Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
I po co było tylu krzyku?

Na przyszłość zapamiętaj sobie, że strona operatora jest pierwszym źródłem informacji oraz przeglądanie stron nie kończy się obrazkach ale i tekst ma znaczenie.

 

 

User "marczi" jasno i czytelnie sformułował pytanie. Nie wiem, kto mógł nie zrozumieć o co pyta.

 

Poza tym, na stronach operatorów (zwłaszcza TNK) pełno jest bałaganu, o czym świadczy ten link, który podałeś, a na którym są co najmniej 2 błędy :

 

1 - brak na liście TV Puls

2 - brak na liście TV Religia (podobnie jak Puls2 jest nadawana w DVB-S2 - czyli odbiór wymaga dekodera HD)

 

 

Tak więc to, co wytłuściłem w twoim poście, to tzw. myślenie życzeniowe, zresztą gdyby strony operatorów były pełnym i wiarygodnym źródłem informacji, to niniejsze Forum (a przynajmniej rozdział pt TV z Polsce) straciłoby rację bytu.

:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Musisz doładować za minimum 16 zł (na 25 dni). Info ze strony http://telewizjanakarte.pl/doladowania.html:

 

Uwaga, zalecamy dokonywanie doładowań karty kwotami odpowiadającymi wprost Okresom ważności doładowań, które zostały, wyszczegółowione w Tabeli doładowań. Gdybyś jednak jednorazowo doładował swoją kartę kwotą:

- mniejszą niż 16 zł to wpłacona kwota zostanie zgromadzona na rachunku Twojej karty i rozliczona przy kolejnym doładowaniu,

- równą 16 zł to Twoją kartę doładujemy na 25 dni,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tuner ferguson 8018, chciałbym sprawdzić czy przepuszcza uprawnienia, kartę TNK SD mam aktywną w jakich dniach miesiąca następuje uaktualnienie uprawnień abym mógł to sprawdzić z 10 na 11(dzień miesiąca) ?. Włożę kartę 10 i jak 11 bedą programy świecić tzn. że uprawnienia przeszły? :-* Pozdrawiam i dziękuję z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprawnienia na bieżący miesiąc lecą przez caly czas (od 1. do ostatniego dnia miesiąca). Wystarczy, że włożysz kartę do tunera, włączysz TVN SD i poczekasz powiedzmy godzinę. Potem w menu tunera można sprawdzić daty na karcie - jeśli są aktualne, to tuner uprawnienia puszcza. Nie trzeba z tym czekać do 10-11 dnia miesiąca, można to zrobić w dowolnym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu jak miałem poprzednio ferdka 3018 + zewnętrzny czytnik zanik programów następował właśnie z 10 na 11 dzień miesiąca, i potem musiałem dopiero ładować logi programator, i tak co miesiąc? :-* :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby tak było to byłoby jasne, ale że kartę użytkowałem kilka lat i daty doładowań były różne po 1/2 rok lub kilku miesiącach, to zawsze w tych samych dniach 10/11 następował a dezaktywacja.

A tak w szczegółach chodzi o to że obecnie tą kartę Tnk SD (darmowe programy) miałem wsadzoną do Ferdka 7318 (który przepuszcza uprawnienia) i jest obecnie aktywna. A ten 8018 chciałem dać mamie i nie wiem jak sprawdzić teraz czy ten 8018 puści uprawnienia? Dlatego pytam o to kiedy dezaktywowane jest karta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie, ze nastepujace programy znajduja sie teraz w pakiecie bez oplat?:

 

TVP 1

TVP 2

TVP Info

TVN

Polsat

TV4

TVN7

TTV

religiaTV

VIVA Polska

+FTA

TVP Kultura

TV Polonia

TVP Historia (przez Astre)

Puls TV

Tele 5

...

 

To musze sie powaznie zostanowic, czy przedlusze smartHD w styczniu, bo jedyny plusy sa HD i kanaly sportowe, ale za 15 PLN miesiecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam kartę TNK SD która ostatnio była używana w lutym 2010 roku i od tej pory leżała w szufladzie. Obecnie chciałem uruchomić pakiet bez opłat i w tym celu zostawiłem kartę na kanale TVN SD na całą nocsion 2 pojawiły się uprawnienia na grudzień 2013 to kanały bez opłat nie działają, dodam że przy prov. TVN są uprawnienia z lutego 2010 roku. Co można jeszcze zrobić aby uruchomić ten pakiet bez opłat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ponieważ karta była kupowana w listopadzie 2009 roku a wtedy były tlko te z ważnością pakietu bez opłat do 2016 roku, próbowałem się zalogować poprzez stronkę www.telewizjanakarte.pl i sprawdzić status karty ale coś mi się nie wyświetla kod captha. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...