dodatkowe 142,8 zł. Po okresie podstawowym mamy wtedy większe pole, co do dalszych negocjacji + dekoder HD, który pozostaje naszą własnością. A jaka jest różnica pomiędzy zaoferowanymi kanałami w obu przypadkach, to pozostawiam do rozstrzygnięcia czytającym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Uwaga, zalecamy dokonywanie doładowań karty kwotami odpowiadającymi wprost Okresom ważności doładowań, które zostały, wyszczegółowione w Tabeli doładowań. Gdybyś jednak jednorazowo doładował swoją kartę kwotą:...

Problemu nie ma? Zaś pojawia się słowo gdyby. A gdyby system nie zadziałał? Już pojawiają się pytania, gdy wpłacę stosowną kwotę, to uprawienia zostaną włączone?

Może ktoś próbował tak już płacić. Może to działa? Może? Ale z "resztą" różnie bywa. Stąd między innymi ten zapis:

mniejszą niż 16 zł to wpłacona kwota zostanie zgromadzona na rachunku Twojej karty i rozliczona przy kolejnym doładowaniu

A ktoś spróbował? Jak to do końca działa? Lepiej wpłacić, jak mówi tabelka, by uniknąć poźniej niepotrzebnych nerwowych telefonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to miało nie działać, to nikt by się nie wygłupiał z całą tą pisaniną. Byłaby tabelka i stwierdzenie, że nadmiarowa kwota będzie zaliczona w poczet następnego doładowania. Albo, że przepada.

 

Wiem, że NC+ wyprawia różne cyrki, ale nie przesadzajmy z paranoją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem chodzącym żywym przykładem kiedy potrzebowałem dokonania identyfikacji, co do płatności Telewizji na Kartę. Swego czasu przeżyłem podobne rozczarowanie. Jak pamiętam mają infolinię na zaczynający się z telefonów stacjonarnych nr: 703... - Przypadek?

Ja akurat miałem i mam dalej numer zaczynający się na "siódemkę" zablokowany z wiadomych powodów. Połączenie zmuszony byłem wykonać z komórkowca,

w którym operator telefonii za przeprowadzoną rozmowę równie solidnie policzył i odpowiednio skasował mnie za numer jako specjalny. Podobnie jest z infolinią neostrady. Chociaż tu jest znaczniej taniej. Znawcy tematu wiedzą o co chodzi.

Zatem nie jest to paranoicznie ale bijące znacznie po kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...