Skocz do zawartości

TVP Polonia


GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeniesiono. Kontynuuję dyskusję w odpowiednim wątku.

Nie udało mi się nagrać wszystkich odcinków serialu "Miasto z morza". Dlatego myślałem, ze skorzystam z funkcji VOD w UPC TVP Przegapione. Szukam, szukam ... nie ma. Patrzę w zakładce seriale na żądanie. Tam pod literą "M"- "M jak miłość - odc. 1001, odc. 1002, odc. 1003, itd.". "Miasta z morza" brak.

Dobra, myślę, że UPC ma coś wybrakowanego. Szukam w aplikacji Smart TV na TVP_Vod.pl. "Anna German", "Klany", "Hotel pod żyrafą", "Paradoks", "Czas honoru" - to wszystko jest. A 4 odcinków serialu TVP "Miasto z morza" zabrakło. Chyba, że ja coś źle szukam?

 

Gdzie znajdę przegapione odcinki serialu TVP "Miasta z morza"? Bardziej to chciałbym obejrzeć niż tasiemce typu "Barwy nieszczęścia" czy "R jak rozwód".

 

Chodzi mi o legalną możliwość obejrzenia serialu TVP przegapionego w normalnej emisji. Za propozycje skrozystania z serwisów chomikowych i innych gryzoni dziękuję.

Szukajcie, a znajdziecie :D Serial hist. pt. ,,Miasto z morza" jest emitowany w TVP Polonia. Wczoraj leciał pierwszy odcinek o 20:45 i dzisiaj o 02:35. Następna powtórka we wt. o 14:35. Drugi odcinek w sob. o 20:45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programy misyjne w TVP Polonii to: "Las bliżej nas", "Polonia w komie", "Tygodnik.pl", "Łamigłówka", "Kulturalni PL", "Naszaarmia.pl", "Glob", "Cafe Historia", "Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o... giełdzie", "Polonia 24", "Słownik polsko@polski", "Tygodnik kulturalny", "Dzika Polska", "Nad Niemnem", "Szlakiem gwiazd", "Hala odlotów", "Polska i świat z historią w tle", "Kocham kino", "Piękniejsza Polska", "Ex Libris", "Flesz historii", "Zapiski łazęgi", "Wilnoteka", "Kultura, głupcze", "Załoga Eko", "Polacy tu i tam", "Ziarno", "Między ziemią a niebem", "Pod Tatrami", "Alchemia zdrowia i urody", "Skarby prowincji" i "Made in Poland".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio oglądając TVP Polonia zauważyłem, że większość reklam emitowanych na tym kanale jest skierowana głównie dla widzów z Polski. Natomiast reklamy, które są emitowane dla rodaków mieszkających za granicą (np. w Niemczech) to tylko i wyłącznie reklamy kart telefonicznych typu ''Blau World'' czy ''01094''. Oglądając np. Perviy Kanal Europa dodam, że tam są reklamy np. rosyjskich sklepów w Niemczech czy reklamy imprez rosyjskich muzyków i artystów w Niemczech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadają takie reklamy na których mają największy zysk, a że kanał dla rodaków jest dostępny w MUX 3 i SAT, to ma pokrycie w 100% na terenie Polski. Poza tym może są jakieś ograniczenia żeby zamawiać reklamy z za granicy, pamiętam że na Polsat 2 kiedyś w nocy w każdej przerwie reklamowej była reklama delikatesów polonijnych w Chicago :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta w TVP Polonia:

24 grudnia:

07:10 Gdzie jesteś, Święty Mikołaju? - film obyczajowy, Polska 1996

19:30 O krasnalach i Wigilii - film animowany, Polska 2003

02:05 O krasnalach i Wigilii - film animowany, Polska 2003 /powt./

 

25 grudnia:

09:00 Magiczne drzewo - film fantasy, Polska 2008

20:50 Chopin. Pragnienie miłości - melodramat, Polska 2002

02:45 Chopin. Pragnienie miłości - melodramat, Polska 2002 /powt./

 

26 grudnia:

08:35 Nieznana opowieść wigilijna - baśń filmowa, Polska 2000

19:30 Stąd do ratuszowej wieży - film animowany, Polska 1998

01:30 Stąd do ratuszowej wieży - film animowany, Polska 1998 /powt./

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Tymczasem MSZ bierze się za kanał TVP Polonia. Nie podoba im się to, jak stacja wygląda obecnie. Chce rebrandingu i więcej wartościowych programów w ramówce. Robocza nazwa nowej stacji to TVP Polska.

 

źródło: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/koniec-kanalu-tvp-polonia-ministerstwo-spraw-zagranicznych-chce-stworzyc-stacje-tvp-polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...