Skocz do zawartości

Bieżące wpadki w polskich stacjach telewizyjnych


Gość WYGA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Nie stacja telewizyjna, ale solidna wpadka, którą można przeczytać na wszystkich stronach tego wydawcy.

Cytat

Dokładnie w nocy z 25 na 26 października 2020 roku będziemy przestawiać wskazówki zegarka z godziny 3 na 2.

https://gazetakrakowska.pl/zmiana-czasu-2020-kiedy-przestawiamy-zegarki-z-czasu-letniego-na-zimowy-zmiana-czasu-kiedy-ostatni-raz-220920/ar/c11-15190780

25 na 26 października to noc z niedzieli na poniedziałek. A czas przestawiamy z soboty na niedzielę, 24 na 25.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Na Polsat Doku teraz leci : Druga Wojna Światowa w liczbach. W epg /opisie jest podana zła data 31 sierpnia 1929r. Doszło do prowokacji gliwickiej.... 

No i moje pytanie :czy druga wojna światowa zaczęła się w roku 1929? Otóż wiadomo że nie. Kto to tak wstawił w opisie. 

Powinna widnieć data: 31 sierpnia 1939 r. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pod koniec Wydarzeń były jakieś problemy techniczne. W trakcie odtwarzania ostatniego materiału zanikał dźwięk , a w tle od czasu do czasu słychać było Rymanowskiego, pytającego czy Dorota wchodzi normalnie. Jak się okazało, Dorota nie weszła normalnie, bo po materiale przerwano Wydarzenia i puszczono reklamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.03.2021 o 20:13, ARTIPAPK napisał:

Na Polsat Doku teraz leci : Druga Wojna Światowa w liczbach. W epg /opisie jest podana zła data 31 sierpnia 1929r. Doszło do prowokacji gliwickiej.... 

No i moje pytanie :czy druga wojna światowa zaczęła się w roku 1929? Otóż wiadomo że nie. Kto to tak wstawił w opisie. 

Powinna widnieć data: 31 sierpnia 1939 r. 

 

 

W dniu 10.03.2021 o 19:30, Brady napisał:

Dziś pod koniec Wydarzeń były jakieś problemy techniczne. W trakcie odtwarzania ostatniego materiału zanikał dźwięk , a w tle od czasu do czasu słychać było Rymanowskiego, pytającego czy Dorota wchodzi normalnie. Jak się okazało, Dorota nie weszła normalnie, bo po materiale przerwano Wydarzenia i puszczono reklamy. 

 

W dniu 10.03.2021 o 19:44, Sentence napisał:

Ja z kolei usłyszałem, że w prezentowanym materiale wkradł się dźwięk ze studia - zlękniony Bogdan Rymanowski powiedział "Boże, Boże, co ja mam zrobić...", po czym przerwano serwis i nadano blok reklamowy. Po około pięciu minutach zaczął się "Gość Wydarzeń".

To wszystko potwierdza jak fatalną kadrę techniczną zatrudnia grupa Polsat. Nie wiedzą też, czym jest 4K i dźwięk przestrzenny oraz jak nadawać z opcjonalną oryginalną ścieżką dźwiękową. Powinno się ich wszystkich powyrzucać i przyciągnąć nową z zachodu, mającą lepszą wiedzę, jak obsługiwać co, gdzie i kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...