Skocz do zawartości

Wrestling


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ciągle tylko rozmawiacie o WWE, jedynie kolega Łukasz wspomina np o TNA. Rozumiem bardzo dobrze wasze zafascynowanie WWE, bo sam tak miałem jak zaczynałem swoją przygodę z wrestlingiem..no może trochę przesadziłem...jak ja zaczynałem to było WWF i WCW...oj stare dobre czasy WCW. Naprawdę radzę obejrzeć kilka gal TNA, PPV = TNA. Tam zobaczycie coś, czego w WWE jest jak na lekarstwo..charyzmę, moveset, hardcore. Pozdrawiam wszystkich :)

 

Tja...

 

Hardcore masz na myśli wiecznie czerwone włosy Flaira czy Monster Ball's pomiędzy dwiema "ikonami hardcoru" [Abbys i Mick Foley} w którym największy bump {czytaj mocniejsze uderzenie w tym przypadku wpadnięcie na stół z drutem kolczastym} przyjęła kobieta czyt. Daffney ?

Widać też w TNA wartość pasów w tym fedzie . Obecnie główny feud odbywa sie o ... pierścionek Hogana , który go dostał od WWE jako członek prestizowej WWE Hall Of Fame. Widać wiec ma wieksze znaczenie niż NWA World Chamoion dla TNA.

Dawniej Total nostop talking {bo tyko tak mozna nazwać program wktórym na 2 godziny programu mamy 16 minut czystego wrestlingu, a reszte wypełnieją segmenty mówione.} Mógł się poszczycić najlepszą kobiecą dywizją mainstream-owego wrestlingu{choć i tak dużo gorszą od kobiet w Shimmer} obecnie nie różnią się niczym od div WWE . Czyli piękne beztalencia.

 

Przykład troche nie świeży ale aktualny nadal.

 

Start TNA iMPACTu z dnia 21.05.2009 r.

0 min – 17.41 min

Promo gali, segment JJ i Foleya, segment MEM, wywiad Suicide i Danielsa oraz wejścia na ring zawodników, GONG rozpoczynający walkę

17.41 min – 23.47 min

walka MCMG, Lethal Consequences, Suicie & Daniels, GONG kończący walkę

23.47 min – 37.37 min

Promo, 3D, British Invasion, JJ, Eric Young, Sting, Angle oraz wejścia zawodników na ring, GONG walki

37.37 min – 40.41 min

walka Eric young vs Sting, GONG walki

40.41 min – 41.02 min (koniec part 1 i przejście na part 2) 00.00 min – 19.58 min

segmenty Foley, Angelina Love i Kong, Abyss i Lauren, Aj Styles i Lauren, Matt Morgan oraz wejścia zawodników na ring, GONG walki

19.58 min – 25.01 min

walka Matt Morgan vs Kurt Angle, GONG walki

25.01 min – 30.50 min

JJ, Jenna Morasca, proma, wejścia na ring zawodników GONG walki

30.50 min – 33.32 min

walka Samoa Joe vs JJ, GONG walki

33.32 min – 43.56 min

Foley, Rocky Balboa, JJ, Angle, Sting, Koniec gali

 

Podsumowując

Ogólna długośc gali – 84 minuty 58 sekund

Efektywny czas 4 walk – 16 minut 14 sekund

Pozostały czas – 68 minut 44 sekundy

 

 

Poza tym średnia wieku wiekszośći gwiazd tego po żal sie Boże fedu to blisko 50 LAT.

Większość angli {historii} zerżnięta z WCW A.D. 1999 lub 1998.

Jedynym wartym uwagi jeśli chodzi o jakieś umiejętności to jest AJ Styles. Reszta nie warta uwagi wliczając w to takie pomyłki jak Jeff Hardy , Jay Lethal czy Elijah Burke.

 

różnica polega na tym, że wyniki walk są z góry ustawiane przez bookerów (tak się nazywa "scenarzystów" w wrestlingu). Cały przebieg walki zawodnicy ustalają z sędzią, który będzie prowadził walkę. I tak na walkę oczywiście składają się ciosy i chwyty markowane (wszystkie uderzenia z ręki, z nogi i dźwignie) oraz chwyty nie markowane: wszystkie suplesy, dropy, część grapli.

 

Oczywiście ja uważam, że wrestling jest ustawiany na równi z boksem czy piłką nożną (tylko, że w wrestlingu wszyscy wiedzą, że to jest zabawa z w boksie czy w piłce wszyscy się ekscytują i na poważnie biorą, podczas gdy są robieni w balona).

 

 

@Marco97 - Edge już oficjalnie przestał być tweenerem - jest teraz zwyczajnym heelem ;]

 

Nie zgodzę się nie cały przebieg walki. Scenariusz zawiera kluczowe momenty akcji w ringu i dokładna co do 1 sekundy {Timing też jest ważny} rozpiskę końcowych akcji pojedynku żeby wyglądało to bardziej realistycznie. Miałem w swoim ręku pdf'a z takim skryptem z RAW zeszłego roku {był kiedyś na necie bodajże na XWN.} Zawiera też gimmick czyli postać danego zawodnika to czy jest dobry czy zły itp. Wrestling jest jak film akcji ze Stevenem Siegal'em czy Chuckiem Norris'em . Też nie zabijają swoich złych przeciwników na serio ale ludzie się tym ekscytują i to na całym świecie nie tylko w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o 21.00 na Extreme premiera WWE Extreme Rules. To jednak nie wszystko, ponieważ o 2.00 naszego czasu odbędzie się gala Over the Limit, więc może małe typowanko:

- WWE Championship: John Cena © vs Batista ("I Quit" Match): Batista - Szykuje się powtórka z ostatniej Wrestlemanii, chociaż wynik może być inny, tym bardziej, że zwycięstwo Batisty może być decyzją o przedłużeniu jego kontraktu z WWE.

- World Heavyweight Championshp: Jack Swagger © vs The Big Show - Moim zdaniem to on wygra, niewykluczone, że przez dyskwalifikacje.

- Hair vs S.E.S. : CM Punk vs Rey Mysterio: Dyskwalifikacja - Jakoś nie wyobrażam sobie Punka bez włosów, Rey w S.E.S. też nie jest dobrym pomysłem.

- Edge vs Randy Orton: Edge - Lubię Ortona, ale Edge jest wyżej w moim rankingu.

- Unified Tag Team Championship: The Hart Dynasty © vs The Miz & Chris Jericho: The Miz & Chris Jericho - Mają podobny styl, więc dobrze by było, gdyby byli dłużej jako Tag Team.

- Intercontinental Championship: Drew McIntyre © vs Kofi Kingston: Kofi Kingston - Należy mu się za to, w jaki sposób stracił ten pas.

- R-Truth vs Ted DiBiase: R-Truth - Dlatego, że jest bardziej doświadczony.

- Divas Championship: Eve © vs Maryse: Maryse - Moim zdaniem odzyska pas, chyba, że Eve wygra przez zaskoczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batista - w ten sposób Vince nakłoni go do przedłużenia kontraktu :) A pas zapwne straci na "Fatal 4 way" w walce przeciw Triple H, Sheamus, i Cena.

Jack Swagger - zapewne dalej będzie mistrzem świata - za szybko skończył by się jego feud z Showem.

CM Punk- chyba jednak straci włosy - dyskwalifikacji nie będzie - jak SES się wtrąci do walki to przecież przegra p;rzez nich Punk, co oznaczało by koniec SES.... chociaż, może ta walka będzie końcem SES.

Orton - nie wyobrażam sobie innego wyniku tej walki... zwycięstwo po tym jak Orton wykona na Edge'u rzut karny.

Miz i Jericho - zwycięstwo Miza i Jericho będzie początkiem feudu o pas tag team na F4W - zapewne tam będzie walka Miz i JHerycho vs. Hart D. vs. Archer i Hawkins vs. Dudebusters

Drew McIntyre - spokojnie wygra szkot..... chyba że ;)

R-Truth - wygrana po dyskwalifikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.John Cena © vs. Batista-John Cena

2.Jack Swagger © vs. The Big Show-JackSwagger

3.Rey Mysterio vs. CM Punk-CM Punk(Jestem fanem Reya ale tak jak ktoś pisał wcześniej nie zgoli sobie włosów)

4.Randy Orton vs. Edge-Orton

5.Drew McIntyre © vs. Kofi Kingston-Kofi Kingston(Właśnie że Kofi powinien go bezproblemowo pokonać)

6.Ted DiBiase vs. R-Truth -R-Truth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki Over The Limit:

 

John Cena - Batista - Wygrał Cena, Batista musiał powiedzieć "I Quit". Pas zostaje u właściciela, następna szansa na jego zmianę już na Fatal 4 Way. No i raczej koniec Batisty w WWE.

 

Jack Swagger - Big Show - Big Show pokonuje Swaggera, ale po dyskwalifikacji, i pas zostaje u "Swaggie'go". Trochę szkoda, bo miałem nadzieję, że przestanie się aż tak przechwalać.

 

Rey Mysterio - CM Punk - Mysterio win, CM Punk stracił włosy! Jak to mi się podobało, gdy Rey go golił. :D Ciekawy incydent był, gdy SES biło Mysterio, a w pewnym momencie wkroczył Kane i zrobił porządek. CM Punk łysy! :D

 

Randy Orton - Edge: Count-Out, swoją drogą boję się o kontuzję Ortona.. :/

 

Drew McIntyre - Kofi Kingston - Szkot przegrał, Kofi górą. I dobrze, nie lubie McIntyre'a. :]

 

Ted DiBiase - R-Truth - Wygrał R-Truth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jednak moje typowanie się sprawdziły oprócz bardzo miłej niespodzianki jaką sprawił Mysterio wszystko było Jasne.Co do kontuzji Ortona podejrzewam że to fake zaplanowany przez WWE.Z niecierpliwie czekam na Fatal 4 Way na który zapowiedziano już jedną walkę:

WWE Championship Fatal Four Way Match

John Cena© vs Edge vs Sheamus vs Randy Orton

14558866

 

Jak myślicie kto wygra z tych czterech wrestlerów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę batsita odchodzi?

"Batista odszedł z WWE. Nie wiadomo jeszcze, czy tylko zrobił sobie wolne, czy na stałe pożegnał się z WWE. Jim Ross rozpuścił pogłoski, jakoby Animal widział swoją przyszłość w MMA." wrestlefans.pl

No ciekawie zapowiada się koniec konfliktu z ceną.Mamy nowego mistrza interkontynentalnego jest nim Kofi Kingston.

Polecam skrót z Over the limit : http://www.youtube.com/watch?v=a0JCgDh- ... r_embedded

Ps.Też nie wiem o co chodzi bo rey wygrał z cm punkiem na otl i cm punk ma ogolone włosy :brawo: .Na sd ma się pojawić w masce :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chodzi o to, że zawodnicy sezonu 1 NXT chcą siłą wymusić na zarządzie WWE podpisanie z nimi kontraktu. Pierwszy atak był tydzień temu, gdzie rozwalili ring barykagu, pobili Cene, SES, Króla, Justina Robertsa, sędziego, ochroniarzy i pracowników technicznych.

I na wczorajszym RAW w konsekwencji tego ataku zwolniony został przez Hitmana Wade Barret.

 

Stryline z byłymiu zawodnikami NXT będzie ciągnięty chyba dalej aż do walki między "N" a Undertakerem, bo prawdopodobnie tak creative team zrobi, że to właśnie ta banda zabiła Fenomena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele wersji mówiących o zwolnieniu Danielsona. Jedna mówi o złamaniu zasady "Benoit".... i naciski z zewnątrz. Druga, o opluciu Ceny, jednak sam John napisał na Tweeterze, że chciałby jego powrotu, więc myślę, że to pierwsza durna zasada WWE. Skoro WWE jest tak głupie, że wypuściło ze swoich szeregów najlepszego wrestlera świata, to życzę mu powodzenia w TNA. Mimo głosów, że będą chcieli z nim rozmawiać jak sprawa ucichnie.

 

Co do NXT i ataków, to bardzo duży plus dla WWE. Jestem fanem TNA, ale naprawdę ów segmenty bardzo mi się spodobały. Dawno nie było ciekawszych storyline'ow. W dodatku...kapitalne promo Kane'a.... "cut miut i ożehy" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe jest jednak, że Daniel Bryan powróci jeszcze do WWE. Są różne historie, m.in., że powróci po 90 dniach jako Bryan Danielson. Jestem zdania, że WWE nie wypuściłoby go tak od razu, a jeśli tak, to nie robiłoby większego rozgłosu.

 

Stało się jak stało, w najbliższym czasie się tego nie dowiemy, ja życzę Danielowi Bryanowi szybkiego powrotu do WWE. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryan Danielson może powrócić, ale prędzej do ROH niż WWE.

Jutro odbędzie się gala WWE Fatal 4 Way, więc pora na kolejne typowanie:

- IC: Kofi Kingston vs. Drew McIntyre: Kofi Kingston

- US: The Miz vs. R-Truth: R-Truth

- WWE: Eve vs. Gail Kim vs. Maryse vs. Alicia Fox: Maryse

- WHC: Jack Swagger vs. Big Show vs. Rey Mysterio vs. CM Punk: CM Punk - JS prezentuje się z coraz lepeszej strony, ale tym razem pewnie straci pas.

- WWE: John Cena vs. Edge vs. Sheamus vs. Randy Orton: Edge - Stawiam na niego, chociaż każdy z nich (oprócz Ceny) mógłby być moim faworytem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam tak:

- IC: Kofi Kingston vs. Drew McIntyre: Kofi Kingston

- US: The Miz vs. R-Truth: R-Truth

- WWE: Eve vs. Gail Kim vs. Maryse vs. Alicia Fox: Eve

- WHC: Jack Swagger vs. Big Show vs. Rey Mysterio vs. CM Punk: Rey Mysterio

- WWE: John Cena vs. Edge vs. Sheamus vs. Randy Orton: John Cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja typuje tak :

- IC: Kofi Kingston vs. Drew McIntyre: Kofi Kingston

- US: The Miz vs. R-Truth: R-Truth

- WWE: Eve vs. Gail Kim vs. Maryse vs. Alicia Fox: Eve

- WHC: Jack Swagger vs. Big Show vs. Rey Mysterio vs. CM Punk: Big Show

- WWE: John Cena vs. Edge vs. Sheamus vs. Randy Orton: Randy Orton

Niedługo będzie można zrobić typowanie wrestlingu :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- IC: Kofi Kingston vs. Drew McIntyre: DREW

- US: The Miz vs. R-Truth: MIZ

- WWE: Eve vs. Gail Kim vs. Maryse vs. Alicia Fox: MARYSE

- WHC: Jack Swagger vs. Big Show vs. Rey Mysterio vs. CM Punk: BIG SHOW

- WWE: John Cena vs. Edge vs. Sheamus vs. Randy Orton: Walka zakończona dyskwalifikacją po napaści "The Nexus" pod przewodnictwem Jericho bądź.... Huntera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...